...

Petr Korbel myśli już o igrzyskach w Londynie

Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 17 Lipca 2008

Wyświetleń: 1607

Komentarzy: 5

Tagi:
IO
Petr Korbel
Pekin
Londyn

Czeski tenisista stołowy Petr Korbel myśli o olimpijskim starcie ... w Londynie w 2012 roku. Wcześniej jednak wystąpi w pekińskich igrzyskach.


REKLAMA Czytaj dalej

"W stolicy Chin będzie mój piąty olimpijski start - powiedział Petr Korbel. - Jednak rekordzistą nie jestem. Szwed Joergen Persson, Chorwat Zoran Primorac i Belg Jean-Michel Saive wezmą udział po raz szósty. Chciałbym im dorównać".

Motywację do realizacji tak ambitnych planów Petr Korbel uzyskał przed kilkoma dniami. Jego rodak, słynny skiffista Vaclav Chalupa otrzymał "dziką kartę" od Międzynarodowej Federacji Wioślarskiej (FISA) i w Pekinie wystartuje po raz szósty - tym razem w dwójce bez sternika z Jakubem Makovicką. /PAP/


Ilość komentarzy: 5

Iza napisał:
17 Lipca 2008
IP: 212.87.228.*
On ma juz 37 lat i mysli o olimpiadze za 4 lata? Czesi chyba nie maja lepszego. Podobnie wyglada sprawa w Polsce.

fd napisał:
17 Lipca 2008
IP: 80.54.236.*
iza a ile lat ma teraz Jorgen Persson?!? 42 lata 22 kwietnia skończył!!!

fd napisał:
17 Lipca 2008
IP: 80.54.236.*
A sive i primorać po 39 lat

maaati napisał:
17 Lipca 2008
IP: 83.13.166.*
Czyli o jakieś 15 lat za dużo.

życie napisał:
17 Lipca 2008
IP: 88.156.65.*
bardzo ładnie ze sie jeszcze tak trzymaja, ale beda tylko statystami na IO.
Tak przy okazji to chyba najstarszym medalista IO byl Waldner, czy moze ktos inny?? Z ww. takich szans nie maja.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.