...

Piotr Chodorski i Natalia Bajor mistrzami Dolnego Śląska

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 13 Lutego 2017

Piotr Chodorski/foto by Wandzel Wojciech AMP

Wyświetleń: 1152

Komentarzy: 0

Tagi:
Natalia Bajor
Piotr Chodorski
dolny śląsk

Piotr Chodorski (LKS Odra Głoska) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) zostali mistrzami Dolnego Śląska w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

mężczyźni:

CHODORSKI Piotr - WASYLKOWSKI Nestor 3:1



REKLAMA Czytaj dalej



kobiety:
BAJOR Natalia - WĘGRZYN Katarzyna 3:1

klasyfikacje:

mężczyźni:

turniej o mistrzostwo:

1 00440 CHODORSKI Piotr 1991-12-10 LKS ODRA Głoska
2 00453 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 LKS ODRA Głoska
3-4 03276 ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 niestowarzyszony
00438 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 LKS ODRA Głoska
5-8 09593 BEREZIUK Piotr 1984-01-27 niestowarzyszony
08627 KOŚCIELNIAK Przemysław 1993-06-13 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice
08444 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów
00847 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KU AZS UE Wrocław

turniej kwalifikacyjny do IMP:

1 00453 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 LKS ODRA Głoska 120
2 09593 BEREZIUK Piotr 1984-01-27 niestowarzyszony 115
3 08444 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 110
4 08627 KOŚCIELNIAK Przemysław 1993-06-13 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 105
5-6 00847 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KU AZS UE Wrocław 101
03276 ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 niestowarzyszony 101
7-8 09204 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 niestowarzyszony 96
04774 FURMAN Andrzej 1969-09-22 LZS TĘCZA Pisarzowice 96
9-12 00450 KUŹNIAK Łukasz 1999-10-31 LKS ODRA Głoska 88
06706 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 SL SALOS Dzierżoniów 88
00893 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 88
06302 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 KTS Jelenia Góra 88
13-16 00894 MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS DWUNASTKA Wrocław 78
08238 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 78
06639 LISIECKI Paweł 1984-01-31 KTS Wolbromek 78
00444 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 78
17-32 00858 UCHEREK Adam 2002-06-14 KU AZS UE Wrocław 56
06638 KORUS Marcin 1986-06-11 KTS Wolbromek 56
04751 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 56
06292 KOWAL Mateusz 1988-12-29 KTS Jelenia Góra 56
07444 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 56
04265 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LZS TS Zaręba 56
06705 HRYNACZ Tomasz 1971-12-01 SL SALOS Dzierżoniów 56
03612 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 KS AZS UNIWERSYTET MEDYCZNY Wrocław56
08759 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS Polkowice 56
07443 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 56
08446 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 56
00447 KOT Dominik 2002-07-04 LKS ODRA Głoska 56
00671 KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 56
00457 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 LKS ODRA Głoska 56
00456 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 56
05935 SOBKÓW Zbigniew 1969-05-12 TKS GRANIT Strzelin 56
33-54 08445 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 0
07447 KOBYLARZ Jakub 2001-06-14 UKS TS SPARTA Lubań 0
07441 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 0
05428 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 0
08764 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987-07-08 KS Polkowice 0
08259 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
06667 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 0
00451 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 LKS ODRA Głoska 0
00442 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 0
08451 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 MKS WOLAVIA Wołów 0
08233 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
00846 GRUBIAK Tymoteusz 1992-07-12 KU AZS UE Wrocław 0
08237 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
05432 KLIMEK Maciej 2002-09-11 LKTS ZENIT Międzybórz 0
00455 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 LKS ODRA Głoska 0
00666 JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 0
08433 GRYGIEL Piotr 2001-11-10 MKS WOLAVIA Wołów 0
05434 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 0
08232 BUTRYN Rafał 2002-05-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
00486 OLCZYK Michał 2002-09-20 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 0
08234 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
05431 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 0

kobiety:

turniej o mistrzostwo:

1 00250 BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław
2 00480 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie
3-4 00479 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie
00252 WABIK Sandra 1995-10-22 KU AZS UE Wrocław
5-8 00482 KASENBERG Magdalena 1997-12-14 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie
00251 JOŃCZYK Ada 1995-11-13 KU AZS UE Wrocław
00258 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KU AZS UE Wrocław
06510 MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 KS Polkowice

turniej kwalifikacyjny do IMP:
1 00258 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KU AZS UE Wrocław 120
2 00482 KASENBERG Magdalena 1997-12-14 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 115
3 06510 MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 KS Polkowice 110
4 00260 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 105
5-6 00675 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 101
00257 CIURA Aleksandra 1999-05-09 KU AZS UE Wrocław 101
7-8 03343 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 96
03341 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 96
9-12 05430 KLIMEK Angelika 2001-01-08 LKTS ZENIT Międzybórz 88
00259 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 88
00262 OŻGA Weronika 2003-12-03 KU AZS UE Wrocław 88
03342 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 88
13-16 00263 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 78
01772 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 78
00662 BROMBOSZCZ Barbara 1951-03-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 78
05425 KRAWCZYK Patrycja 1996-04-03 LKTS ZENIT Międzybórz 78
17-20 00863 MACIĄG Andżelika 1997-03-16 KU AZS UE Wrocław 68
03345 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 68
08236 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 68
00485 OLCZYK Izabella 2004-05-28 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 68

 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.