...

Leszek Kucharski moim kandydatem na Prezesa PZTS!

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 20 Października 2016

Leszek Kucharski/foto by Tomasz Osiak

Wyświetleń: 3569

Komentarzy: 40

Tagi:
PZTS
prezes
Leszek Kucharski

W niedzielę poznamy nowy zarząd i nowego Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Dlaczego nowego? Po ostatnich doniesieniach w sprawie projektu nowej uchwały o sporcie i zakazie zasiadania w zarządzie związku sportowego osób, które posiadają akcje lub udziały w spółkach realizujących zadania na rzecz polskiego związku sportowego, szanse Wojciecha Waldowskiego na reelekcję spadły praktycznie do zera.

W boju liczy się tylko dwóch kandydatów. Kampania trwa w najlepsze, telefony rozgrzały się do czerwoności. Postanowiłem, że tym razem wyjątkowo udzielę poparcia kandydatowi, który ma realne szanse dokonać ogromnych zmian w polskim tenisie stołowym. Kandydatowi, który ma nazwisko. Kandydatowi, który może pomóc Polsce w budowaniu pozycji w Europie i na świecie. Kandydatowi, który poświęcił swoje życie dla naszej dyscypliny. Osobie mającej wizję, zespół młodych doradców, chęci i możliwości. Komuś kto zrobi porządek i spróbuje naprawić to, co było niszczone przez wiele lat.

Przestaję już go chwalić. Tym kimś jest LESZEK KUCHARSKI.REKLAMA Czytaj dalejDlatego apelują do wszystkich, dla których ważna jest nasza dyscyplina, do wszystkich delegatów, byście poparli kandydaturę Leszka Kucharskiego na Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Ilość komentarzy: 40

sada napisał:
20 Października 2016
IP: 31.128.22.*
Jedynymi osobami z tych kandydatów, które mogą zmienić coś w Polskim Tenisie Stołowym są właśnie Leszek Kucharski i Ireneusz Kanabrodzki. Najlepszym wyjściem dla naszego tenisa stołowego byłoby wspólne objęcie władzy przez tych dwóch panów. Wszystko w rękach delegatów. APELUJĘ DO WSZYSTKICH DELEGATÓW!
Nie patrzcie na własny interes, spójrzcie szerzej na dobro całej naszej dyscypliny, której tak bardzo potrzebny jest renesans, dlatego proszę wybierzcie w niedzielę najlepszego kandydata bez patrzenia na układy. Bądźcie ponad własnymi interesami, ponad układami i dajcie szansę naszej dyscyplinie na rozwój. Wybierzcie mądrze.

adp napisał:
20 Października 2016
IP: 83.30.195.*
cóż warte jest poparcie osoby, która nie rozróżnia spółki kapitałowej od prowadzenia działalności gospodarczej przez osobę fizyczną.

najlepszy napisał:
20 Października 2016
IP: 95.48.11.*
Najlepiej pomyśleć,który z kandydatów zrobił najwięcej dla dyscypliny w ostatnich latach!Wystarczy ruszyć głową i macie szanse na rozwój w kolejnych latach...no chyba,że chcecie kontynuować to co jest.Radze Wam zastanowić się bo lata lecą.

czynny zawodnik napisał:
20 Października 2016
IP: 31.42.23.*
Udzielam poparcia a jest mase osób które to poparcie zadeklarowały czyli jest szansa na wybór w 1 turze kandydatowi który rzeczywiście dokona dużych zmian w tenisie stołowym.Kandydat który 22 lata grał w Polskiej superlidze.Kandydat może pomóc Polsce w osiąganiu coraz lepszych wyników na arenie międzynarodowej.Kan dydat który też poświęcił swoje życie dla naszej dyscypliny.Osobie mającej program naprawy,zespół młodych i starych doradców ,chęci i możliwości.Kandyda t zrobi naprawe dyscypliny i osiągniemy ogromne sukcesy bo do tej pory mimo swoich lat jest czynnym zawodnikiem.Przestaj e już go chwalić.Tym kimś jest Dariusz Kiełb.Dlatego apeluje do wszystkich dla których ważne są wartości jak nie uleganie korupcji,sprawiedliw e powoływanie na zawody międzynarodowe nie według układów czy według widzimisie trenera a według aktualnego rankingu,zero hazardu,nietolerowan ie pijaństwa,nietolero wanie układów,czysta sportowa gra dla każdego .Do wszystkich delegatów apeluje byście poparli kandydature Dariusza Kiełba na Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Czynny zawodnik.

do czynnego zaw napisał:
20 Października 2016
IP: 81.190.173.*
Puknij się w swój kaczy łeb.

Jaki napisał:
20 Października 2016
IP: 195.154.56.*
Kucharz bety ustawia. PZTS ryzykuje

Zbyszek Pietkie napisał:
21 Października 2016
IP: 195.136.28.*
Rozmów już było wiele. Rozmawiamy zamiast tworzyć strategię. Do strategii rozwoju tenisa stołowego w Polsce potrzebni są ludzie. Z pośród kandydatów jeden tylko jest rozpoznawalny w świecie. To Leszek Kucharski. Działacze zawłaszczający sobie tenis stołowy w Polsce , żyjący z tenisa stołowego , uzurpują sobie prawo do oceny ludzi, którzy tworzyli i tworzą historię naszego sportu. Dla samorządowców, prywatnego sektora, mediów to Leszek Kucharski jest ikoną tenisa stołowego.
Przy wsparciu i doświadczeniu Dariusza Szumachera czy Gabriela Chojaka , Leszek Kucharski może zająć miejsce w polskim tenisie stołowym , jakie sobie wypracował przez bycie światowej sławy zawodnikiem i trenerem.
Szanuję pozostałych kandydatów. Doceniam koneksje polityczne niektórych z nich.
Szanuję i doceniam aktywność niektórych środowisk. Jednak cel powinien być jasny.
Nie władza dla władzy, nie dowartościowanie własnego ego, nie rozwój firmy sprzętowej, ale rozwój tenisa stołowego, to powinien być główny motyw do kandydowania na prezesa PZTS. Szkolenie i sponsor tytularny dla PZTS- cel oczywisty dla wszystkich.
Spektakularne zwycięstwa, zawodnicy wygrywający zawody światowej rangi.
Tego nam teraz potrzeba. Żaden z nas nie doświadczył tego. Możemy tylko teoretyzować. Leszek Kucharski wywalczył sobie szacunek w świecie, wie jak trzeba pracować , aby polski tenis stołowy powrócił na miejsce z jego młodości.
Proszę o przemyślenie , takie ludzkie , dlaczego jestem za tym , a nie innym kandydatem. Proszę o rozpatrzenie logicznych przesłanek za możliwością skoku jakościowego naszego sportu. Rodzicom, trenerom, sponsorom należy się szacunek. Brakowało tego w ostatnich latach. Proszę swoje ambicje przewartościować na możliwości. Sokrates nie uciekł przed śmiercią, choć miał taką możliwość. Zrobił to ,bo do końca był wierny głoszonym przez siebie tezom.
My rodzice chcielibyśmy być traktowani podmiotowo, a nasze dzieci zasługują na wsparcie kompetentnych władz.

Wiem czym ryzykuję jasno stawiając tezy.
Jednak czuję obowiązek wyrażenia swoich poglądów .

Wspólnie możemy przywrócić blask tenisowi stołowemu.

Pozdrawiam wszystkich o czystych intencjach.
Zbyszek Pietkiewicz

Alex napisał:
21 Października 2016
IP: 37.47.74.*
czynny zawodniku Kiełbie to ty masz we łbie ;-)

do pana Pietkie napisał:
21 Października 2016
IP: 83.12.223.*
Leszek Kucharski nie jest Sokratesem w żadnym aspekcie jego osobowości.Przed wyborami powinien publicznie odnieść się do zarzutu postawionego we wpisie pierwszym - był czy nie był współpracownikiem służb specjanych PRL-u /ustawa o sporcie!!!/.Powinien także odpowiedzieć na szereg innych pytań dotyczących jego przeszłości np.dlaczego został zwolniony z gdańskiego AZS-u /przez kolegę Moskę!/,jaka była przyczyna jego rezygnacji z pracy w Centrum,itd.Prezes związku,wybierany na cztery lata musi być jak żona Cezara-w przeciwnym razie skompromituje PZTS nie tylko w kontekście nowej ustawy o sporcie ale w oczach całej Polski.Poza tym z wiedzą jak wyprowadzić polski ts z dna w jakim się znalazł ,przy całym szacunku dla dorobku sportowego pana Kucharskiego,nie przesadzał bym ... Hindusi też na to liczyli,pozostały im ...liczydła.

zdziwko... napisał:
21 Października 2016
IP: 91.193.161.*
Poparcie Pana Pietkiewicza dla Pana Kucharskiego brzmi jak pocałunek śmierci. Ich wspólne "interesiki" od lat są dobrze znane. "Bezstronność" bez komentarza. Pan Leszek w środowisku ma markę jaką ma. Gdyby było cacy nie potrzebne byłoby tak żenujące wsparcie ... To nie odnosi się do Pana Szumachera - który mając dobre intencje, z różnych względów ma prawo się nie orientować w >przeszłych wydarzeniach

IPN napisał:
21 Października 2016
IP: 89.231.110.*
Redaktor Naczelny usunął mój wpis, a właściwie zapytanie dotyczące tożsamości osoby ujawnionej w rejestrach IPN pod sygnaturą IPN BU 0242/702, czy jest to nasz Leszek Kucharski, czy jest to inny Leszek Kucharski. Pytanie niezmiernie ważne, gdyż w projekcie zmian ustawy o sporcie jest element lustracyjny, gdyby nasz Leszek był młodszy pytanie byłoby bezprzedmiotowe, ale nie jest, i dlatego jest ono niezmiernie ważne. Gdyby ktoś się pytał a po co mi taka wiedza, to jest pytanie o charakter kandydata, czy jest słaby, czy mocny, itd.
Pozostawmy tą kwestie w sferze niedomówień, wróćmy do poziomu organizacyjnego. Zbyszek Pietkiewicz popiera kandydaturę Leszka Kucharskiego, czyni to w sposób fachowy i z sercem, więc powinienem uwierzyć ze czyni to z czystości ducha. Ba poparcie tej kandydatury oznacza, że nie dał się kupić za worek piłeczek i to czyni go "bohaterem".
Jednakże czy siła argumentów które przytacza jest na tyle mocna by przeważyć argumenty innych kandydatów. Tu rodzą się wątpliwości, czy faktycznie kandydat Leszek jest właściwym na funkcję prezesa polskiego tenisa stołowego. Ktoś przytacza listę wątpliwości, które winny być wyjaśnione, ja mam inną listę dużo krótszą:
- brak odpowiedzialności, jest to podstawowa cecha którą sternik każdej działalności powinien posiadać, odpowiedzialność za swoje czyny, w przypadku Leszka mam wątpliwość czy posiada ta cechę;
- czy prawdą jest jego pociąg do hazardu???
- czy prawdą jest, że papiery trenerskie otrzymał po znajomości???
Panie Zbyszku przytacza pan argument sławy Leszka Kucharskiego na arenach międzynarodowych, jest to pozytywne, dobre dla przedstawiciela PZTS w takich gremiach jak ETTU, czy ITTF, ale czy ważne dla poziomu krajowego, gdzie trzeba wykazać się pracą u podstaw, być sprawnym organizatorem i promotorem, czy też twarzą polskiego tenisa stołowego. Wbrew pana insynuacją większym promotorem polskiego tenisa stołowego nie jest żadne gwiazdor obecny, czy były, ale skromny pan Jan Targosiński ponad 101 letni zawodnik, który udowadnia, że pingpong jest sportem dla wszystkich.
Panie Zbyszku i Pawle, pingpong i tenis stołowy to sport potrzebujący zaangażowanych działaczy, którzy rozumieją tożsamość obydwu pojęć, że tenis stołowy bez pingponga nie da rady, choć pingpong jakoś sobie poradzi.
Poparcie pana Szumacheram w świetle niektórych dokumentów Mazowieckiego związku, jest raczej wątpliwą satysfakcją, gdyż nie jest on osobą godną zaufania, i raczej wystrzegałbym się takiego promotora.

pingiel napisał:
21 Października 2016
IP: 77.115.105.*
Poparcie Zbyszka Pietkiewicza dla Leszka Kucharskiego tez nie jest bezinteresowne, tylko zwykle kolesiostwo. Kiedys organizowali razem obozy, nie mowiac juz o tym ze syn Zbyszka trenowal pod okiem Kucharskiego w osrodku, a jego corka ostatnimi czasy na AWF Gdansk gdzie Kucharski szkoli swych adeptow.

blu napisał:
21 Października 2016
IP: 165.72.200.*
Ja to bym tylko rozróżnił chęci od intencji, bo chęci to wszyscy mamy dobre (głównie zagarnąć dla siebie i co nieco się podzielić) Jak to mówią dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Co innego intencje - tutaj temat jest szeroki
Jeszcze tylko mały komentarz odnośnie regulacji Ministerstwa Sportu - chory system narzuca rzekomo zdrowe rozwiązania - wysokie poziomy ironii

alla napisał:
21 Października 2016
IP: 83.11.8.*
Tylko KANABRODZKI nikt inny! doskonały menedzer a taki jest potrzebny w zwiazku

PawelG napisał:
21 Października 2016
IP: 185.55.65.*
alfa czy mógłbyś mi wytłumaczyć, czego managerem jest Ireneusz Kanabrodzki? To, że jest dyrektorem w firmie jednoosobowej, to już wiem. Przepraszam, to chyba spółka z nim jako pracownikiem. To że przesyłał sprzęt do decathlonu w Batsporcie też wiemy. Gdzie tu to wielkie "menadżerstwo"? Facet ma fajny aparat, robi ładne zdjęcia i nic więcej. Wątpię, by chociażby jeden delegat oddał na niego swój głos. Myślę, że Darek Kiełb będzie miał zdecydowanie więcej głosów, niż Kanabrodzki. To tyle na temat tego kandydata.

zobaczymy w nie napisał:
21 Października 2016
IP: 83.11.8.*
pozdrawiam

ZKS napisał:
21 Października 2016
IP: 192.42.116.*
PawełG, Kanabrodzki-znikął cię w kilku tematach. To już menadzerstwo. Jak na obywatela, którego policja wyprowadza z posiedzeń to twoje opinie są bezwartościowe

kibic napisał:
21 Października 2016
IP: 195.114.180.*
Jaka pensję będzie pobierał LK ze składek klubów a jaka W.Moska?

*** napisał:
21 Października 2016
IP: 195.114.180.*
Nie znany jest program L.K. Jeśli autor go popiera to chyba zna program. Może by tak udostępnił???

do... napisał:
21 Października 2016
IP: 81.190.173.*
Program Pana Leszka Kucharskiego już się ukazał, tylko nie przez Niego napisany.
Gdyby choć połowę obietnic było spełnionych przez wszystkich kandydatów na prezesa, to w Polsce byłoby pingpongowe eldorado i Kanada...

zawodnik napisał:
21 Października 2016
IP: 83.238.228.*
Panowie przecież to dopiero projekt ustawy, która nie weszła w życia a że prawo nie działa wstecz to Pan W.W. może ponownie zostać prezesem ponieważ wybory są w ten weekend. Ustawa pewnie wejdzie w życie od nowego roku ... ...

do zawodnika napisał:
21 Października 2016
IP: 81.190.173.*
...albo za 2-3 lata lub wcale (zresztą ustawa ta nie dotyczy Pana Wojciecha Waldowskiego, tylko Pana Leszka Kucharskiego).

Ola napisał:
21 Października 2016
IP: 37.47.47.*
Powodzenia. Trzymam kciuki!

Rozwoj napisał:
21 Października 2016
IP: 37.47.11.*
Pawle G. jesteś mocno nie na czasie. Nie wszyscy stoją w miejscu tak jak Ty.

IPN napisał:
21 Października 2016
IP: 89.231.110.*
Proszę państwa zgodnie z ustawą o sporcie (aktualną) [USTAWA z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie] Art. 9. 1. Kadencja władz polskiego związku sportowego nie może być dłuższa niż 4 lata; 3. Członek zarządu polskiego związku sportowego nie może:
1) łączyć tej funkcji z funkcją w innych władzach tego związku, z wyjątkiem pełnienia funkcji delegata na walne zebranie członków albo delegatów polskiego związku sportowego zwołane dla wyboru władz tego związku;
2) być osobą prowadzącą działalność gospodarczą związaną z realizacją przez ten związek jego zadań statutowych;
2a) posiadać w spółkach prawa handlowego prowadzących działalność gospodarczą związaną z realizacją przez ten związek jego zadań statutowych więcej niż 10% akcji lub udziałów przedstawiających więcej niż 10% kapitału zakładowego ? w każdej z tych spółek;
2b) być wspólnikiem spółki osobowej prawa handlowego prowadzącej działalność gospodarczą związaną z realizacją przez ten związek jego zadań statutowych;
TAK BRZMI AKTUALNA USTAWA O SPORCIE, pan Wojciech Waldowski podpada z art. 9, ust. 3, ppkt. 2, gdyż wspólnie z małżonką prowadzą działalność gospodarczą pod nazwą AGA SPORT.
Od pana Ministra Sportu zależy jak bardzo będzie chciał wyegzekwować przestrzeganie przepisów prawa, albo kto zgłosi do KRS zastrzeżenia co do potencjalnego wyboru pana Wojciecha Waldowskiego na Prezesa Związku, lub członka zarządu.

do IPN napisał:
21 Października 2016
IP: 81.190.173.*
Kolego, jesteś w dużym błędzie, prezesem Związku można być dwie kadencje (4 lata x 2=8 lat).

IPN napisał:
21 Października 2016
IP: 89.231.110.*
do niżej, czy ty czytasz, czy powtarzasz, patrz. ust 3. ppkt. 2. czy rozumiesz czy trzeba tłumaczyć.
pozdrawiam

No ale kogo napisał:
21 Października 2016
IP: 37.47.1.*
To obchodzi kto jest Twoim kandydatem?!

Pytający się napisał:
21 Października 2016
IP: 89.78.123.*
Tak się wczytuję w to co się pisze o wyborach na prezesa PZTS i zastanawia mnie co sobie myślą kandydaci, że chcą startować. Co reprezentują kandydaci, że ktoś ich popiera. Mieliśmy transformację ustrojową i niby każdy może startować, ale jak nisko upadł tenis stołowy, który został wyciągnięty przez Andrzeja Grubbę ze świetlic,że mam takich kandydatów?
Jakim kandydatem jest osoba, która nie potrafi liczyć w zakresie podstawowym lub osoba , która jest uważana ( może również przez brata) jako mająca problemy ze zdrowiem psychicznym.
Pan Waldowski z racji konszachtów ze sponsorami, nawet poprzez żonę nie powinien startować w wyborach, ale skoro prawo na to pozwala... Honoru nie ma większość kandydatów , liczy się tylko kasa.Rozumiem Zbyszka Pietkiewicza, ale trzeba wiedzieć, że do kadry dostała się bo nauczył ją tak jak brata ich ojciec grać w tenisa stołowego. Do kadry ktoś się dostaje dzięki układom co każdy potwierdzi a nie dzięki umiejętnościom.
Szkoda wg mnie, że nie startuje Basia Kowalska , bo mogła by zrobić porządek z biorącymi tylko kasę państwową poprzez związek. Zadam takie pytanie, czy komisja rewizyjna sprawdziła wpłaty weteranów za kadencji Marka Przybyłowicze i jak rozmyła się Rada Weteranów z 1 kadencji- dlaczego?!
Pytanie również dla czytających- czy Paweł G. powinien zostać trenerem kadry czy też dyrektorem biura PZTS , ewentualnie tworzącym stronę główną PZTS ?

PawelG napisał:
21 Października 2016
IP: 185.55.65.*
Ja trenerem kadry czy dyrektorem biura? Niech trenerem zostanie ktoś spoza układu, podobnie dyrektorem biura. Strona chyba też jest dobra. Mnie w to nie mieszaj.

max napisał:
21 Października 2016
IP: 95.41.206.*
Widzę, że pora na zrobienie nowej niezależnej strony tenisa stołowego! Redakcja P.Paweła obrała już kierunek.

do IPN napisał:
22 Października 2016
IP: 31.0.123.*
odpowiadam na zadane pytanie:pan Paweł samokrytycznie odpowiedział Panu!Powinien tylko uzupełnić swoje ostatnie zdanie...bo ja"mieszam"w tym kotle ... "bezinteresownie"!

do maxa napisał:
22 Października 2016
IP: 31.0.123.*
uzupełniam Pana ze wszechmiar słuszne spostrzeżenie:i zachowuje swój niewątpliwie "wysoki poziom intelektualny"!Tak trzymać panie Pawle ...

expert napisał:
22 Października 2016
IP: 83.28.185.*
Taką strone prowadzi się lewą ręką przed śniadaniem z palcem w d

PawelG napisał:
22 Października 2016
IP: 185.55.65.*
Zakładajcie nową stronę. Tyle lat na to czekam i nie mogę się doczekać. Może wtedy będziecie mieć swoich kandydatów. Ja popieram LK.

Ciekawy napisał:
22 Października 2016
IP: 89.238.143.*
Za co byl L. Kucharski zdyskwalifikowany?

do pytający napisał:
22 Października 2016
IP: 31.42.22.*
Kolego jeśli bendziesz obrażał kandydatów ktoś cie znajdzie i wsadzi do pierdla za zniesławienie.

Do pytający sie napisał:
22 Października 2016
IP: 37.47.141.*
Za to co powiedziałeś zapłacisz albo zgnijesz w pierdlu do zobaczenia na rozprawie , mam twój IP: 89.78.123.* wiec takie osoby sa szybko namierzanie , do zobaczenia wkrótce

Dumny Polak napisał:
22 Października 2016
IP: 31.42.22.*
Ale chamstwo robi Waldowski i Przybyłowicz podają na stronie PZTS że Zamość przegrał 2-8 z Frysztakiem a naprawde Zamość wygrał z Frysztakiem 8-2 a Kanabrodzki fotograf pisze cały czas obrażliwe i szkalujące teksty na innych kandydatów podając sie za inne osoby.Wszystko po to by zohydzić najlepszego kandydata na Prezesa pana Dariusza Kiełba widzicie do czego są zdolni ludzie jeśli mają przed oczami tylko kase ale myśle że delegaci rozpoznają te oszustwa i dokonają właściwego wyboru.

Po interwencji napisał:
22 Października 2016
IP: 31.42.22.*
Teraz po interwencji poprawili wynik na autentyczny czyli 8-2 wygrał Zamość a nie odwrotnie jak by chcieli.Trzeba cały czas patrzeć na ręce tym panom.Jeśli próbują oszukiwać w małych rzeczach to będą próbować to samo w dużych rzeczach dlatego trzeba dokonać właściwego wyboru a moim zdaniem właściwy wybór to Dariusz Kiełb na stanowisku Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.