...

ZSS w Mysłowicach najlepszą szkoła podstawową na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Grudnia 2009

W Jastrzębiu Zdrój odbyły się mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Najlepszą szkoła na Śląsku okazał się Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach.

klasyfikacje:

dziewczęta:



REKLAMA Czytaj dalej



klasy I:
1. Tomecka Julia ZSS Mysłowice 40
2. Krypczyk Maria SP 1 Chybie 35
3. Nikiel Daria SP 1 Chybie 32
4. Baraniec Julia ZSP Pławniowice 30
5. Janczewska Amelia ZSP Pławniowice 28

klasy II:
1. Mozler Natalia SP 2 Pawłowice Śląskie 40
2. Paszek Agata SP 20 Siemianowice Śląskie 35
3. Grzesińska Zuzanna ZSS Mysłowice 32
4. Potempa Roksana SP 6 Jastrzębie Zdrój 30
5. Migas Julia SP 1 Pszów 28
6. Śmieja Aleksandra SP 1 Chybie 27
7. Herok Gabriela SP 1 Chybie 25
8. Szczędziła Beata ZSP Pławniowice 24

klasy III:
1. Kulasińska Sonia ZSS Mysłowice 40
2. Braś Julia ZSS Mysłowice 35
3. Szymura Wiktoria ZSP Stanica 32
4. Wasiak Jagoda SP 10 Tychy 30
5. Matloch Kornelia SP 1 Chybie 28
6. Krajewska Ewa SP 1 Chybie 27
7. Sosna Oliwia SP 2 Chybie 25
8. Klein Paulina SP Dzięgielów 24
9-12.
Borek Justyna SP 1 Pszów 20
Maciejek Emilia SP 1 Pszów 20
Czaja Aleksandra ZSP Pławniowice 20
Jeziorowska Daria ZSP Pławniowice 20

klasy IV
:
1. Januś Karolina SP 18 Tychy 40
2. Hetnał Sandra SP Wilkowice 35
3. Gąsior Jolanta SP Dzięgielów 32
4. Maraszkiewicz Martyna SP 8 Ruda Śląska 30
5. Januś Weronika SP 18 Tychy 28
6. Suchan Karolina ZSP Pławniowice 27
7. Abramczyk Aleksandra ZSS Mysłowice 25
8. Mrzyk Julia ZSP Stanica 24
9-12.
Krypczyk Zuzanna SP 1 Chybie 20
Kluger Marta SP 24 Rybnik 20
Przywara Aleksandra ZSP Pławniowice 20
Kałuża Paulina SP 1 Pszów 20
13-14.
Szneider Jessika SP 24 Rybnik 16
Winkler Helena SP 1 Pszów 16

klasy V:
1. Tokarczyk Karolina SP 9 Żywiec 40
2. Sala Magdalena ZSS Mysłowice 35
3. Hławiczka Dorota SP Dzięgielów 32
4. Herok Magdalena SP Mnich 30
5. Brudniok Klaudia ZSS Mysłowice 28
6. Czepczor Gabriela SP 1 Pszów 27
7. Morys Julia SP Dzięgielów 25
8. Kłosek Patrycja SP Dzięgielów 24
9-10.
Żyła Justyna ZSP Stanica 20
Owczarek Karolina ZSP Stanica 20

klasy VI:
1. Zygadło Martyna ZSS Mysłowice 40
2. Banaś Dominika SP 20 Sosnowiec 35
3. Guzdek Natalia SP 10 Jastrzębie Zdrój 32
4. Kapek Patrycja SP 5 Żory 30
5. Kocierz Magdalena SP 9 Żywiec 28
6. Mroszczak Anna SP 28 Rybnik 27
7. Pająk Dominika ZSS Mysłowice 25
8. Kocyan Aleksandra SP Dzięgielów 24
9-12.
Winkler Agnieszka SP 5 Żory 20
Gramińska Patrycja SP 22 Chorzów 20
Stankaka Wiktoria SP 22 Chorzów 20
Dębowska Anna ZSP Pławniowice 20
13-16.
Krajewska Monika SP 1 Chybie 16
Kąkol Marzena SP 1 Chybie 16
Fuhrman Klaudia SP 22 Chorzów 16
Palińska Roksana SP 22 Chorzów 16
17-19.
Szafraniec Monika SP 1 Pszów 12
Tkocz Aneta SP 1 Pszów 12
Mazur Natalia ZSP Pławniowice 12

chłopcy:

klasy I:
1. Będkowski Bartosz SP 9 Będzin 40
2. Będkowski Mateusz SP 9 Będzin 35
3. Lasota Marcin SP 1 Pszów 32
4. Figura Wojciech ZSP Pławniowice 30
5. Owczarczyk Patryk SP 1 Pszów 28
6. Wolny Maciej SP 6 Zabrze 27
7. Lisok Paweł ZSP Pławniowice 25
8. Spandel Daniel SP 24 Rybnik 24

klasy II:
1. Skarżyński Miłosz SP 10 Tychy 40
2. Zandecki Jan ZSS Mysłowice 35
3. Czepczor Rafał SP 1 Pszów 32
4. Demitraszek Michał ZSS Mysłowice 30
5. Chabera Gracjan SP 29 Dąbrowa Górnicza 28
6. Spyrka Kamil ZSP Pławniowice 27
7. Hadamek Damian ZSP Pławniowice 25
8. Gerlich Szymon SP 1 Pszów 24

klasy III:
1. Borek Kamil SP 1 Pszów 40
2. Kempa Mateusz SP 1 Pszów 35
3. Urbańczyk Dawid ZSS Mysłowice 32
4. Derbin Dominik SP 24 Rybnik 30
5. Hławiczka Grzegorz SP Dzięgielów 28
6. Sosna Jakub SP 1 Chybie 27
7. Kucharski Mateusz ZSS Mysłowice 25
8. Nowak Bartosz SP 10 Jastrzębie Zdrój 24
9-12.
Skupień Daniel SP 24 Rybnik 20
Roziak Adam ZSP Pławniowice 20
Langosz Łukasz SP 19 Tychy 20
Foik Piotr ZSP Pławniowice 20
13. Ostachowski Aleksander SP Dzięgielów 16

klasy IV:
1. Mrozik Dawid SP Ornontowice 40
2. Zapart Wojciech ZSP Stanica 35
3. Dziembała Dawid SP Goleszów 32
4. Komandzik Rafał SP 1 Ruda Śl. 30
5. Kucza Jan SP 29 Rybnik 28
6. Kowol Marek SP 1 Pszów 27
7. Hajda Wojciech ZSP Pławniowice 25
8. Kochel Szymon ZSS Mysłowice 24
9-12.
Makselon Kamil ZSP Pławniowice 20
Drobny Daniel SP 1 Pszów 20
Paszenda Krzysztof ZSP Stanica 20
Jędryszko Marek SP Dzięgielów 20

klasy V:
1. Baran Sebastian ZSS Mysłowice 40
2. Pszonka Michał SP 24 Bielsko-Biała 35
3. Kuźnik Mariusz SP 1 Leszczyny 32
4. Balcerzak Marcin SP 33 Bytom 30
5. Styrna Jakub SP Chorzów 28
6. Ostrouch Krzysztof SP 6 Zawiercie 27
7. Zawadzki Mateusz ZSS Mysłowice 25
8. Pogoda Kamil SP 1 Pszów 24
9-12.
Sowa Mateusz SP 13 Rybnik 20
Kocyan Krzysztof SP Dzięgielów 20
Kowol Aleksander ZSP Stanica 20
Chmiel Daniel SP 14 Ruda Śląska 20
13-16.
Polak Adam SP Rogów 16
Laska Marek SP 11 śory 16
Gabrowski Piotr SP 11 śory 16
Stopa Aleksander SP Dzięgielów 16
17-22.
Brajer Dominik SP 22 Chorzów 12
Sosnowski Damian SP 22 Chorzów 12
Foik Jakub ZSP Pławniowice 12
Paruzel Szymon SP 1 Pszów 12
Golik Maciej SP 5 Rybnik 12
Kozany Tomasz SP 13 Rybnik 12

klasy VI:
1. Baran Rafał ZSS Mysłowice 40
2. Urbańczyk Jan ZSS Mysłowice 35
3. Myszkowski Patryk SP 6 Zawiercie 32
4. Spandel Szymon SP 24 Rybnik 30
5. Pachucki Kamil SP 1 Pszów 28
6. Dola Bartłomiej ZSP Stanica 27
7. Stachowicz Artur SP 11 Dąbrowa Górnicza 25
8. Siwiec Michał SP 9 Żywiec 24
9-12.
Fojcik Damian ZSP Stanica 20
Rutkiewicz Krzysztof SP 13 Rybnik 20
Błaś Wojciech SP 9 śywiec 20
Czepczor Michał SP 1 Pszów 20
13-16.
Frąckowiak Piotr SP 24 Rybnik 16
Pilich Bartłomiej SP 12 Jastrzębie Zdrój 16
Grzenik Jacek SP 13 Rybnik 16
Lisok Kamil ZSP Pławniowice 16
17-21.
Szczepański Łukasz SP 17 Chorzów 12
Fuhrman Kamil SP 22 Chorzów 12
Sadlik Patryk SP Dzięgielów 12
Polak Grzegorz SP Rogów 12
Makselon Tomasz ZSP Pławniowice 12


Ilość komentarzy: 11

m-ce napisał:
31 Grudnia 2009
IP: 83.22.68.*
Brava należą się nauczycielom ZSS w Mysłowicach - Pani Beacie Nowak i Panu Juri Fominowi.
Gdyby nie panująca wtedy w Mysłowicach grypa przewaga Mysłowic nad resztą województwa była by jeszcze większa !

czystagra napisał:
31 Grudnia 2009
IP: 91.94.225.*
z tego co pamietam to u chlopcow w klasie VI byla inna kolejnosc.blad jest na miejscach 5-8,stachowicz byl na 5 miejscu.prosze o dokonanie zmian.dziekuje.

PawelG napisał:
31 Grudnia 2009
IP: 77.253.179.*
a kto byl 6-8.?

ooo napisał:
31 Grudnia 2009
IP: 83.22.118.*
gratki dla Mysłowic !!!

kibic napisał:
31 Grudnia 2009
IP: 83.5.110.*
Czytałem dziś w Dzienniku Zachodnim dodatek kłobucki że Kłobuck jest najlepszy na śląsku i w Polsce?

jamles napisał:
01 Stycznia 2010
IP: 91.203.248.*
w klasie VI na 8 Bartek Dola ze Stanicy

slązak napisał:
01 Stycznia 2010
IP: 83.4.55.*
troche opoznione te wyniki po 1,5 miesiaca jak zwykle ktos zaspal w ślzts i zapomnial zamiescic wyniki, zreszta nie pierwsze takie opoznienia powolania do kadry tez mialy byc podana juz 2 tygodnie temu ale dalej cisza, chyba ze czekaja na zmiane szkoleniowcow to wtedy byloby to jakieś uzasadnienie.

obi napisał:
02 Stycznia 2010
IP: 83.4.12.*
Dlaczego taka mała reprezentacja z Siemianowic?
W ubiegłym roku tak dobrze a teraz?

zawodnik napisał:
03 Stycznia 2010
IP: 87.205.130.*
obi nie udawaj ze nie wiesz tajemnica poliszynela jest ze z siemianowic odeszly male Paszkowny, no i to na tyle o siemianowickim tenisie. A tak nawiasem to zmiana klubu wyszla mlodym na dobre. Gratki dla Patrycji.

do zawodnika napisał:
03 Stycznia 2010
IP: 83.30.20.*
Jedna Paszkówna nie czyni całego klubu - w ubiegłym roku było z Siemianowic dużo dzieci.

Malinka napisał:
03 Stycznia 2012
IP: 95.160.145.*
Tomuś Niecik żądzi!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!:** Głosujcie na niego) :**

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.