...

Karolina Tokarczyk i Jan Szymczyk wygrali I WTK na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 09 Października 2016

Karolina Tokarczyk/foto by facebook

Wyświetleń: 2193

Komentarzy: 5

Tagi:
WTK
śląskie
Śląsk
Karolina Tokarczyk
Jan Szymczyk

Karolina Tokarczyk (RKS CUKROWNIK Chybie) i Jan Szymczyk (BISTS Bielsko-Biała) wygrali I WTK w woj. śląskim.

klasyfikacje:

kobiety:

1. TOKARCZYK Karolina 07.03.1998 RKS CUKROWNIK Chybie 90
2. FALARZ Kinga 12.11.1997 KU AZS AJD Częstochowa 85
3. MAZUR Magdalena 19.03.1991 RKS CUKROWNIK Chybie 81
4. HETNAŁ Sandra 03.09.1999 RKS CUKROWNIK Chybie 77
5. NAROLEWSKA Monika 10.07.1992 RKS CUKROWNIK Chybie 74
6. BANAŚ Dominika 11.12.1997 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 72
7. WYROBEK Sabina 06.04.1992 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 70
8. KAPEK Patrycja 19.10.1997 JKTS Jastrzębie-Zdrój 68
9÷12 FILICZAK Ewa 10.03.2001 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 62
 MŁYNEK Natalia 05.04.1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 62
 KNAP Julia 23.06.1993 UKS HURAGAN Sosnowiec 62
 TOMECKA Julia 05.09.2002 KTS Mysłowice 62
13÷16 SZYMCZYK Natalia 15.04.2003 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
 OCHMAN Agnieszka 03.03.1995 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
 SZTWIERTNIA Ilona 06.12.2004 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 53
 ZYGADŁO Martyna 23.05.1997 UKS HURAGAN Sosnowiec 53
17÷24 SOŁTYSIK Sylwia 04.09.1999 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
 GRZESIŃSKA Zuzanna 11.07.2001 KTS Mysłowice 40
 KULA Aneta 19.04.1997 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 40
 STANISŁAWSKA Sandra 09.10.1995 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 40
 GRABOŃ Magdalena 07.01.2000 JKTS Jastrzębie-Zdrój 40
 URBANIAK Wiktoria 11.07.2001 KTS Mysłowice 40
 KRAWCZYK Kinga 03.03.2002 ULKTS Pszczyna 40
 MIKA Patrycja 20.02.1997 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
25÷32 RYGUŁA Magdalena 02.06.1999 ULKTS Pszczyna 25
 CIESIELSKA Agata 21.12.1997 SKS SPARTAKUS Gliwice 25
 RAZAKOWSKA Estera 28.03.2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 25
 TRĘTOWSKA Aneta 23.04.1996 KS MARTEX Rybnik 25



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. SZYMCZYK JAN 24.07.1997 BISTS Bielsko-Biała 90
2. BALCERZAK Marcin 26.03.1998 TTS POLONIA Bytom 85
3. KWODAWSKI Bartosz 09.04.1980 SKS SPARTAKUS Gliwice 81
4. SIWIEC Michał 13.07.1997 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 77
5. ELIASZ Adrian 25.04.1981 LUKS Węgierska Górka 74
6. MASŁOWSKI Jakub 10.01.1996 TTS POLONIA Bytom 72
7. PIECOWSKI Mirosław 06.06.1975 KS NAPRZÓD Borucin 70
8. KĄDZIELA Marek 08.03.1982 TTS POLONIA Bytom 68
9÷12 GRELA Paweł 17.10.1998 TTS POLONIA Bytom 62
 SZYDŁO Aleksander 28.09.1995 UKS HURAGAN Sosnowiec 62
 CIOCH Błażej 06.01.1987 AKS Mikołów 62
 WRÓBEL Dariusz 01.10.1990 UKTS SOKÓŁ Orzesze 62
13÷16 PAWŁOWSKI Krzysztof 21.10.2001 UKTS SOKÓŁ Orzesze 53
MISIAK Mateusz 27.05.1995 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 53
 LILIEN Aleksander 10.07.2002 UKS HURAGAN Sosnowiec 53
 TWARDOWSKI Szymon 03.10.1997 UKS HURAGAN Sosnowiec 53
17÷24 KOWALSKI Damian 16.07.1993 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 40
 RADŁO Szymon 24.03.2001 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
 BAJER Kamil 11.07.1996 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 40
 CHORĄŻY Maciej 05.07.1995 niestowarzyszony 40
 TRELA Mateusz 27.05.1990 UKS HURAGAN Sosnowiec 40
 DZIEMBAŁA Dawid 12.02.1999 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 40
 KOTWICA Dawid 15.05.1988 LKS STRAŻAK Mikołów 40
 SZOŁTYSEK Artur 15.08.1971 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
25÷32 CZAPLA Kamil 03.01.2002 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 25
 SZTWIERTNIA Andrzej 19.06.1972 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 25
 PRUDEL Leszek 28.04.1976 KS MARTEX Rybnik 25
 SUCHOŃ Jakub 30.03.2001 UKTS SOKÓŁ Orzesze 25
 BARTUSIK Marek 24.03.1992 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 25
 STECYSZYN Jakub 15.04.2003 KS MARTEX Rybnik 25
 DZIEMBAŁA Dominik 28.06.1996 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 25
 PAPAŁA Jakub 16.06.1999 UKS WOLEJ Ruda Śląska 25
33÷48 HAŁADUS Jakub 24.06.1997 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
 WIGŁASZ Piotr 10.11.1998 ULKTS Pszczyna 17
 MINDA Michał 13.10.1988 LKS LISWARTA Lisów 17
 BABICZ Adam 08.02.1999 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
 WALARIUS Dariusz 03.04.1974 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 17
 MIKA Kamil 13.12.1999 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 17
CHYBIŃSKI Marek 30.04.1976 KU AZS AJD Częstochowa 17
 KLECZKO Dariusz 16.12.1995 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
 PIECOWSKI Bogdan 09.04.1971 KS NAPRZÓD Borucin 17
 RUS Jacek 31.03.1997 ULKTS Pszczyna 17
 KUŹNIK Mariusz 20.01.1998 SKS SPARTAKUS Gliwice 17
 SKÓRSKI Michał 12.11.1999 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
 MICHALSKI Jakub 10.02.1990 KS UNIA Kalety 17
 MATEJCZYK Mateusz 01.01.1998 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 17
 KUCHTA Marcin 28.10.1991 LKS STRAŻAK Mikołów 17
 GWIZDON Oliwer 30.11.2003 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 17
49÷51 BIERNACKI Daniel 29.07.1992 LKS STRAŻAK Mikołów 14
GONIOWSKI Piotr 04.08.1992 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 14
 KOCHAŃCZYK Łukasz 23.02.2001 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 14


Ilość komentarzy: 5

Plastik napisał:
10 Października 2016
IP: 178.37.203.*
To chyba na śląsku tak jest że dwie drużyny z 1 ligi są faworyzowane przeciwko 2-ligowcą czy 3-ligowcą . WTK jest grany plastikiem a liga celuloidem. Porażka.

do plastik napisał:
10 Października 2016
IP: 94.254.178.*
dlatego taka słaba obsada w tym roku.

Racjonalista napisał:
10 Października 2016
IP: 164.127.106.*
Dlatego wszystkie rozgrywki powinny być rozgrywane plastikiem.

_ napisał:
11 Października 2016
IP: 94.254.183.*
Dokładnie, u nas mamy III ligę w czwartek, a w piątek już szybko trzeba zmieniać piłki, żeby je ograć do turnieju Chore...

trener napisał:
12 Października 2016
IP: 83.7.110.*
Nie płacz gdzie indziej jest tak samo bo na wtk zwiazki dostały po 1000 pileczek plastikowych to wg ciebie po co maja kupowac jakies inne, natomiast liga zalezna jest od klubów , a te oszczedzaja i nie zmienia i koło sie zamyka

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.