...

Zapraszamy na 18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 05 Marca 2020

18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego

Wyświetleń: 907

Komentarzy: 0

Tagi:
Pszczyna
18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na 18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się pod honorowym patronatem Barbary Bandoły Starosty Pszczyńskiego.


REKLAMA Czytaj dalej

Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie w sobotę 7 marca, odbędą się 18. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa rozegrane zostaną w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną Żaki, Młodziki oraz kategoria Kadet/Junior. O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zapraszamy kategorie OPEN, Amatorów, Weteranów (powyżej 50 roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 20 zł/osoba dorosła oraz 10 zł/ dzieci i młodzież do 18 roku życia (wpisowe płatne w dniu turnieju).


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.