...

Damian Kukliński, Natalia Mozler, Sebastian Baran i Karolina Tokarczyk mistrzami Śląska skrzatów i żaków

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 18 Marca 2009

Damian Kukliński (MUKS Jedynka Pszów), Natalia Mozler (JKTS Jastrzębie Zdrój), Sebastian Baran (MOSiR Mysłowice) i Karolina Tokarczyk (LITS Anders Jedność Żywiec) zostali mistrzami Śląska skrzatów i żaków w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

skrzatki:
1. Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 32
2. Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 30
3-4.
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 28
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 28
5-6.
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 21
Paszek Agata 2001 MKS Szkoły Progres Siemianowice Śl. 21
7-8.
Koślicka Natalia 2000 MOSiR Mysłowice 16
Lelowicz Julia 2000 niestowarzyszona - Rybnik 16
9-12.
Łuczak Oliwia 2001 MKS Cieszko Cieszyn 10
Wasiak Jagoda 2000 MOSiR MOSM Tychy 10
Świder Krystyna 2001 MOSiR Mysłowice 10
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 10
13-16.
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Gałęzowska Natalia 2001 LKS Pogórze 8
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 8
17-20.
Kobielus Karolina 2000 MKS Cieszko Cieszyn 6
Gaweł Aleksandra 2000 KTS Lędziny 6
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Szydło Zuzanna 2001 UKS Huragan Sosnowiec 6



REKLAMA Czytaj dalej



skrzaci:
1. Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 32
2. Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 30
3-4.
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 28
Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 28
5-6.
Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 21
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 21
7-8.
Urbańczyk Dawid 2000 MOSiR Mysłowice 16
Langosz Łukasz 2000 MOSiR MOSM Tychy 16
9-12.
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 10
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 10
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 10
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
13-16.
Kucharski Mateusz 2000 MOSiR Mysłowice 8
Skarżyński Miłosz 2001 MOSiR MOSM Tychy 8
Kachniarz Kamil 2001 UKS Wolej Ruda Śl. 8
Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 8
17-24.
Górski Mikołaj 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
Łuczak Dawid 2000 MKS Cieszko Cieszyn 6
Nowak Jakub 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSiR MOSM Tychy 6
Haładus Julian 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 6
Łączny Michał 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
25-27.
Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Rudzki Oskar 2001 UKS Huragan Sosnowiec 3
Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3

żaczki:
1. Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 40
2. Sala Magdalena 1998 MOSiR Mysłowice 36
3-4.
Januś Karolina 1999 MOSiR MOSM Tychy 32
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 32
5-6.
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 25
Januś Weronika 1999 MOSiR MOSM Tychy 25
7-8.
Wójciga Agnieszka 1998 MKS Cieszko Cieszyn 20
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 20
9-12.
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 14
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 14
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 14
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 14
13-16.
Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 12
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 12
Gąsior Jolanta 1999 MOSiR Mysłowice 12
Kruk Paulina 1998 MKS Cieszko Cieszyn 12
17-24.
Wasiak Jagoda 2000 MOSiR MOSM Tychy 10
Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 10
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 10
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 10
Czepczor Gabriela 1998 MUKS Jedynka Pszów 10
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 10
Muszer Aleksandra 1999 GKS Gwarek Ornontowice 10
25-31.
Szydło Zuzanna 2001 UKS Huragan Sosnowiec 8
Paszek Agata 2001 MKS Szkoły Progres Siemianowice Śl. 8
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Łuczak Oliwia 2001 MKS Cieszko Cieszyn 8
Klein Paulina 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 8

żacy:
1. Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 40
2. Felkel Grzegorz 1998 ŁTS Łabędy Gliwice 36
3-4.
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 32
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 32
5-6.
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 25
Pawlik Daniel 1998 KS Viret CMC Zawiercie 25
7-8.
Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 20
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 20
9-12.
Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 14
Nowak Kamil 1998 LKS Grom Złota Dama Poczesna 14
Wątroba Jakub 1998 KS Viret CMC Zawiercie 14
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 14
13-16.
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 12
Sontag Wojciech 1998 MOSiR MOSM Tychy 12
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 12
Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 12
17-24.
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 10
Fangor Jakub 1998 AKS Mikołów 10
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 10
Kucza Jan 1999 niestowarzyszony - Rybnik 10
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 10
Pustołka Kacper 1998 MUKS Jedynka Pszów 10
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 10
Ostrouch Krystian 1998 KS Viret CMC Zawiercie 10
25-32.
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 8
Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Olkowicz Jakub 1998 MOSiR Mysłowice 8
Stopa Aleksander 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 8
Styrna Jakub 1998 TKKF Chorzów 8
Remiszewski Kamil 1999 SKS Spartakus Gliwice 8
Golik Amadeusz 1998 UKS The Best Bestwinka 8
33-48.
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Skarżyński Miłosz 2001 MOSiR MOSM Tychy 6
Ostrzołek Szymon 1998 niestowarzyszony - Rybnik 6
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSiR MOSM Tychy 6
Noras Tomasz 1999 KTS Lędziny 6
Jastrzębski Rafał 1999 KTS Lędziny 6
Zięba Aleksander 1999 MOSiR MOSM Tychy 6
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Dąbrowski Wojciech 1998 UKS The Best Bestwinka 6
Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Staszek Łukasz 1998 ULKS Ligota 6
Tomaszczyk Marcin 1998 UKS The Best Bestwinka 6
Cecot Łukasz 1998 UKS Huragan Sosnowiec 6
Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 6
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 6
49-64.
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 4
Łączny Michał 2000 UKS Huragan Sosnowiec 4
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 4
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Cierpiał Michał 1998 KU AZS AJD Częstochowa 4
Nowak Jakub 2001 UKS Huragan Sosnowiec 4
Polański Janusz 1999 AKS Mikołów 4
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 4
Piątkowski Kamil 1998 UKS Huragan Sosnowiec 4
Wrzesień Szymon 1998 UKS Huragan Sosnowiec 4
Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 4
Langosz Łukasz 2000 MOSiR MOSM Tychy 4
Wrzoł Szymon 1998 ULKS Ligota 4
Bucki Grzegorz 1998 ULKS Ligota 4
Hanak Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
65-74.
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSiR MOSM Tychy 1
Żeleźniak Piotr 1999 MOSiR MOSM Tychy 1
Górski Mikołaj 2000 UKS Huragan Sosnowiec 1
Haładus Julian 2000 UKS Huragan Sosnowiec 1
Duda Kamil 1998 UKS Huragan Sosnowiec 1
Łuczak Dawid 2000 MKS Cieszko Cieszyn 1
Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 1
Wrzoł Mikołaj 1999 ULKS Ligota 1
Rudzki Oskar 2001 UKS Huragan Sosnowiec 1
Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 1


Ilość komentarzy: 1

olo69 napisał:
19 Marca 2009
IP: 83.22.207.*
BARTEK BĘDKOWSKI z Zawiercia będzie mistrzem w przyszłym roku

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.