...

Klaudia Franaszczuk i Krzysztof Pawłowski III WTK juniorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Stycznia 2018

Klaudia Franaszczuk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) i Krzysztof Pawłowski (UKTS SOKÓŁ Orzesze) wygrali III WTK juniorów na Śląsku.

klasyfikacje:

juniorki
:
1 FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 07880 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 70
2 RAZAKOWSKA Estera 2002-03-28 07914 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 66
3 CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 05833 KS Mysław 62
4 RAKOWSKA Karolina 2002-04-21 00169 KU AZS AJD Częstochowa 59
5 KUBIAK Anna 2004-11-05 02640 JKTS Jastrzębie-Zdrój 57
6 TOMECKA Julia 2002-09-05 07881 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 55
7 KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 02642 JKTS Jastrzębie-Zdrój 53
8 SZABAT Patrycja 2001-10-06 00154 KKS KOLEJARZ Gliwice 51
9-12. TOMCZAK Weronika 2004-05-25 02641 JKTS Jastrzębie-Zdrój 47
KLUSZEWSKA Milena 2002-02-08 07884 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 47
GASZ Alicja 2002-06-13 07634 KTS Mysłowice 47
GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 08102 ATS CORNILLEAU Gliwice 47
13-16. URBANIAK Wiktoria 2001-07-11 07633 KTS Mysłowice 39
PUSTELNIK Kamila 2004-05-03 02644 JKTS Jastrzębie-Zdrój 39
POTEMPA Roksana 2001-05-10 02639 JKTS Jastrzębie-Zdrój 39
FILICZAK Ewa 2001-03-10 05834 KS Mysław 39
17-24. WAWRZYKOWSKA Aleksandra 2001-10-13 07636 KTS Mysłowice 28
RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 00168 KU AZS AJD Częstochowa 28
RADZIK Martyna 2002-08-07 03897 UKTS SOKÓŁ Orzesze 28
MAZUR Klaudia 2003-04-10 00171 KU AZS AJD Częstochowa 28
MAJEWSKA Bogusława 2002-04-19 07172 UKS HURAGAN Sosnowiec 28
KULAS Anna 2002-11-03 03880 UKTS SOKÓŁ Orzesze 28
GASZ Weronika 2005-03-20 07635 KTS Mysłowice 28
BRYŚ Natalia 2002-02-12 08100 ATS CORNILLEAU Gliwice 28
25-32. USAREK Łucja 2003-10-30 00157 KKS KOLEJARZ Gliwice 16
TKOCZ Julia 2005-04-15 03888 UKTS SOKÓŁ Orzesze 16
SUROWIAK Laura 2003-05-09 00177 RKS CUKROWNIK Chybie 16
LEWANDOWSKA Weronika 2000-09-03 01803 AKS Mikołów 16
KROCZEK Wiktoria 2002-03-06 08112 ATS CORNILLEAU Gliwice 16
KROCZEK Marta 2004-01-03 08111 ATS CORNILLEAU Gliwice 16
GULBA Maria 2003-07-24 07899 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 16

juniorzy:
1 PAWŁOWSKI Krzysztof 2001-10-21 00765 UKTS SOKÓŁ Orzesze 70
2 KOWOL Marek 2000-10-08 06758 MUKS JEDYNKA Pszów 66
3 GAWLAS Michał 2005-01-02 01833 MKS Czechowice-Dziedzice 62
4 LILIEN Aleksander 2002-07-10 07170 UKS HURAGAN Sosnowiec 59
5 GWIZDON Oliwer 2003-11-30 05832 KS Mysław 57
6 KEMPA Mateusz 2000-01-11 06757 MUKS JEDYNKA Pszów 55
7 ZIĘTARA Ksawery 2002-10-12 03892 UKTS SOKÓŁ Orzesze 53
8 ŁYSAKOWSKI Michał 2004-08-20 00421 TTS POLONIA Bytom 51
9-12. GUMIŃSKI Krzysztof 2003-11-03 03924 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 47
ŻUREK Bartosz 2002-01-02 07920 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 47
SOBEL Bartosz 2001-04-26 05647 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 47
CZAPLA Kamil 2002-01-03 07892 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 47
13-16. SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 02654 JKTS Jastrzębie-Zdrój 39
WOŹNIAK Jakub 2001-09-23 01806 AKS Mikołów 39
BOREK Kamil 2000-01-27 06753 MUKS JEDYNKA Pszów 39
LASOTA Marcin 2002-05-18 06760 MUKS JEDYNKA Pszów 39
17-24. MUGOWSKI Arkadiusz 2002-06-15 06749 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 28
MASSALSKI Marcin 2001-11-22 03736 FUNDACJA TALENT Cieszyn 28
STECYSZYN Jakub 2003-04-15 03923 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 28
RADŁO Szymon 2001-03-24 00430 TTS POLONIA Bytom 28
IDACZYK Dominik 2002-03-31 07900 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 28
LIBISZEWSKI Grzegorz 2001-09-04 02591 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 28
RUŁKA Filip 2003-08-24 05645 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 28
SMOŁKA Kamil 2001-08-12 05627 LKS CZARNI Gorzyce 28
25-32. RUCKI Patryk 2000-03-17 03737 FUNDACJA TALENT Cieszyn 16
WIZNER Jakub 2004-05-22 02652 JKTS Jastrzębie-Zdrój 16
KACZMAREK Jakub 2002-01-21 05606 KS SPIN Częstochowa 16
OSTACHOWSKI Piotr 2003-11-09 03734 FUNDACJA TALENT Cieszyn 16
BRZĄKALIK Rafał 2001-10-23 01787 AKS Mikołów 16
KOCHAŃCZYK Łukasz 2001-02-23 01791 AKS Mikołów 16
PIĄTEK Adam 2002-06-03 03883 UKTS SOKÓŁ Orzesze 16
STEFANIAK Michał 2000-10-03 08130 ATS CORNILLEAU Gliwice 16
33-48. OGON Rafał 2004-04-22 03921 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 10
ZIĘTARA Hubert 2006-07-12 03891 UKTS SOKÓŁ Orzesze 10
SKRZYPCZYK Jakub 2002-04-30 01797 AKS Mikołów 10
KOZUBEK Filip 2000-11-04 03735 FUNDACJA TALENT Cieszyn 10
RUSIN Kacper 2006-12-30 08126 ATS CORNILLEAU Gliwice 10
PODSADNIAK Wiktor 2002-09-20 07181 UKS HURAGAN Sosnowiec 10
MARCINIEC Krzysztof 2002-03-12 09955 MUKS JEDYNKA Pszów 10
SŁAWIŃSKI Kacper 2003-10-16 03673 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 10
FILICZAK Maciej 2005-05-30 05835 KS Mysław 10
KABUT Mateusz 2004-01-30 06756 MUKS JEDYNKA Pszów 10
GWIZDON Maksymilian 2007-03-16 05831 KS Mysław 10
WIECHEĆ Adrian 2001-08-20 02598 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 10
GULBA Juliusz 2005-05-27 07898 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 10
HAMALA Mateusz 2005-10-27 06764 MUKS JEDYNKA Pszów 10
CESARZ Miłosz 2001-11-11 09472 PKS WALUŚ Konopiska 10
PIENTKA Rafał 2005-02-21 03920 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 10
49-57. MALINOWSKI Dawid 2003-11-12 07085 MOSM Tychy 8
CESARZ Oskar 2005-08-16 07883 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 8
DUTKIEWICZ Wiktor 2003-09-18 01784 AKS Mikołów 8
MALINOWSKI Adam 2000-05-19 07086 MOSM Tychy 8
NOWAK Jakub 2001-09-12 07186 UKS HURAGAN Sosnowiec 8
LEWICKI Jan 2006-06-16 07070 MOSM Tychy 8
SZMAJDUCH Damian 2002-05-05 03925 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 8
MIELCARZ Bartłomiej 2002-12-24 01790 AKS Mikołów 8
JAGODA Michał 2001-10-20 08106 ATS CORNILLEAU Gliwice 8


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.