...
MPA + MPLA Poczesna 2018

Znamy zwycięzców sylwestrowego turnieju w Mikołowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 31 Grudnia 2017

Mariusz Cyrta, Sebastian Krupa, Paweł Gąsiorski i Adam Duch wygrali XII Sylwestrowy Turniej Tenisa Stołowego, który rozegrano w Mikołowie.

klasyfikacje:

Kategoria Senior:

1.    Mariusz CYRTA    *    UKS Chorzów
2.    Paweł GĄSIORSKI    *    OSiR SKAŁKA Świętochłowice
3.    Kamil DURAK    *    AKS Mikołów
4.    Dawid KOTWICA    *    LKS STRAŻAK Mikołów
5.    Adrian NOWOROLNIK    *    LKS STRAŻAK Mikołów
6.    Jakub MICHALSKI    *    UKS IKAR Mierzęcice
7.    Rafał BRZĄKALIK    *    AKS Mikołów
8.    Marcin WOŹNICZKA    *    MDK Ruda Śląska
9.    Kamil SMOŁKA    *    LKS CZARNI Gorzyce
10.    Dawid BARTUŚ    *    MDK Ruda Śląska
11.    Dominik SZMAJ    *    UKS FENIKS Pyskowice
12.    Bartłomiej MIELCARZ    *    AKS Mikołów
13.    Damian FIRA    *    Sosnowiec
14.    Maciej URBAŚ    *    LKS STRAŻAK Mikołów
15.    Weronika LEWANDOWSKA    *    AKS Mikołów
16.    Łukasz KOCHAŃCZYK    *    AKS Mikołów
17.    Dawid STUŻYŃSKI    *    LKS CZARNI Gorzyce
18.    Mateusz CYRTA    *    UKS Chorzów
19.    Rafał BOCHENEK    *    LKS CZARNI Gorzyce

Kategoria Weteran:
1. Sebastian KRUPA    *    UKS Chorzów
2. Robert KLAFCZYŃSKI    *    OSiR SKAŁKA Świętochłowice
3.    Grzegorz MARCINIEC    *    TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
4.    Krzysztof SCHANIEL    *    UKS Chorzów
5.    Sylwester MIŚTA    *    TKS MILLENIUM Myszków
6.    Jacek BALAWAJDER    *    TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
7.    Zbigniew NOCUŃ    *    Myszków
8.    Mirosław KATOLIK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
9.    Marek CHYBIŃSKI    *    Przyrów
10.    Mariusz BARON    *    DDK BRZEZINY Piekary Śląskie
11.    Kazimierz RYBAK    *    KS OGNIWO Rogoźna Żory
12.    Antoni BIADUŃ    *    LKS STRAŻAK Mikołów
13.    Marian DZIEWOŃSKI    *    Częstochowa
14.    Adam KAŁUŻA    *    Żory
15.    Paweł SKOWRONEK    *    Chełmek
16.    Zbigniew RODEK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
17.    Stanisław SZCZUPAK    *    Orzech
18.    Dariusz FILAK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
19.    Mirosław MAZUR    *    KS OGNIWO Rogoźna Żory
20.    Tomasz BACHUL    *    Mikołów
21.    Andrzej KOWOL    *    Tychy

Kategoria Amator:
1.    Paweł GĄSIORSKI    *    OSiR SKAŁKA Świętochłowice
2.    Mariusz CYRTA    *    UKS Chorzów
3.    Robert KLAFCZYŃSKI    *    OSiR SKAŁKA Świętochłowice
4.    Krzysztof ZIĘTY    *    SCHODBUD Mysłowice
5.    Tomasz SOREK    *    SPARTAKUS Katowice
6.    Jacek BALAWAJDER    *    TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
7.    Marian DZIEWOŃSKI    *    Częstochowa
8.    Krzysztof SCHANIEL    *    UKS Chorzów
9.    Andrzej BRAKSATOR    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
10.    Paweł SKOWRONEK    *    Chełmek
11.    Mirosław KATOLIK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
12.    Zbigniew RODEK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
13.    Adam STANICZEK    *    Tychy
14.    Marcin WOŹNICZKA    *    MDK Ruda Śląska
15.    Dawid BARTUŚ    *    MDK Ruda Śląska
16.    Krzysztof BURZAWA    *    PIAST Katowice
17.    Piotr MIREK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
18.    Andrzej KOWOL    *    Tychy
19.    Mikołaj MIREK    *    UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Grn.
20.    Matuesz CYRTA    *    UKS Chorzów
21.    Adam KAŁUŻA    *    Żory
22.    Dariusz NOWAK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
23.    Arkadiusz OSTRÓWKA    *    PIAST Katowice
24.    Tomasz BACHUL    *    Mikołów
25.    Dariusz FILAK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
26.    Tomasz BURSZKA    *    Mikołów

Kategoria Open:
1.    Adam DUCH    *    Brønderslev BC(Dania)
2.    Jakub MICHALSKI    *    UKS IKAR Mierzęcice
3.    Krzysztof PAWŁOWSKI    *    UKTS SOKÓŁ Orzesze
4.    Dawid KOTWICA    *    LKS STRAŻAK Mikołów
5.    Marek CHYBIŃSKI    *    Przyrów
6.    Grzegorz MARCINIEC    *    TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
7.    Dominik SZMAJ    *    UKS FENIKS Pyskowice
8.    Adrian NOWOROLNIK    *    LKS STRAŻAK Mikołów
9.    Tomasz SOREK    *    SPARTAKUS Katowice
10.    Łukasz KOCHAŃCZYK    *    AKS Mikołów
11.    Mirosław KATOLIK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
12.    Krzysztof ZIĘTY    *    SCHODBUD Mysłowice
13.    Marcin WOŹNICZKA    *    MDK Ruda Śląska
14.    Dariusz NOWAK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
15.    Piotr MIREK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
16.    Kazimierz RYBAK    *    KS OGNIWO Rogoźna Żory
17.    Zbigniew RODEK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
18.    Andrzej BRAKSATOR    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
19.    Adam STANICZEK    *    Tychy
20.    Mikołaj MIREK    *    UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Grn.
21.    Dariusz FILAK    *    UKS HURAGAN Sosnowiec
22.    Dawid STUŻYŃSKI    *    LKS CZARNI Gorzyce
23.    Weronika LEWANDOWSKA    *    AKS Mikołów
24.    Sylwester MIŚTA    *    TRS MILLENIUM Myszków
25.    Kamil SMOŁKA    *    LKS CZARNI Gorzyce
26.    Mirosław MAZUR    *    KS OGNIWO Rogoźna Żory
27.    Rafał BOCHENEK    *    LKS CZARNI Gorzyce
28.    Krzysztof BURZAWA    *    PIAST Katowice
29.    Arkadiusz OSTRÓWKA    *    PIAST Katowice
30.    Maciej URBAŚ    *    LKS STRAŻAK Mikołów
31.    Tomasz BURSZKA    *    Mikołów
32.    Bartłomiej MIELCARZ    *    AKS Mikołów


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.