...

Juniorskie TOP16 bez nagród pieniężnych

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 19 Stycznia 2021

Maciej Kubik/foto by Rémy Gros ETTU

Wyświetleń: 959

Komentarzy: 0

Tagi:
juniorzy
top16

W niedzielę w Białymstoku odbędzie się juniorskie TOP16, podczas którego najlepsze juniorki i najlepsi juniorzy w Polsce zagrają o atrakcyjne puchary i nagrody rzeczowe.

Zawody odbędą się w reżimie sanitarnym.

Do turnieju zaproszonych zostaje:
• 13 zawodniczek i zawodników sklasyfikowanych najwyżej w rankingu PZTS
• 2 zawodników wytypowanych przez trenera kadry narodowej
• 1 zawodnik wytypowany przez gospodarza



REKLAMA Czytaj dalej



Lista uczestników:

Lista juniorek:

1. SZYMCZYK Natalia (SKARBEK Tarnowskie G.)
2. WRÓBEL Wiktoria (MRKS Gdańsk)
3. SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
4. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
5. KUBIAK Anna (JKTS Jastrzębie-Zdrój)
6. WIELGOS Zuzanna (POLITECHNIKA Rzeszów)
7. GAWORSKA Zuzanna (KU AZS UE Wrocław)
8. KWIATKOWSKA Elżbieta (MKS ROKITA Brzeg Dolny)
9. SUŁEK Zuzanna (LKTS Luboń)
10. STACHNIAK Martyna (POLITECHNIKA Rzeszów)
11. JARKOWSKA Aleksandra (ENERGA KTS Toruń)
12. GAJEWSKA Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
13. GÓRSKA Michalina (UKS DOJLIDY Białystok)
rezerwa
14. FURMAN Julia (KU AZS UE Wrocław)
15. CZUBAKOWSKA Julia (MUKS START Nadarzyn)
16. PAWELEC Zuzanna (WARMIA Lidzbark Warm.)
17. DURALAK Daria (MUKS START Nadarzyn)
18. WRZOSEK Wiktoria (DWÓJKA Rawa Mazowiecka)

Lista juniorów:
1. REDZIMSKI Miłosz (BOGORIA Grodzisk Maz.)
2. KOLASA Szymon (POLITECHNIKA Rzeszów)
3. KUBIK Maciej (DEKORGLASS Działdowo)
4. PYŚK Patryk (BOGORIA Grodzisk Maz.)
5. BIELECKI Patryk (DEKORGLASS Działdowo)
6. ZALEWSKI Mateusz (ZKS Zielona Góra)
7. LEWANDOWSKI Patryk (DEKORGLASS Działdowo)
8. KWAPIŚ Kuba (OSTRÓDZIANKA Ostróda)
9. ŻELENGOWSKI Mateusz (ZKS Zielona Góra)
10. DZIUBA Patryk (POLITECHNIKA Rzeszów)
11. KORCZAK Damian (POLITECHNIKA Rzeszów)
12. MIASTOWSKI Maksymilian (OSTRÓDZIANKA Ostróda)
13. STECYSZYN Jakub (TTS POLONIA Bytom)
rezerwa
14. STASZCZYK Konrad (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
15. GAWLAS Michał (BOGORIA Grodzisk Maz.)
16. KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
17. MATKOWSKI Jakub (ULKS Ciechów)
18. MICHNA Dawid (ENERGA KTS Toruń)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.