...

ME 2020 w Warszawie!

Kategoria: Turnieje za granicą - Mistrzostwa Europy / 20 Września 2018

ME 2020

Wyświetleń: 1114

Komentarzy: 4

Tagi:
mistrzostwa Europy 2020

W czasie odbywającego się w hiszpańskim Alicante Kongresu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego, delegacja Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawiła ofertę organizacji Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym w 2020 roku.

Zarząd ETTU, po zapoznaniu się z ofertami państw zainteresowanych organizacją imprezy, podjął decyzję, o przyznaniu Polsce prawa do organizacji Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym w 2020 roku.

"Jestem głęboko przekonany, że zaszczyt organizacji Mistrzostw Europy w naszym kraju sprawi, że tenis stołowy w Polsce rozkwitnie. Dołożymy wszelkich starań, aby mistrzostwa zorganizowane w naszym kraju, wyznaczały przyszłe standardy organizacji zawodów nie tylko w Europie, ale również na całym świecie." - powiedział Dariusz Szumacher, Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, po oficjalnym komunikacie Prezydenta ETTU Ronalda Kramera.REKLAMA Czytaj dalejMistrzostwa Europy w Tenisie Stołowym w 2020 roku odbędą się na warszawskich Torwarze w dniach 15-20 września.


Ilość komentarzy: 4

Jerry napisał:
20 Września 2018
IP: 37.248.157.*
Jeżeli w 2020 będą tak tragicznie przygotowani do ME jak Kuba Dyjas dzisiaj w Alicante, to tylko wstyd przyniosą! Co robili trenerzy na zgrupowaniu w tej Chorwacji? W szachy grali? Piłka leci prosto na rakietkę a Kuba większość z nich wyrzuca za stół. Notorycznie spóźniony z reakcją, rozklepany przez Carvalho jak przedszkolak! Żal było patrzeć. Jedyna nadzieja przy Badowskim, który i tak już się pokazał z dobrej strony, ogrywając Stoyanowa i dzisiaj Skaczkowa. Brawo Marek! Tak trzymaj! Powodzenia jutro!

Marudo! napisał:
21 Września 2018
IP: 89.191.151.*
nie marudź

Jerry napisał:
21 Września 2018
IP: 5.172.233.*
Bardzo dobry, w przekroju całych ME, występ Marka Badowskiego, aczkolwiek mam nadzieję że chłopak się nie zadowoli, bo ostatecznie jeszcze nic nie osiągnął. Habesohn był zdecydowanie najszybciej grającym spośród dotychczasowych przeciwników Marka i tylko dzięki temu wygrał: nawet do długich, szybkich serwisów Marka na jego BH potrafił się zdążyć ustawić do odbioru forhandem. Tego nie potrafił żaden z wcześniejszych przeciwników i na tak szybką grę Marek nie był, na razie, przygotowany. 90% przegranych wymian to właśnie efekt spóźnienia z reakcją. Ciekawe czy Wspaniali, Dyplomowani trenerzy Kadry wezmą to pod uwagę przy ustalaniu tematów kolejnych treningów, czy znowu będą się znęcać nad "techniką, taktyką i pracą nóg" bo nic innego nie potrafią? Jeżeli 20-letni zawodnik nie ma jeszcze wystarczającej techniki czy pracy nóg, to raczej trzeba by posłać na zieloną trawkę wszystkich dotychczasowych jego trenerów, a nie marnować czas ciągle na to samo.

Jerry napisał:
22 Września 2018
IP: 31.0.127.*
KASIA i MAŁA W 1/2 FINALE ME! Gratulacje dla obu dziewczyn! Ciekawe, której z nich będzie podpowiadał trener kadry - Zb. Nęcek? Uważam że powinien brać przykład z trenerów chińskich i w takim bratobójczym pojedynku obie dziewczyny powinny grać bez pomocy trenera.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.