...

Tarnobrzeżanek konfrontacja z Galácticos

Kategoria: Liga profesjonalna - Liga Mistrzyń / 16 Stycznia 2014

Mistrz Polski i finalista ubiegłorocznego Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego KTS Zamek SPAR Tarnobrzeg w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzyń zmierzy się w piątek o godz. 18. w Tarnobrzegu z Fenerbahce Spor Kulubu Istanbul.

Turecki zespół to zdobywca i zdecydowany faworyt tegorocznej edycji Champions League, to piłkarski Real Madryt w świecie żeńskiego tenisa Stołowego. W poprzednim sezonie to właśnie Turczynki dwukrotnie pokonały polski zespół w finale Pucharu ETTU i postawiły sobie cel, aby w tym roku wygrać Ligę Mistrzyń.

- Fenerbahce to drużyna kompletna, bardzo zróżnicowana stylowo, zbudowana z wszechstronnych zawodniczek. Jest w jej składzie wybitna defensorka Białorusinka Wiktoria Pawłowicz, leworęczna Rumunka Elizabeta Samara, grająca czopem Turczynka z chińskim rodowodem Hu Melek oraz Cheng I-Ching z obustronnym atak topspinowym. To chyba marzenie każdego trenera, żeby mieć do dyspozycji tak urozmaicone zawodniczki i optymalnie dobierać skład do każdego spotkania. Na to może sobie pozwolić jednak tylko turecki klub, ale my chcemy jak najbardziej utrudnić im zadanie. Jeśli już mamy przegrać, to chcemy, aby rywalki zostawiły przy stole dużo zdrowia – mówi Zbigniew Nęcek, trener Zamku-SPAR.REKLAMA Czytaj dalejSpotkanie będzie transmitowane na żywo w telewizji internetowej laola1.tv
 


Ilość komentarzy: 1

Sherif27 napisał:
16 Stycznia 2014
IP: 89.229.216.*
Nasze zagrają z Li Qian? Jeśli tak to ja o wynik jestem spokojny

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.