...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Znamy nowych mistrzów Gliwic

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 31 Grudnia 2017

Jarosław Tomicki, Kacper Rusin, Jakub Stecyszyn, Bartosz Kwodawski, Waldemar Glanowski, Sebastian Krupa i Sabina Wyrobek zostali mistrzami Gliwic w tenisie stołowym.

klasyfikacja:

KATEGORIA OPEN
:
1 Tomicki Jarosław
2 Felkel Grzegorz
3 Balcerzak Marcin
4 Grela Paweł
5 Wróbel Dariusz
Stanisław Sójka
7 Czyrnia Piotr
Makajew Maciej
9-12 Zemła Piotr
Masłowski Jakub
Łysakowski Michał
Kleszcz Krzesimir
13-16 Thomas Saour
Rusin Kacper
Stefaniak Michał
Buczyńsi Witold
17-24 Cyndera Jakub
Kasperski Adam
Stecyszyn Jakub
Kwodawski Bartosz
Sokołowski Mirosław
Lebek Marian
Domeradzki Zdzisław
Gumiński Krzysztof
25-32 Mały-Wieczorek Klaudiusz
Sowa Bartosz
Łęczycki Mariusz
Migdał Eugeniusz
Sławiński Krzysztof
Lolo Leszek
Bryś Natalia
Jagoda Michał
33-46 Błachuciński Michał
Machoń Radosław
Wojciechowski Edward
Stokłosa Przemysław
Sokołowski Oskar
Kroczek Marta
Słąwiński Marcin
Gajewski Adam
Sokołowski Oliwier
Warzesta Michał
Kroczek Wiktoria
Pasiński Adam
Adach Rafał
Szykulski Szymon

KATEGORIA DZIECI DO 13 LAT:
1. RUSIN KACPER
2. WAWRZESTA MICHAŁ
3. SOKOŁOWSKI OLIWIER
4. CZYRNIA JUSTYNA
5-6 SOKOŁOWSKI OSKAR
USAREK RAFAŁ
7-8 USAREK MALWINA
KAŁUŻA TOMASZ
9-12 DOMAGAŁA MATEUSZ
KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
TOBOREK MARYSIA
PASIŃSKA WIKTORIA
13-15 KRUPA PATRYK
RUSIN BŁAŻEJ
SŁAWIŃSKI MARCIN

KATEGORIA MŁODZIEŻ 14 -18 LAT:
1. STECYSZYN JAKUB
2. ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
4. RUSIN KACPER
5-6 GAJEWSKA NATALIA
SZYKULSKI SZYMON
7-8 STEFANIAK MICHAŁ
JAGODA MICHAŁ
9-12 KROCZEK WIKTORIA
NAMYŚLIK KAMIL
KROCZEK MARTA
BRYŚ NATALIA

KATEGORIA SENIOR 19-49 LAT:
1. KWODAWSKI BARTOSZ
2. BALCERZAK MARCIN
3. FELKEL GRZEGORZ
4. MASŁOWSKI JAKUB
5. GRELA PAWEŁ
STECYSZYN JAKUB
7. CZYRNIA PIOTR
MAKAJEW MACIEJ
9-12 WRÓBEL DARIUSZ
SÓJKA STANISŁAW
KASPERSKI ADAM
GUMIŃSKI KRZYSZTOF
13-16 GAJEWSKA NATALIA
SOWA BARTOSZ
ŁĘCZYCKI MARIUSZ
BUCZYŃSKI WITOLD
17-24 LOLO LESZEK
THOMAS SAOUR
STEFANIAK MICHAŁ
ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
STOKŁOSA PRZEMYSŁAW
LEBEK MARIAN
WYROBEK SABINA
SZYKULSKI SZYMON
25-30 ADACH RAFAŁ
MAŁY-WIECZOREK KLAUDIUSZ
SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
GAJEWSKI ADAM
SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
KĘDZIERSKI ALFRED

KATEGORIA WETERAN +50 LAT:
1. GLANOWSKI WALDEMAR
2. LEWCZUK MIROSŁAW
3. NOWAKOWSKI WITOLD
4. STEFANIAK SŁAWOMIR
5-6 STRZAŁKA MARIAN
DOMERADZKI ZDZISŁAW
7-8 STEUER RUDOLF
MIGDAŁ EUGENIUSZ
9-11 KĘDZIERSKI ALFRED
KOTOWSKI ZDZISŁAW
WOJCIECHOWSKI EDWARD

KATEGORIA AMATOR:
1. KRUPA SEBASTIAN
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. DOMERADZKI ZDZISŁAW
4. MAŁY-WIECZOREK KLAUDIUSZ
5-6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
7-8 KOTOWSKI ZDZISŁAW
SŁAWIŃSKI MARCIN

KATEGORIA KOBIET:
1. WYROBEK SABINA
2. RUSIN ANNA
3. GAJEWSKA NATALIA
4. SZABAT PATRYCJA
5-6 KANIECKA DOROTA
BRYŚ NATALIA
7-8 KROCZEK WIKTORIA
CZYRNIA JUSTYNA
9-11 PASIŃSKA WIKTORIA
KUPIDŁOWSKA KATRZYNA
KROCZEK MARTA


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.