...
Nocny 2019

Elżbieta Kwiatkowska i Maciej Kubik mistrzami Polski kadetów!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 22 Maja 2017

Elżbieta Kwiatkowska (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maciej Kubik (KSS ANDROMEDA Warszawa) zostali mistrzami Polski kadetów w tenisie stołowym. W turnieju drużynowym triumfowali MKS ROKITA Brzeg Dolny i ZKS I Drzonków.

wyniki finałów:

kadetki:
KWIATKOWSKA Elżbieta - WIĘCKOWSKA Julia 4:3 (2,-9,-9,8,-8,6,3)



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
KUBIK Maciej - JANKOWSKI Jakub 4:1 (9,8,-11,8,7)

wyniki:
gra pojedyncza kadetek
gra pojedyncza kadetów
gra podwójna kadetek
gra podwójna kadetów
gra mieszana
turniej drużynowy kadetek
turniej drużynowy kadetów

klasyfikacje:

kadetki:

1. 03341 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 230
2. 00869 WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 210
3-4. 03342 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 195
00922 KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 195
5-8. 02279 STACHNIAK Martyna 2003-02-11 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 175
05104 KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 175
00260 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 175
00934 GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 175
9-12. 00259 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 145
06715 FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 KTS Mysłowice śląskie 145
03289 GILEWSKA Dominika 2002-07-08 niestowarzyszony lubuskie 145
06714 TOMECKA Julia 2002-09-05 KTS Mysłowice śląskie 145
13-16. 00788 KLUSZEWSKA Milena 2002-02-08 LUKS STAL Osowiec opolskie 120
00229 JARKOWSKA Aleksandra 2003-07-19 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 120
04965 SOKOŁOWSKA Gabriela 2002-11-06 ZKS Drzonków lubuskie 120
06716 GASZ Alicja 2002-06-13 KTS Mysłowice śląskie 120
17-24. 00728 WIĄCEK Amelia 2003-07-23 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 110
02648 ZDROJEWSKA Emilia 2002-04-23 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 110
01177 SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 110
00789 PRZYGODA Klaudia 2002-07-12 LUKS STAL Osowiec opolskie 110
04004 KOZIOŁ Zuzanna 2002-02-04 LUKS Skrzyszów małopolskie 110
00734 ADAMSKA Wiktoria 2002-07-01 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 110
03345 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 110
00927 ZAJĄC Anna 2002-10-02 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 110
25-32. 00375 KOWALSKA Oliwia 2002-10-29 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 100
07576 GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 100
03528 KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 100
01704 KULAS Anna 2002-11-03 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 100
05653 LIS Martyna 2002-03-25 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 100
04929 SZEWCZAK Weronika 2002-03-12 UKS ŻACZEK Fajsławice lubelskie 100
06654 GÓRSKA Michalina 2003-01-06 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 100
00262 OŻGA Weronika 2003-12-03 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 100
33-48. 06522 OSUCH Aleksandra 2002-10-20 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 90
05230 LIBELT Julia 2002-03-29 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 90
01488 ŻYDOWSKA Weronika 2002-04-13 MKS TARNOVIA Tarnów małopolskie 90
00354 ARCHACKA Julia 2003-01-21 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 90
01772 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 90
03181 LIPSKA Anna 2002-10-05 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 90
04491 PIECHOTA Natalia 2003-03-31 LKTS Luboń wielkopolskie 90
02869 KOWALSKA Martyna 2002-09-02 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 90
07289 KORNACKA Oliwia 2002-11-28 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 90
01211 STASZCZAK Zuzanna 2002-06-21 LKS Piotrowice małopolskie 90
03731 ENGLOT Michelle 2002-07-26 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 90
04492 SUŁEK Zuzanna 2003-11-17 LKTS Luboń wielkopolskie 90
07031 TROCHIMIUK Katarzyna 2002-06-09 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 90
02703 CHMIELEWSKA Magdalena 2002-07-19 PIKTS WOBISTAL Piotrków Trybunalski łódzkie 90
06651 JAKONIUK Gabriela 2002-02-02 LUKS FALA Piotrawin lubelskie 90
03999 KASPRZYK Michalina 2002-01-15 LUKS Skrzyszów małopolskie 90
49-64. 06325 TOŁSTYKO Alicja 2003-05-27 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 78
02927 ŻÓŁTOWSKA Julia 2003-04-25 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 78
04959 CHMIELIK Marta 2002-09-06 ZKS Drzonków lubuskie 78
00549 NAGEL Emilia 2003-12-01 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 78
02488 KUBACKA Iza 2002-01-30 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 78
00547 WYSMUŁEK Izabela 2002-02-24 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 78
03267 KRAWCZYK Kinga 2002-03-03 ULKTS Pszczyna śląskie 78
00674 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 78
00519 PANEK Daria 2002-09-27 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 78
00421 PUZIO Wiktoria 2002-07-21 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 78
00790 RATAJ Gabriela 2002-01-02 LUKS STAL Osowiec opolskie 78
03098 NAKONIECZNA Oliwia 2003-07-28 MTS Kwidzyn pomorskie 78
04489 DOMBKA Weronika 2003-03-11 LKTS Luboń wielkopolskie 78
00797 PAWELEC Natalia 2002-07-10 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 78
04967 GŁADKA Paulina 2002-01-21 ZKS Drzonków lubuskie 78
02398 ŁĄCKA Julia 2003-12-10 ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 78

kadeci:
1. 00878 KUBIK Maciej 2003-02-10 KSS ANDROMEDA Warszawa mazowieckie 230
2. 00473 JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 ZKS Drzonków lubuskie 210
3-4. 00834 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 195
02881 MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 195
5-8. 00167 DZIUBA Patryk 2003-05-07 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 175
04972 KORCZAK Damian 2003-09-06 ZKS Drzonków lubuskie 175
04506 PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie 175
03680 KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 175
9-12. 05896 KOLASA Szymon 2003-04-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 145
00165 CHŁODNICKI Piotr 2002-05-01 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 145
00475 KOPECKI Andrzej 2002-08-22 ZKS Drzonków lubuskie 145
04962 KRZYWNIAK Jakub 2002-07-01 ZKS Drzonków lubuskie 145
13-16. 06978 LILIEN Aleksander 2002-07-10 UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 120
04907 SUŁKOWSKI Bartosz 2002-03-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 120
03117 MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12 MTS Kwidzyn pomorskie 120
02880 LEWANDOWSKI Patryk 2003-07-28 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 120
17-24. 03179 KOWALCZYK Bartosz 2002-05-12 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 110
07748 CHRZEŚCIAN Radosław 2002-10-21 AZS UMCS Lublin lubelskie 110
01719 ZIĘTARA Ksawery 2002-10-12 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 110
02262 STECYSZYN Jakub 2003-04-15 KS MARTEX Rybnik śląskie 110
01145 CZAPLA Kamil 2002-01-03 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 110
01420 GWIZDON Oliwer 2003-11-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 110
04751 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 110
00973 GÓRECKI Wojciech 2002-10-08 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 110
25-32. 02266 CHMIELOWSKI Jakub 2003-10-06 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 100
00978 KUTAJ Maksymilian 2002-01-26 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 100
05871 KNAGA Łukasz 2003-08-13 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 100
02945 MATEREK Kacper 2002-10-17 GKTS Gdańsk pomorskie 100
02504 KRUKAR Piotr 2003-01-03 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 100
06342 CZERNECKI Robert 2003-10-16 KSS ANDROMEDA Warszawa mazowieckie 100
00717 LEWASZKIEWICZ Filip 2003-01-21 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 100
01996 MICHALSKI Piotr 2003-07-15 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 100
33-48. 04124 GUZEK Mateusz 2002-09-23 UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 90
01002 ZELEK Dawid 2002-06-23 MSZS Świdwin zachodniopomorskie 90
00853 SZPYTKO Paweł 2002-06-04 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 90
00447 KOT Dominik 2002-07-04 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 90
00442 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 90
04715 LASOTA Marcin 2002-05-18 MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 90
07119 RESZKA Jakub 2002-01-21 AS PROGRES Kraków małopolskie 90
05231 KUŹBIŃSKI Michał 2003-08-24 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 90
03115 KWIATKOWSKI Patryk 2003-02-20 MTS Kwidzyn pomorskie 90
00451 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 90
00858 UCHEREK Adam 2002-06-14 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 90
03431 KUNASZEWSKI Leon 2002-12-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 90
06393 WOŹNIAK Szymon 2003-05-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 90
06343 GABLER Wojciech 2003-08-26 KSS ANDROMEDA Warszawa mazowieckie 90
05451 MICHTA Paweł 2002-11-26 MLKS SPARTA Złotów wielkopolskie 90
03637 LUDWICZAK Filip 2002-02-25 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 90
49-64. 01848 STOJANOWSKI Daniel 2002-05-18 GKS SMECZ Górzyca lubuskie 78
02328 ZAREMBA Marcin 2002-06-14 LZS Żywocice opolskie 78
00568 CZOSNEK Arkadiusz 2002-08-19 KTS Sandomierz świętokrzyskie 78
05898 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002-03-19 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 78
01971 LEHR Boris 2002-12-02 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 78
05038 ZGUCZYŃSKI Jakub 2002-12-04 SMS Włodawa lubelskie 78
00236 ZUBRYCKI Xavier 2003-06-30 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 78
01180 ŻUREK Bartosz 2002-01-02 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 78
07747 ROGALA Hubert 2002-03-27 AZS UMCS Lublin lubelskie 78
01307 ZIELIŃSKI Wiktor 2002-01-08 UKS CHAMPION Police zachodniopomorskie 78
04389 SKRZYPEK Bartosz 2003-11-03 UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 78
02217 ZOCHNIAK Jakub 2002-11-28 GUKS Gorzkowice łódzkie 78
03120 ZIELENIAK Michał 2002-04-03 MTS Kwidzyn pomorskie 78
05129 MARCHLEWSKI Kacper 2003-03-06 niestowarzyszony kujawsko-pomorskie 78
05127 MARUSZAK Jakub 2002-11-07 niestowarzyszony kujawsko-pomorskie 78
03282 KONCEWICZ Kacper 2003-07-05 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 78


Ilość komentarzy: 1

zawodnik napisał:
23 Maja 2017
IP: 91.200.24.*
Czy są zdjęcia z MP?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.