...

IO: Każda wygrana gra będzie sukcesem

Kategoria: Turnieje za granicą - Igrzyska Olimpijskie / 03 Sierpnia 2016

Pechowe losowanie miały zarówno Panie, jak i Panowie w 1/8 finału turnieju drużynowego Igrzysk Olimpijskich w Rio. Obie nasze reprezentacje trafiły na reprezentacje Japonii.


REKLAMA Czytaj dalej

Jeszcze gorzej jest w turnieju indywidualnym. Przy dużym szczęściu nasi zawodnicy awansują do 3. rundy. Dyjas w 2. rundzie prawdopodobnie zagra z Australijczykiem Davidem Powellem. Przy ewentualnym zwycięstwie, w kolejnej rundzie będzie czekać na niego Rosjanin Alexander Shibaev. Wang Zeng Yi w pierwszym swoim meczu spotka się prawdopodobnie ze Słoweńcem Bojanem Tokicem. W przypadku wygranej, w spotka się z Portugalczykiem Apolonią Tiago.

Podobny los może czekać nasze Panie. O ile nie sądzę, by Katarzyna Grzybowska-Franc miała jakiekolwiek problemy z Hinduską Maniką Batrą, o tyle w kolejnej rundzie czeka już Koreanka z Północy Kim Song I. Li Qian w pierwszej grze zagra prawdopodobnie z Rumunką Danielą Dodean. Przy ewentualnej wygranej, w kolejnej czeka na nią Japonka Ai Fukuhara.


Ilość komentarzy: 8

Jakub napisał:
03 Sierpnia 2016
IP: 62.133.129.*
Można praktycznie powiedzieć, że po pierwszych meczach nasi będą pozamiatani ... ... ...no może jakaś jedna niespodzianka się trafi, ale na więcej trudno raczej liczyć.

Jerry napisał:
04 Sierpnia 2016
IP: 212.244.241.*
Jechać na IO i liczyć na "dobre losowanie", to nie jest ani postawa sportowa, ani w ogóle poważna.

LOL napisał:
04 Sierpnia 2016
IP: 178.43.77.*
Co to w ogóle za artykuł? Przy dużym szczęściu awans do 3. rundy, a dalej czytamy, że w drugiej nasz zawodnik gra z jakimś Australijczykiem. To z kim my mamy tam wygrywać, z Vanuatu?

nn napisał:
05 Sierpnia 2016
IP: 79.189.70.*
powel gral w 1 lidze we frysztaku 4 lata temu to nie jest poziom dyjasa. to jest poziom Darka Kielba

As napisał:
05 Sierpnia 2016
IP: 37.47.9.*
Multikulti sprawiło ze nie ma co patrzeć na przynależność państwową.Akurat ten może być Australijczykiem ale np Vanatau może reprezentować jakiś adoptowany Chińczyk .Azerbejdzan na ostatnich ME juniorów zdobył kilka medali adoptowanymi Chińczykami i co Rumunia ma płakać ze poprzegrywala z jakaś rep postsowiecką która nigdy się nie liczyła ?Poza tym rożne egzotyczne kraje maja zawodników trenujących w Europie

zzz napisał:
06 Sierpnia 2016
IP: 217.172.243.*
Jakim szczesciu pojechali tam grac i wszystko beda robic aby wygrywac .Na szczescie mozna liczyc tylko w Totku.Dajmy spokojnie im tam pogrywac.a krytyke zostawmy dla siebie w domu.

3 ligowiec napisał:
06 Sierpnia 2016
IP: 91.222.73.*
dyjas ma szanse jakby dal rade ruskiemu to potem z gorki Boll w nastepnej ;d

Jakub napisał:
08 Sierpnia 2016
IP: 62.133.129.*
To samo co w 1ym komentarzu, plus gwoli podsumowania, żenada, zero taktyki, walki czyli gryzienia stołu nawet jeśli chwilowo nie idzie, ot to takie podobne typy jak Isia pisia w ziemnego.
A drużynówka ... ... . a jak ma być, szybciutko i pakujemy się po 1ej rundce, a od jesieni gwiazdorzenie na swoim podwórku.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.