...

Znamy nowych mistrzów Polski niepełnosprawnych!

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 24 Listopada 2013

Damian Słociński, Ernest Gardynik, Paweł Konstantyn, Piotr Grudzień, Michał Deigsler, Waldemar Krzemiński, Daniel Staszak, Rafał Lis, Mariusz Czerwiński, Rafał Czuper, Dorota Nowacka, Karolina Pęk, Monika Borewicz, Katarzyn Marszal i Barbara Rompa zostali mistrzami Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Bielsku-Białej.

komplet wyników do ściągnięcia TUTAJ.

Ilość komentarzy: 10

zzzz napisał:
25 Listopada 2013
IP: 89.231.51.*
Najpiekniejsze mecze jakie byly na tych mistrzostwach to -Mecz Ernesta z Igorem Misztalem oraz mecz Adama Zurawskiego z Jankiem Chelmickim.Gdzie Jasko juz w 5 secie prowadzil 10-4 i po swietnej grze Adama udalo mu sie ten mecz wygra na swoja korzysc.Jesli chodzi o wozkarzy to super meczyk byl Rafala z Krzysztofem Zylka oraz Doroty z Basia.Gdzie Basia na koniec meczyku potrafila wykorzystac swoj atut ,czyli dwa sewisy.I tak po ciezkich bojach wygrala z Dora ten super mecz.

Impreza jaka odbyla sie w Bielsku musze przyznac jedna z najlepszych ostatnio organizowanych mistrzostw.Wszystko dograne co do minutki.Kazdy wiedzial o ktorej godz.zagra i na jakim stole.Wielki profesjonalizm w organizowaniu wyszedl Startowi Bielsko Biala.Niech wiele organizacji uczy sie jak powinna taka impreza byc organizowana.Super Adasiu i panie ktore Tobie w tej imprezce pomagaly jak i wolontariusze.Az rece rozkladaja sie do oklaskOw za tak swietnie z organizowane mistrzostwa.

Lelumpolelum napisał:
IP: 31.61.138.*
Fajne macie te mistrzostwa Polski.Zostać mistrzem czy wicemistrzem w gronie 4 startujących to jest wyczyn.

Do Lelumpolelmu napisał:
IP: 66.249.81.*
Ciekawe czy Ty mając jakakolwiek niepełnosprawność umialbyś tak zagrać, aby być tym mistrzem lub vice. Czy w ogole grałbyś od tego zacznijmy u Ciebie.

26 Listopada 2013
IP: 37.190.188.*
Najgorsze jest to ze ludzie ktorzy nie sa niepelnosprawnymi nie wiedza jak trudno jest osiagnac taki poziom aby byc mistrzem lub wicemistrzem w tej dziedzinie sportu.Szkoda slow na takich barankow.ale dopiero jak jemu cos sie stanie i sam bedzie niepeln.to wtedy zacznie rozumiec te osoby.

ja napisał:
IP: 83.7.29.*
Trudno?Tak samo trudno jak zostać mistrzem Jamajki w bobslejach.

do Lelumpoleleu napisał:
IP: 62.233.222.*
Jaki Ty przykry i ograniczony jesteś!

jamajscy bobsle napisał:
IP: 31.11.245.*
Zapraszamy wszystkich podpisujących się "miszczuf" na Nocny Maraton w Częstochowie. Wtedy ,,ja,, oraz ,,lelumpolelum,, będziecie mieli okazję uzbierać na seta w partii na przykład z zawodnikami na wózkach, bądz z zawodnikami bez nóg czy rąk. Państwa komentarze świadczą o tym że Wasza wiedza na temat tenisa stołowego niepełnosprawnych jest poniżej zera. Pozdrawiamy wszystkich medalistów IMP 2013 Bielsko Biała.

:) napisał:
IP: 83.30.255.*
Myślę że po Maratonie będą inaczej pisać albo zasłaniać się że te przegrane były tylko zabawą. Mam nadzieje że któryś trafi na mnie.

28 Listopada 2013
IP: 217.172.243.*
Do "lelum" miej kolego jednego przeciwnika i pokaz jak go ogrywasz i zdobywasz cos.Jestes tak tepym przeciwnikiem ze mojemu psu do lap nie siegasz z rozumem.Tak debilnych ludzi dawno nie uswiadczylismy.Nie wiem czy bys sie nadawal wogole do jakiegos sportu jedynie chyba tego w pabie gdzie sa regordy picia browaru.