...

Jan Urbańczyk i Martyna Zygadło najlepszymi młodzikami I WTK na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 06 Września 2009

Wyświetleń: 2421

Komentarzy: 1

Tagi:
młodzicy
WTK
śląskie
Śląsk
Martyna Zygadło
Jan Urbańczyk

Jan Urbańczyk (MOSiR Mysłowice) i Martyna Zygadło (MOSiR Mysłowice) wygrali I WTK młodzików w woj. śląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice 50
2. Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 47
3. Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 44
4. Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 42
5. Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 40
6. Sala Magdalena 1998 MOSiR Mysłowice 39
7. Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 38
8. Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 36
9-12.
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 33
Januś Karolina 1999 MOSiR MOSM Tychy 33
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 33
13-16.
Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 28
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 28
Mroszczak Anna 1997 Niestowarzyszona 28
Januś Weronika 1999 MOSiR MOSM Tychy 28
17-24.
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 20
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 20
Kędzierska Angelika 1997 SKS Spartakus Gliwice 20
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 20
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 20
Bajcar Justyna 1997 RKS Cukrownik Chybie 20
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 20
Kucza Emilia 1997 Niestowarzyszona 20
25-32.
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 11
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 11
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 11
Gąsior Jolanta 1999 MOSiR Mysłowice 11
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 11
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 11
Remiszewska Małgorzata 1997 SKS Spartakus Gliwice 11
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 11
33-35.
Potępa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Kopeć Justyna 1997 ULKS Ligota 6
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 6



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 50
2. Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 47
3. Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 44
4. Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice 42
5. Felkel Grzegorz 1998 SKS Spartakus Gliwice 40
6. Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 39
7. Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 38
8. Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 36
9-12.
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 33
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 33
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 33
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 33
13-16.
Wątroba Jakub 1998 KS Viret CMC Zawiercie 28
Pachucki Kamil 1997 MUKS Jedynka Pszów 28
Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 28
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 28
17-24.
Bosowski Piotr 1997 SKS Spartakus Gliwice 20
Szuster Mateusz 1997 ULKTS Pszczyna 20
Pawlik Daniel 1998 KS Viret CMC Zawiercie 20
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 20
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 20
Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 20
Rutkiewicz Krzysztof 1997 LKS Rój Żory 20
Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 20
25-32.
Styrna Jakub 1998 TKKF Chorzów 11
Kania Marcin 1997 SKS Spartakus Gliwice 11
Sontag Wojciech 1998 MOSiR MOSM Tychy 11
Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 11
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 11
Ratka Jakub 1997 MOSiR MOSM Tychy 11
Ostrouch Krystian 1998 KS Viret CMC Zawiercie 11
33-48.
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 6
Wrzoł Szymon 1998 ULKS Ligota 6
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 6
Ostrzołek Szymon 1998 Niestowarzyszony 6
Remiszewski Kamil 1999 SKS Spartakus Gliwice 6
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 6
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
Gaweł Jakub 1997 KTS Lędziny 6
Waliczek Dawid 1997 KTS Lędziny 6
Zięba Aleksander 1999 MOSiR MOSM Tychy 6
Kozak Robert 1997 ULKS Ligota 6
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSiR MOSM Tychy 6
Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 6
Fojcik Damian 1997 LKS Orzeł Stanica 6
Forajter Paweł 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
49-64.
Hanak Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
Flos Patryk 1997 ULKS Ligota 4
Wrzesień Szymon 1998 UKS Huragan Sosnowiec 4
Staszek Łukasz 1998 ULKS Ligota 4
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Jastrzębski Rafał 1999 KTS Lędziny 4
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 4
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Konderak Dariusz 1997 LKS Orzeł Stanica 4
Michalski Jakub 1999 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Pilich Bartłomiej 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 4
Krupa Przemysław 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Żoczek Jakub 1998 ULKS Ligota 4
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
65-73.
Bryłka Patryk 1998 LKS Orzeł Stanica 3
Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 3
Langosz Łukasz 2000 MOSiR MOSM Tychy 3
Skarżyński Miłosz 2001 MOSiR MOSM Tychy 3
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 3
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 3
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 3
Golik Maciej 1998 LKS Rój Żory 3
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 3


Ilość komentarzy: 1

konik napisał:
09 Września 2009
IP: 195.82.167.*
Już na początku sezonu widać, że układy w Sląskim Związku sie podwoiły. Wszystkie WTKi za sprawą w-ce prezesa Fajkusa odbywaja sie w Jastrzębiu.
Waldowski- Fajkus-SUPER SPÓŁKA!!!
Ciekawe co nas jeszcze czeka w tym sezonie

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.