...

Otwarte mistrzostwa Bielska-Białej "Rakietka-Deska”

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 09 Listopada 2019

Wyświetleń: 772

Komentarzy: 0

Tagi:
turniej
Bielsko-Biała

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do spędzenia aktywnie 11 listopada. W najbliższy świąteczny poniedziałek 11 listopada w hali OSR „Victoria” przy ul. Bratków 16, odbędzie się IV edycja Otwartych Mistrzostw Bielska-Białej "Rakietka-Deska”.

Hasłem przewodnim od początku istnienia turnieju jest hasło – „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany deski świat”. Zapisy w dniu zawodów w recepcji OSR „Victoria” od godziny 9.00. Wpisowe do rozgrywek wynosi 20 złotych. Rozpoczęcie gier przewidziano na godz. 10.00.

Zawodnicy i zawodniczki zgłoszeni do rozgrywek zagrają w kategorii SENIORZY - OPEN. Turniej zostanie rozegrany rakietkami – deskami, krótkie czopy bez podkładu / dostarczone przez organizatora /oraz  piłeczkami 38 mm. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. Grać będziemy starym systemem / do 21pkt. / 5 serwisami dla każdej ze stron /.REKLAMA Czytaj dalejNagrody: puchary miejsca 1-3 i nagrody rzeczowe  miejsca 1-6. Statuetka dla najstarzsego i najmłodszego uczestnika.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.