...

Znamy zwycięzców I WTK amatorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 26 Listopada 2017

Roksana Palińska, Anna Kula, Jakub Skorupa, Paweł Gąsiorski, Sebastian Krupa, Bogusław Rus i Antoni Biaduń wygrali I WTK amatorów na Śląsku.

klasyfikacje:

kobiety do 21 lat:

1.     Palińska Roksana    1997     UKS Chorzów    50
2.     Lempa Nikola    2005     UKS Chorzów    47
3.     Kondracka Natalia    2004     UKS Chorzów    45
4.     Wójcik Zuzanna    2006     UKS Chorzów    43
5.     Pycior Oliwia    2005     UKS Chorzów    40

kobiety pow. 21 lat:

1.     Kula Anna    1993     UKS Chorzów    50

mężczyźni do 21 lat:
1.     Skorupa Jakub    2002     Psary    50
2.     Krzykała Sławomir    1998     UKS Chorzów    47
3.     Pakuła Radosław    2001     Kalety    45

mężczyźni 22-40 lat:
1.     Gąsiorski Paweł    1984     OSiR Skałka Świętochłowice     50
2.     Wójcik Rafał    1978     OSiR Skałka Świętochłowice     47
3.     Ścigany Dariusz    1993     UKS Chorzów    45
4.     Ruszkiewicz Adam    1995     UKS Chorzów    43
5.     Woźniczka Marcin    1985     MDK Ruda Śląska    40
6.     Ulman Piotr    1990     Piast Katowice    38

mężczyźni 41-50 lat:
1.     Krupa Sebastian    1973     UKS Chorzów    50
2.     Klafczyński Robert    1973     OSiR Skałka Świętochłowice    47
3.     Kuczera Dariusz    1969     IKS Silesia Katowice    45
4.     Balawajder Jacek    1968     TKKF Relaks Wodzisław Śląski    43
5.     Nocuń Zbigniew    1975     Kebab Cisie Częstochowa    40
6.     Słomiany Jacek    1977     UKS Chorzów    38
7.     Nowak Dariusz    1969     UKS Huragan Sosnowiec    36
8.     Katolik Mirosław    1971     UKS Huragan Sosnowiec    34
9.     Staniczek Adam    1973     Fragles Tychy    30
10.     Zięty Krzysztof    1976     Schodbud Mysłowice    28
11.     Migdał Eugeniusz    1973     Katowice    26
12.     Lesisz Waldemar    1969     MDK Ruda Śląska    24
13.     Filak Dariusz    1969     UKS Huragan Sosnowiec    20
14.     Ryguła Tadeusz    1968     Piasek    18

mężczyźni 51-60 lat:
1.     Rus Bogusław    1966     Żywiec    50
2.     Gołebski Paweł    1967     Schodbud Mysłowice    47
3.     Rodek Zbigniew    1966     UKS Huragan Sosnowiec    45
4.     Wojciechowski Edward    1964     UKS Quo Vadis Zabrze    43
5.     Grzesica Mirosław    1963     Tychy    40
6.     Braksator Andrzej    1966     UKS Huragan Sosnowiec    38
7.     Siwicki Tadeusz    1965     UKS Quo Vadis Zabrze    36
8.     Purgał Dariusz    1967     Będzin    34
9.     Ćwiernia Krzysztof    1960     Sosnowiec    30

mężczyźni pow. 60 lat:
1.     Biaduń Antoni    1944     LKS Strażak Mikołów    50
2.     Dziewoński Marian    1954     Częstochowa    47
3.     Sajdak Marek    1943     Gliwice    45
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.