...

Znamy zwycięzców III WTK amatorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 27 Stycznia 2018

Natalia Łuczak, Marta Przespolewska, Jakub Skorupa, Paweł Gąsiorski, Robert Klafczyński, Bogusław Rus i Marian Richta wygrali III WTK amatorów w woj. śląskim.

klasyfikacja:

kobiety:

do 21 lat:

1. Łuczak Natalia 1998 UKS Chorzów 50
2. Żak Karolina 2003 UKS Chorzów 47
3. Wójcik Zuzanna 2006 UKS Chorzów 45
4. Michalska Sonia 2003 UKS Chorzów 43

pow. 21 lat:
1. Przespolewska Marta 1984 Piast Ożarowice 50
2. Ring Krystyna 1990 IKS Silesia Katowice 47
3. Kula Anna 1993 UKS Chorzów 45

mężczyźni:

do 21 lat:
1. Skorupa Jakub 2002 Psary 50
2. Kwaśniok Konrad 1999 Bartek Siemianowice 47
3. Pakuła Jakub 2005 Kalety 45

22-40 lat:
1. Gąsiorski Paweł 1984 OSiR Skałka Świętochłowice 50
2. Cyrta Mariusz 1980 UKS Chorzów 47
3. Wójcik Rafał 1978 OSiR Skałka Świętochłowice 45
4. Woźniczka Marcin 1985 MDK Ruda Śląska 43
5. Ruszkiewicz Adam 1995 UKS Chorzów 40
6. Bąk Konrad 1993 MKS Siemianowice 38

41-50 lat:
1. KLAFCZYŃSKI ROBERT 1973 OSiR SKAŁKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 50
2. KRUPA SEBASTIAN 1973 UKS CHORZÓW 47
3. TKACZYK HENRYK 1974 BARTEK SIEMIANOWICE 45
4. NOPARLIK ADAM 1971 UKS CHORZÓW 43
5. BALAWAJDER JACEK 1968 RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 40
6. GUDZIK KRYSTIAN 1969 ŻORY 38
7. BARON MARIUSZ 1977 DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE 36
8. KATOLIK MIROSŁAW 1971 UKS HURAGAN SOSNOWIEC 34
9. ZIĘTY KRZYSZTOF 1976 SCHODBUD MYSŁOWICE 30
10. NOWAK DARIUSZ 1969 UKS HURAGAN SOSNOWIEC 28
11. STANICZEK ADAM 1973 UKS HURAGAN SOSNOWIEC 26
12. FILAK DARIUSZ 1969 UKS HURAGAN SOSNOWIEC 24
13. LESISZ WALDEMAR 1973 MDK RUDA ŚLĄSKA 20
14. SCHANIEL KRZYSZTOF 1971 UKS CHORZÓW 18

51-60 lat:
1. Rus Bogusław 1966 Żywiec 50
2. Gołębski Paweł 1967 Schodbud Mysłowice 47
3. Barton Aleksander 1964 Piast Ożarowice 45
4. Kiera Andrzej 1965 Bartek Siemianowice 43
5. Siwicki Tadeusz 1965 UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 40

pow. 60 lat:
1. Richta Marian 1955 UKS Chorzów 50
2. Kołodziejczyk Marian 1954 MORiS Chorzów 47
3. Dziewoński Marian 1954 Częstochowa 45
4. Biaduń Antoni 1944 LKS Strażak Mikołów 43
5. Kowalczyk Lech 1947 TKKF Chorzów 40
6. Hnyda Adam 1938 ATS Halex Świerklaniec 38


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.