...

Aleksandra Ciura i Daniel Majewski wygrali I WTK młodzików na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 04 Września 2010

Aleksandra Ciura (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Daniel Majewski (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) wygrali I WTK młodzików w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. CIURA      ALEKSANDRA      09.05.99      MLKS ŚNIEŻNIK      STRONIE ŚL.      50
2. ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     47
3. UCHNAST     AGATA     24.07.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     44
4. STUDNIARZ     ADRIANNA     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     42
5. BORSZOWSKA     ALICJA     09.03.99     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     40
6. MATWISZYN     NATALIA     02.06.00     MKSTS     POLKOWICE     39
7. WĘGRZYN_A     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     38
8. KWIATKOWSKA_U     URSZULA     16.11.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     36
9-12.
WIERZBICKA     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
WACH     MARTYNA     26.12.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     33
WĘGRZYN_K     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     33
KŁOSOWSKA     ALICJA     09.08.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
13-16.
CHMIELOWSKA     DOROTA     28.07.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
WILCZOPOLSKA     GABRIELA     24.01.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
GENDERA     SONJA     12.03.02     UKS LIDER     MILICZ     28
MALICHA     NATALIA     05.01.01     KS AZS PW     WROCŁAW     28
17-24.
STACHERA_Mł     MAŁGORZATA     18.10.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
BUTRYM     SANDRA     31.05.00     LKS ŚWIĘCI     RADOSTÓW     20
BAŃKA     DOMINIKA     10.03.99     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
KOWALSKA     MARTA     29.03.98     LZS ORION     BUKOWICE     20
STACHERA_Mr     MARTA     05.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
BANASIEWICZ     KORNELIA     24.12.99     LZS ORION     BUKOWICE     20
GNIAZDOWSKA_Z     ZUZANNA     11.04.99     MKS NYSA     KŁODZKO     20
MICHNO     ANDŻELIKA     20.04.99     LZS     WŁOSIEŃ     20
25-32.
JARECKA     MARCELINA     28.02.02     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     11
CHRABĄSZCZ     MILENA     20.11.02     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     11
BOSAK     ALEKSANDRA     04.03.98     LKS ŚWIĘCI     RADOSTÓW     11
MICHAŁEK     MARTA     28.11.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     11
FILIPIAK     JOANNA     03.05.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     11
DRZYZGA     DOMINIKA     22.10.01     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     11
BROŻEK     AGNIESZKA     13.05.99     GUKS SOKÓŁ     JERZMANOWA     11
PIECH     SANDRA     03.05.00     LZS ORION     BUKOWICE     11
33-34.
ŚNIEGÓRSKA     KAROLINA     15.07.01     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     6
KWIATKOWSKA_E     ELŻBIETA     24.01.03     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     6



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. MAJEWSKI      DANIEL      19.01.98      MLKS ŚNIEŻNIK      STRONIE ŚL.      50
2. KROCZAK     RAFAŁ     03.11.98     LKS ODRA     GŁOSKA     47
3. KOŁODZIEJCZYK_M     MACIEJ     14.01.01     KU AZS UE     WROCŁAW     44
4. TRAWICKI_Dn     DANIEL     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     42
5. STUDNIARZ     KRZYSZTOF     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     40
6. KOZYRA     MATEUSZ     25.01.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     39
7. KRZAK     KONRAD     29.03.98     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     38
8. KOWALCZYK     KACPER     02.08.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     36
9-12.
WITKOWSKI_J     JAKUB     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
WAPIŃSKI_K     KAMIL     09.06.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
MAREK     KRZYSZTOF     20.07.99     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     33
ŚLIWA     MATEUSZ     11.07.98     KS AZS PW     WROCŁAW     33
13-16.
TRAWICKI_Dm     DAMIAN     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     28
POPARDA     MATEUSZ     21.04.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
DRZYZGA_Km     KAMIL     08.04.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
KOŁODZIEJCZYK_A     ADRIAN     26.02.98     UKS     WIŃSKO     28
17-24.
MINIACH     MICHAŁ     14.05.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
GRZEGOREK     ARKADIUSZ     11.03.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
KOZAK     KAROL     05.01.00     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     20
ZIEMBICKI     KAROL     25.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
MAMCZAREK     KACPER     27.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
PISKORSKI     TOBIASZ     01.03.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     20
JURKIEWICZ     KAMIL     20.11.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
DRZYZGA_Kc     KACPER     08.04.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
25-32.
KASZUBA     KACPER     06.08.00     MKS NYSA     KŁODZKO     11
RAKOCZY     DANIEL     10.03.98     GOKIS     KĄTY WROCŁAWKIE     11
GEŁESZ     KRYSTIAN     17.04.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     11
WITKOWSKI_T     TOMASZ     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     11
KOZŁOWSKI     KRZYSZTOF     09.04.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     11
CUPIAŁ     KONRAD     07.02.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     11
LUBAŃSKI     ADAM     30.03.98     LZS ORION     BUKOWICE     11
WOJTYŁA     NORBERT     12.12.01     LKS ODRA     GŁOSKA     11
33-48.
KRAL     MICHAŁ     14.11.99     LZS ORION     BUKOWICE     6
KOWALSKI     JACEK     17.07.99     MKSTS     POLKOWICE     6
PRZYBYLAK     JAKUB     07.03.99     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     6
TONDEL     MACIEJ     11.11.98     UKS     WIŃSKO     6
BORYNIEC     MARIUSZ     22.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     6
ADAMSKI     MARCIN     21.06,98     UKS     WIŃSKO     6
RACZEK     PATRYK     16.04.98     MKS NYSA     KŁODZKO     6
BARCZYCKI     TOMASZ     03.07.01     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     6
LEŚNIEWSKI     SZYMON     14.02.99     KS AZS PW     WROCŁAW     6
KOCAN     MICHAŁ     23.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     6
GURDZIEL     KRYSTIAN     16.07.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     6
MAZURKIEWICZ     MIKOŁAJ     05.08.98     KS AZS PW     WROCŁAW     6
BIERNAT     JÓZEF     16.03.01     MKSTS     POLKOWICE     6
GRZELAK     DOMINIK     11.12.99     LZS ORION     BUKOWICE     6
OPYD     OSKAR     28.11.01     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     6
WAPIŃSKI_M     MACIEJ     28.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     6
49-56.
BOJKO     JAKUB     02.04.00     MKS NYSA     KŁODZKO     4
BIAŁEK     ALEKSANDER     10.04.99     GUKS SOKÓŁ     JERZMANOWA     4
STOPA     ARTUR     23.09.99     KS AZS PW     WROCŁAW     4
ZABÓWKA     MICHAŁ     21.02.99     KS AZS PW     WROCŁAW     4
DOBRZAŃSKI     KRZYSZTOF     12.06.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     4
DYKIEL     KRZYSZTOF     25.07.02     GOKIS     KĄTY WROCŁAWKIE     4
PACEK     NIKODEM     17.11.01     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     4
BUTRYN     RAFAŁ     01.05.02     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     4


Ilość komentarzy: 2

Michael Maze napisał:
04 Września 2010
IP: 188.47.185.*
nie było sensaci,ale zobaczcie na wtk młodzików to dopiero będzie sensacja

ajc napisał:
06 Września 2010
IP: 212.160.172.*
Dziękuję za zamieszczenie listy 90 zawodników i zawodniczek. Te dzieci swoją mobilizacją zasłużyły na zaistnienie w internecie.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.