...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Znamy zwycięzców turnieju WOŚP w Tychach

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 19 Stycznia 2018

Sebastian Krupa, Paweł Gołębski, Waldemar Glanowski, Anna Kula i Robert Klafczyński wygrali turniej WOŚP, który rozegrano w Tychach.
 

Kategoria Amatorzy :   
1.    Krupa Sebastian    UKS Chorzów
2.    Gąsiorski Paweł    OSiR Skałka
3.    Klafczyński Robert    OSiR Skałka
4.    Wójcik Rafał    OSiR Skałka
5.    Cyrta Mariusz    UKS Chorzów
6.    Glanowski Waldemar    UKS Ikar Mierzęcice
7.    Schaniel Krzysztof    UKS Chorzów
8.    Noparlik Adam    UKS Chorzów
9.    Zegar Grzegorz    MORiS Chorzów
10.    Tokarski Jerzy    Pegaz Osiedle Słoneczne
11.    Tomsia Sławomir    Olkusz
12.    Żyrek Piotr    Bielsko Biała
13.    Gołębski Paweł    Pierniki Żywieckie
14.    Richta Marian    UKS Chorzów
15.    Woźniczka Marcin    MDK Ruda Śląska
16.    Rus Bogusław    Żywiec
17.    Barton Aleksander    Piast Ożarowice
18.    Domeradzki Zdzisław    MORiS Chorzów
19.    Paluch Janusz    ?
20.    Przebierała Tomasz    Częstochowa
21.    Rygol Marcin    Gliwice
22.    Nocuń Zbigniew    Myszków
23.    Lesisz Waldemar    MDK Ruda Śląska
24.    Kowal Edward    ?
25.    Łaskawiec Jakub    Olkusz
26.    Skowronek Paweł    Tychy
27.    Zięty Krzysztof    Schodbud Mysłowice
28.    Mroziński Patryk    Mysłowice
29.    Staniczek Adam    Fragles Tychy
30.    Koźluk Krzysztof    Piast Ożarowice
31.    Kula Anna    UKS Chorzów
32.    Serwata Rafał    Fragles Tychy
33.    Chochół Paweł    Olkusz
34.    Przygoda Zenon    Olimpia Tychy
35.    Zwara Wojciech    Fragles Tychy
36.    Krawczyk Jarosław    Częstochowa
37.    Wielgat Ryszard    Olimpia Tychy
38.    Nowak Konrad    ?
39.    Szuba Natalia    Tychy

Kategoria Powiat Tyski :
1.    Gołębski Paweł
2.    Zwara Wojciech
3.    Staniczek Adam
4.    Skowronek Paweł
5.    Gawęda Grzegorz
6.    Wądrzyk Kazimierz
7.    Przygoda Zenon
8.    Wielgat Ryszard
9.    Doktór Edward
10.    Szuba Natalia

Kategoria Weterani +50 :
1.    Glanowski Waldemar
2.    Richta Marian
3.    Gołębski Paweł
4.    Śliwka Zdzisław
5.    Tokarski Jerzy
6.    Barton Aleksander
7.    Żyrek Piotr
8.    Domeradzki Zdzisław
9.    Wielgat Ryszard
10.    Rus Bogusław
11.    Skowronek Paweł
12.    Koźluk Krzysztof
13.    Wądrzyk Kazimierz
14.    Doktór Edward
15.    Przygoda Zenon
16.    Paluch Janusz
17.    Gawęda Grzegorz

Kategoria Open :
1.    Klafczyński Robert
2.    Schaniel Krzysztof
3.    Wójcik Rafał
4.    Śliwka Zdzisław
5.    Żyrek Piotr
6.    Richta Marian
7.    Tomsia Sławomir
8.    Gawęda Grzegorz
9.    Rygol Marcin
10.    Staniczek Adam
11.    Zegar Grzegorz
12.    Łaskawiec Jakub
13.    Paluch Janusz
14.    Zwara Wojciech
15.    Katolik Mirosław
16.    Chochół Paweł
17.    Wielgat Ryszard
18.    Tokarski Jerzy
19.    Wądrzyk Kazimierz

Kategoria Kobiety :
1.    Kula Anna
2.    Szuba Natalia
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.