...

Samuel Kulczycki i Anna Węgrzyn wygrali 2. GP Polski juniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 05 Grudnia 2016

Anna Węgrzyn (MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) i Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) wygrali 2. Grand Prix Polski juniorów w tenisie stołowym.

wyniki finałów:


juniorki:
WĘGRZYN Anna - ZAKRZEWSKA Agata 4:3 (9,-8,7,-8,6,-4,10)

juniorzy:
KULCZYCKI Samuel - GRELA Artur 4:2 (6,6,-8,8,-4,9)

klasyfikacje:



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 230
2. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 210
3-4. ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 190
ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 190
5. WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 168
6. BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001-01-13 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 166
7. KOZIOŁ Sandra 2000-12-03 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 164
8. JANIK Angelika 2000-01-09 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 162
9. SZYMCZAK Julia 2000-09-22 UKS SOVIT Białystok podlaskie 153
10. MIELNICKA Weronika 2000-12-05 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 151
11. MICHALAK Aleksandra 2001-07-06 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 149
12. DYSZKIEWICZ Gabriela 2000-01-01 UKS SOVIT Białystok podlaskie 147
13. BARTOSZEK Julia 2001-06-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 133
14. SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 131
15. HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 129
16. MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 127
17. UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 113
18. PASZEK Agata 2001-10-21 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 111
19. KOŁODZIEJ Ewa 1999-04-05 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 109
20. BRZĘCZEK Eliza 2000-02-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 107
2. GRAND PRIX POLSKI Juniorek i Juniorów, Piątnica 02-04.12.2016
gra pojedyncza juniorek - klasyfikacja końcowa
20. BRZĘCZEK Eliza 2000-02-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 107
21-24. GIERACH Katarzyna 2000-05-07 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 95
KOSMAL Kinga 1999-08-16 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 95
PIETRZAK Agnieszka 2000-03-15 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 95
GACA Alicja 2000-01-30 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 95
25-32. KAWECKA Natalia 1999-01-08 MTS Kwidzyn pomorskie 90
WÓJCIK Julia 2000-04-12 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 90
BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 90
ŁEBEK Alicja 1999-03-29 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 90
SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 KU AZS PWSIiP Łomża podlaskie 90
GARB Aleksandra 2001-10-09 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 90
GILEWSKA Dominika 2002-07-08 niestowarzyszony lubuskie 90
KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 90
33-40. GRYKO Kamila 2002-02-11 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 85
HETNAŁ Sandra 1999-09-03 RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 85
CHUDY Anita 2000-08-19 LKTS Luboń wielkopolskie 85
GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 85
BUDENAS Karolina 1999-07-15 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 85
SOBOLSKA Julia 2001-11-05 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 85
MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 85
PŁOTKA Magda 2001-12-04 KTS-K GOSRiT Luzino pomorskie 85
41-48. PIÓRKOWSKA Wiktoria 2000-06-18 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 80
ŁOŻYŃSKA Agata 2000-07-05 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 80
TOMECKA Julia 2002-09-05 KTS Mysłowice śląskie 80
PARUSZEWSKA Aleksandra 2000-02-22 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie mazowieckie 80
TROCHIMIUK Katarzyna 2002-06-09 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 80
DASZYKOWSKA Beata 2000-07-25 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 80
BAKALARSKA Wiktoria 2001-03-19 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 80
GRZEBSKA Aleksandra 2000-11-01 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 80
49-56. WOJTCZAK Aleksandra 2000-05-26 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie mazowieckie 76
CIURA Aleksandra 1999-05-09 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 76
GRZESIŃSKA Zuzanna 2001-07-11 KTS Mysłowice śląskie 76
GASZ Alicja 2002-06-13 KTS Mysłowice śląskie 76
BOŻEK Weronika 2000-09-01 GLKS Nadarzyn mazowieckie 76
ROGALKA Kinga 2001-02-14 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 76
KOWALCZYK Zuzanna 2003-08-27 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 76
SZEMIEL Julia 1999-12-05 ULKS Borne Sulinowo zachodniopomorskie 76
57-64. KRÓL Natalia 2001-02-18 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 74
SAS Justyna 2001-02-20 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 74
ALOT Nina 2001-08-26 MRKS Gdańsk pomorskie 74
ZIELIŃSKA Maja 2001-03-30 LKTS Luboń wielkopolskie 74
DANAJ Natalia 2000-02-04 SMS Włodawa lubelskie 74
KOLCZYK Adrianna 2000-02-14 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 74
BACZYŃSKA Marika 1999-03-26 UZTS Barcin kujawsko-pomorskie 74

juniorzy:
1. KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 230
2. GRELA Artur 2000-06-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 210
3-4. KUBIK Maciej 2003-02-10 KSS ANDROMEDA Warszawa mazowieckie 190
WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 190
5. MAJCHRZAK Michał 1999-06-20 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 168
6. LIS Daniel 1999-08-17 UKS Olesno małopolskie 166
7. WERNER Jakub 2000-12-07 ZKS Drzonków lubuskie 164
8. ZANDECKI Jan 2001-01-20 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 162
9. NALEPA Kamil 1999-02-05 ZKS Drzonków lubuskie 153
10. DZIADEK Kamil 2000-03-21 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 151
11. WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 KSTS Krosno podkarpackie 149
12. LIPIŃSKI Mateusz 1999-11-01 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 147
13. PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 133
14. MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 GLKS Nadarzyn mazowieckie 131
15. MIASTOWSKI Maksymilian 2003-05-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 129
16. WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 127
17. NAJDER Szymon 2001-05-28 ZKS Drzonków lubuskie 113
18. GIERACH Jakub 1999-01-28 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 111
19. ŻUK Arkadiusz 1999-08-31 SMS Włodawa lubelskie 109
20. JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 ZKS Drzonków lubuskie 107
2. GRAND PRIX POLSKI Juniorek i Juniorów, Piątnica 02-04.12.2016
gra pojedyncza juniorów - klasyfikacja końcowa
20. JANKOWSKI Jakub 2002-02-11 ZKS Drzonków lubuskie 107
21-24. CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 95
BIELICKI Jakub 2001-03-09 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 95
CHOJNACKI Jakub 1999-01-02 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 95
KLOCEK Kamil 1999-06-26 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 95
25-32. KWAPIŚ Kuba 2003-05-30 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 90
SAŁADAJCZYK Oskar 2000-12-02 UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 90
MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12 MTS Kwidzyn pomorskie 90
KUŹMICZ Jakub 2000-05-22 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 90
PAWŁOWSKI Krzysztof 2001-10-21 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 90
WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 90
KAWIAK Krystian 1999-11-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 90
SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 90
33-40. PNIACZEK Dominik 1999-03-20 ULKS Lachowice małopolskie 85
URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 85
CZERWIŃSKI Bartosz 2001-02-16 MRKS Gdańsk pomorskie 85
WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02 ZKS Drzonków lubuskie 85
STĄPOR Rafał 1999-04-15 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 85
SUŁKOWSKI Bartosz 2002-03-30 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 85
KOLASA Szymon 2003-04-12 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 85
KATAFIASZ Krzysztof 1999-12-22 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 85
41-48. PYŚK Patryk 2003-12-08 LKTS Luboń wielkopolskie 80
KURLENDA Krzysztof 1999-05-13 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 80
OLSZEWSKI Marcin 2001-04-01 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 80
KORCZAK Damian 2003-09-06 ZKS Drzonków lubuskie 80
KUŹNIAK Łukasz 1999-10-31 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 80
DRZEWIECKI Łukasz 2001-07-31 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 80
RELISZKA Jakub 1999-03-21 LZS TS Zaręba dolnośląskie 80
DUDZICZ Adam 2001-11-30 MRKS Gdańsk pomorskie 80
49-56. JĘDRZEJAK Patryk 2000-05-09 LZS Żywocice opolskie 76
BARANOWSKI Jakub 2000-01-21 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 76
MIKUŁA Dawid 1999-10-02 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 76
REPKE Mateusz 2001-01-09 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 76
WŁOSTOWSKI Jakub 1999-06-20 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 76
KUCHARSKI Maciej 1999-07-08 MRKS Gdańsk pomorskie 76
MOLIŃSKI Kacper 2000-12-25 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 76
BARANOWSKI Mateusz 2000-01-31 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 76
57-64. HAMZIUK Kamil 2000-08-26 SMS Włodawa lubelskie 74
WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 74
WĘGOROWSKI Maciej 1999-09-21 KS ATS Stargard zachodniopomorskie 74
GLICA Rafał 2001-10-16 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 74
MĘDRECKI Maciej 1999-03-05 PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce świętokrzyskie 74
ŻELAZNY Wiktor 1999-05-08 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 74
SZCZEPANEK Karol 1999-07-07 LZS Żywocice opolskie 74
 


Ilość komentarzy: 5

Anna Kowalczyk napisał:
05 Grudnia 2016
IP: 81.190.175.*
Turniej nieźle zorganizowany, przyjaźni ludzie, ale były też niedociągnięcia (np. brak podium). Mamy zdolną młodzież, tylko trzeba ją jeszcze "oszliwować". Jednak na dzień dzisiejszy numerami jeden w Polsce są Kulczycki i Węgrzyn Anna. Ciesz też fakt, że na podium w kategorii chłopców było dwóch kadetów, to dobrze wróży przed ME.

zenada napisał:
05 Grudnia 2016
IP: 217.99.113.*
tak szczególnie dzieci sedziujace ktore baly sie odezwac np przy nieprawidłowych serwisach

Krzysztof Nowac napisał:
06 Grudnia 2016
IP: 81.190.175.*
W nawiązaniu do wypowiedzi Anny Kowalczyk muszę przyznać, że właśnie Ania Węgrzyn i Samuel Kulczycki wyraźnie odskoczyli umiejętnościami od swoich rówieśników, dobry poziom ma jeszcze parę dziewcząt (Zakrzewska, Kasia Węgrzyn, Ślązak) i chłopców (Kubik - 2003, Grela, Nalepa - ale słaby psychicznie). Wszystkim jednak brakuje ogłady międzynarodowej i obycia startowego w silnej obsadzie, wtedy dopiero możemy liczyć na dobre występ na ME.

Jerry napisał:
08 Grudnia 2016
IP: 83.25.148.*
O ile mi wiadomo, to nasi juniorzy nie brali udziału w zakończonych właśnie MŚ? Czy wiadomo coś o przyczynach niewysłania naszych reprezentacji juniorskich na tą imprezę? Czyżby zadecydowała kasa?

Do Jerry napisał:
08 Grudnia 2016
IP: 213.238.122.*
Ty taki oświecony i nie wiesz, że tam nie mogą brac udziału zawodnicy z łapanki. Trzeba być wysoko sklasyfikowanym w rankingu światowym indywidualnym i drużynowym i dlatego są limity.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.