...

Program wyborczy Kamila Dziukiewicza

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 10 Września 2021

Kamil Dziukiewicz/fot. Facebook

Wyświetleń: 951

Komentarzy: 8

Tagi:
PZTS
Kamil Dziukiewicz
kandydat na Prezesa PZTS

38-letni Kamil Dziukiewicz jest pierwszym kandydatem na Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego, który opublikował swój program wyborczy. Dziukiewicz w kuluarach uważany jest za głównego kandydata na stanowisko Prezesa PZTS.

Na Prezesa PZTS, oprócz Dziukiewicza, wystartują Dariusz Szumacher i Marek Zalewski. Jeżeli kandydaci opublikują swoje programy wyborcze, zamieszczę je na łamach Magazynu Polski PingPong.

PAWEŁ GĄSIORSKIREKLAMA Czytaj dalejSzanowni Państwo,
Zbliża się koniec kadencji władz Polskiego Związku Tenisa Stołowego.  Zdecydowałem się kandydować w wyborach na nowego prezesa. Praca w strukturach naszego Związku  (aktualnie w roli Wiceprezesa ds. organizacyjnych) jest moją pasją i wyzwaniem, które realizuję od kilkunastu lat.

Zawsze stawiałem na bezpośredni kontakt z Przyjaciółmi naszej pięknej dyscypliny, Pasjonatami i Kibicami – gdyż tylko w ten sposób mogłem poznać problemy i bolączki, z którymi musi zmierzyć się nasza dyscyplina.  Dlatego chcę z Waszą pomoc rozwijać polski tenis stołowy na miarę jego wspaniałych tradycji i niezapomnianych osiągnięć.

Dzięki pomocy życzliwych mi Przyjaciół dyscypliny, słuchając wartościowych propozycji i uwag przygotowałem program „10+”. Jestem pewien, że dzięki niemu rozwój naszej dyscypliny nabierze rozpędu na miarę nowoczesnych pomysłów realizowanych przez czołowe europejskie i światowe organizacje.


Najważniejsze elementy tego programu to...NASZA "PIĄTKA" - czyli podstawowy fundament pomysłu zmiany "NA PLUS":

1. ROZWÓJ SZKOLENIA:
- wprowadzenie jednolitego systemu nauki podstaw i kompetencji gry dla uczniów klas I-III szkół podstawowych,
- wsparcie kadry nauczycielskiej, instruktorskiej i trenerskiej w szkołach podstawowych w dostępie do szkoleń realizowanych przez PZTS oraz wojewódzkie związki,
- powołanie Rady Trenerów przy każdym wojewódzkim związku,
- powołanie lig amatorskich w każdym województwie oraz nowatorskich rozgrywek dla osób niepełnosprawnych.

2. ROZWÓJ KOMPETENCJI:
- dla zawodników niższych lig poprzez umożliwienie im udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów także zza granicy.

3. PAKIET ROZWIĄZAŃ POMOCOWYCH W ZAKRESIE PROJEKTÓW ROZWOJOWYCH:
- powołanie komórki organizacyjnej w PZTS służącej pomocą w doradztwie i kreowaniu rozwiązań umożliwiających sięganie po środki finansowe z programów ministerialnych w zakresie szeroko rozumianej rekreacji i rozwoju tenisa stołowego zwłaszcza w małych i mniej rozwiniętych ośrodkach w kraju.

4. INFRASTRUKTURA:
- uruchomienie kolejnych ośrodków centralnego szkolenia pod szyldem PZTS i zacieśnienie ich współpracy z wojewódzkimi związkami.

5. UDOGODNIENIA FINANSOWE:
- zmniejszenie opłat licencyjnych dla klubów,
- doskonalenie kadr administracyjnych w klubach poprzez stworzenie systemu atrakcyjnych finansowo szkoleń także na platformie on-line,
- zmniejszenie opłaty transferowej dla zawodników zza zagranicy.

SZCZEGÓŁY CAŁEGO PROGRAMU "10+" JUŻ NIEBAWEM!

Działajmy wspólnie! Razem możemy wiele zmienić i poprawić.

Kamil Dziukiewicz
Kandydat na Prezesa PZTS


Ilość komentarzy: 8

Dystansowiec napisał:
10 Września 2021
IP: 89.65.140.*
No cóż, papier zniesie wszystko

Jest źle napisał:
13 Września 2021
IP: 85.11.116.*
Przez 5 lat był zaprzeczeniem tych tez. Dziś orędownik. Omijać z daleka ludzi gardzących prawdę

Peri napisał:
15 Września 2021
IP: 185.14.151.*
A gdzie był przez ostatnią kadencję jako wice?

Robert napisał:
15 Września 2021
IP: 31.0.93.*
K. Dziukiewic działał tyle ile mógł na ile mu Szumacher pozwalał bo w pewnym momencie zorientował się że wiceprezes o wiele więcej robi dla polskiego tenisa stołowego niż on. Zobaczcie jak zorganizował MP w Arłamowie, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i mówili, że jeszcze nie uczestniczyli w tak dobrze zorganizowanych mistrzostwach. Na pewno najwięcej jeździł po terenie, było tak że w przeciągu trzech dni był obecny na trzech różnych zawodach a każde w innym województwie. Zastanówcie się że dwóch członków ścisłego prezydium PZTS zdecydowało ubiegać się o fotel Prezesa

Arłamów napisał:
15 Września 2021
IP: 95.160.156.*
Odklejająca się podłoga przez pierwsze dni - 4 pola gry tragicznie zabezpieczone. Bardzo słabe światło. Ceny za pokój z kosmosu. Dziś jest promocja na 260zł za osobodzień. Przypominam, że zawody były w marcu - POZA SEZONEM. Zawodnicy, trenerzy i kluby zostały wydojone ze środków własnych. Działał jak mógł? Dziękuję bardzo.

Arłamów napisał:
15 Września 2021
IP: 95.160.156.*
Dla ciekawskich ile kosztowała nas doba w Arłamowie:
Cena za pokój 1 osobowy ze śniadaniem - 334,80 zł
Cena za pokój 2 osobowy ze śniadaniem - 356,40 zł
Cena za pokój 3 osobowy ze śniadaniem - 464,40 zł

On napisał:
15 Września 2021
IP: 83.29.174.*
Zaczął jeździć i był w 3 miejscach na raz, jak juz się zaczęła kampania a w Arlamowie Prezes PZTS zosta potraktowany nietaktownie.

Chuck napisał:
15 Września 2021
IP: 31.60.122.*
A może się wiceprezes pochwali ile PZTS musiał dopłacić do tych mistrzostw?? Bo myślę, że za tą kasę moznaby zorganizować kilka imprez.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.