...

Leszek Kucharski zaprasza na obozy tenisa stołowego

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 09 Czerwca 2020

Leszek Kucharski/foto by Tomasz Osiak

Wyświetleń: 1348

Komentarzy: 5

Tagi:
obóz
Leszek Kucharski

Leszek Kucharski zaprasza na obozy tenisa stołowego do Górowa Iławeckiego. Oprócz sportowych zmagań aura otoczenia wprawi Was w wakacyjny, dobry nastrój. Nasze obozy uatrakcyjniać  będą relaksujące Termy Warmińskie. Wspaniały kompleks basenów, zjeżdżalni i wód termalnych położonych w malowniczym miejscu, a także jezioro Wielochowskie ze swymi atrakcjami.

Trenerzy główni: Zbyszek Pietkiewicz i Leszek Kucharski oraz sparingpartnerzy.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.REKLAMA Czytaj dalejPAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 5

nie polecam napisał:
10 Czerwca 2020
IP: 83.10.55.*
Ośrodek beznadziejny, grzyb na ścianach, brud i robotnicy z Ukrainy w tym samym budynku co młodzież. A Pietkiewicz czaruje, o przystani kajakowej w pobliskiej sadzawce.

Ukraincy napisał:
10 Czerwca 2020
IP: 195.191.163.*
A co mają do tego nasi bracia ze wschodu? Żadyn argument.O Pietkiewiczu się nie wypowiem. PiSowiec jesteś?

nie polecam napisał:
12 Czerwca 2020
IP: 83.10.219.*
Nie mam nic do Braci za wschodniej granicy, ale chyba nie powiesz , ze w ośrodku gdzie sa dzieci na obozie, powinien być hotel robotniczy dla dorosłych, to juz jest nie dopuszczalne. Poza tym ośrodek jest bursa w zlym stanie technicznym. Grzyb na ścianach to najmniejszy mankament bo sa gorsze

Polecam napisał:
12 Czerwca 2020
IP: 195.191.163.*
Wejdź na stronę szkoły. Zobacz obiekt. Remontowany w 2016. W co ty grasz? Wejdź na facebook. Grzyb może być ale u twojej żony jeżeli ją masz. Leszek Kucharski to jest ktoś. Jeżeli zrobi obóz w kuchni harcerskiej to też warto pojechać. Robisz obóz w podobnym czasie? Brak klientów?

nie polecam napisał:
12 Czerwca 2020
IP: 83.10.219.*
Wolne żarty mój syn był na obozie w roku 2018 i jak chcesz to podaj pryw. adres wyślę do ciebie zdjęcia z zagrzybionymi ścianami, brud smród, z tego co mi opowiadał to w jednym z segmentów był potop, stara spłuczka nie wytrzymała epoki czasu. Brak światła z powodu starej instalacji, też nie świadczy dobrze o obiekcie. No cóż obiekt ten nie podlega pod polskie Kuratorium Oświaty i tylko dlatego jeszcze tam są obozy. W swoim komentarzu nie krytykuje umiejętności Pana Kucharskiego. Natomiast nie wiem czym się kieruje wybierając ośrodki na obóz, takim samym niewypałem była zresztą Wiśniowa Góra. Internat w którym zakwaterowani są uczestnicy wcale nie był remontowany. Zdjęcia które pokazał mi syn przyprawiły mnie o wściekłość, dlatego nigdy tam już nie pojedzie. Organizatorzy stracili moje zaufanie. Ty swoje dziecko jeżeli takowe masz, możesz wysłać nawet do kuchni harcerskiej. Niech tam bytuje, skoro Ci to nie przeszkadza. Ja czuje się w obowiązku ostrzec innych żeby wiedzieli na jakie warunki mogą liczyć.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.