...

Miłosz Redzimski i Anna Brzyska mistrzami Polski żaków!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 06 Czerwca 2016

Mistrzostwa Polski żaków 2016/foto by PZTS

Wyświetleń: 1349

Komentarzy: 0

Tagi:
żacy
mistrzostwa Polski żaków
Anna Brzyska
Miłosz Redzimski

Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Anna Brzyska (PKS KOLPING Jarosław) zostali mistrzami Polski żaków w tenisie stołowym.

wyniki finałów:

żaczki:

BRZYSKA Anna - HEBDA Małgorzata 3:0 (6,8,3)



REKLAMA Czytaj dalej



brązowe medale wywalczyły Weronika Kaźmierczak i Zuzanna Wielgos.

żacy:

REDZIMSKI Miłosz - SAWCZAK Miłosz 3:1 (2,-10,4,5)

brązowe medale zdobyli Alan Kulczycki i Mateusz Zalewski.

klasyfikacje:

żacy:

1. REDZIMSKI Miłosz 2006-09-10 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 120
2. SAWCZAK Miłosz 2005-04-14 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 105
3-4. ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 KS SOKÓŁ Serock mazowieckie 95
KULCZYCKI Alan 2006-03-21 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 95
5-8. PAWŁOWSKI Rafał 2005-09-09 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 85
ROJEK Dominik 2005-09-20 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 85
WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 85
GAWLAS Michał 2005-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 85
9-12. SUŁKOWSKI Karol 2005-10-20 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 80
ŻELENGOWSKI Mateusz 2005-03-02 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 80
KOŚKIEWICZ Hubert 2005-10-27 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 80
MACIEJEWSKI Szymon 2006-07-05 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 80
13-16. ROGOZIŃSKI Szymon 2005-08-20 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 75
MICHNA Dawid 2005-06-26 UKS LIS Sierakowice pomorskie 75
BŁASZCZYK Marcel 2007-02-05 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 75
FRĄCZEK Bartosz 2005-02-02 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 75
17-20. SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 niestowarzyszony śląskie 72
GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 72
TURECKI Kacper 2006-07-07 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 72
FILICZAK Maciej 2005-05-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 72
21-24. SZCZYGIEŁ Dawid 2006-05-23 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 68
KUBIAK Mikołaj 2006-01-19 LZS VICTORIA Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 68
ZAWACKI Jacek 2005-04-26 LKS PIAST Łasin kujawsko-pomorskie 68
ZGUCZYŃSKI Szymon 2006-09-25 SMS Włodawa lubelskie 68
25-32. ZADYKOWICZ Bartosz 2005-03-29 UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 65
WANDACHOWICZ Michał 2006-09-04 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 65
BARAŃSKI Bartłomiej 2005-07-28 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 65
KUCHARSKI Mateusz 2005-06-21 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 65
GOŚCINIAK Krzysztof 2005-06-06 UKS SŁOWIAN Mrowino wielkopolskie 65
ŁUKASZEWSKI Mikołaj 2006-07-10 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 65
BOGACZ Adrian 2006-01-16 niestowarzyszony śląskie 65
CYMERMAN Mateusz 2005-09-05 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 65
33-40. DĄBROWSKI Antoni 2005-08-11 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 57
GIEREŁO Mikołaj 2005-07-05 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 57
GŁUSZKIEWICZ Jakub 2005-05-25 MTS Kwidzyn pomorskie 57
MĄDRY Michał 2005-04-10 UKS PIAST Ostrzeszów wielkopolskie 57
SKWIERZ Jakub 2005-04-29 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 57
SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper2005-07-04 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 57
JADAM Dawid 2007-03-12 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 57
ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 PIKTS WOBISTAL Piotrków Trybunalski łódzkie 57
41-48. DĄBROWSKI Szymon 2005-03-05 UKS TS PŁOMIEŃ Dobrzyniewo Duże podlaskie 53
SERAFIŃSKI Franciszek 2005-08-31 UKS SMECZ Konin wielkopolskie 53
DEREŃ Filip 2005-12-25 LKS Turze Pole podkarpackie 53
KUROWSKI Jakub 2006-09-09 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 53
JANIK Michał 2006-10-16 niestowarzyszony zachodniopomorskie 53
SOBCZAK Kacper 2005-11-05 WKS PROSNA Wieruszów łódzkie 53
BAZIAK Hubert 2006-04-13 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 53
BIELUNKIEWICZ Filip 2005-09-17 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 53
49-55. CIEMPIEL Marcel 2005-02-11 ULKS Dzierzkowice lubelskie 49
KLAG Wiktor 2007-01-11 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 49
DANOWSKI Damian 2006-09-30 ZKS Drzonków lubuskie 49
FRANC Igor 2005-05-20 KS JOFRAKUDA Świebodzin lubuskie 49
ADAMCZYK Mikołaj 2005-04-22 UKS WOLEJ Ruda Śląska śląskie 49
GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra dolnośląskie 49
PYŚK Damian 2006-08-24 LKTS Luboń wielkopolskie 49
56-64. CHYLICKI Dawid 2006-01-28 UKS JANTAR Gołdap warmińsko-mazurskie 46
ŻUKOWSKI Mateusz 2005-10-08 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 46
SŁOMKA Artur 2005-07-19 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 46
ANZEL Jakub 2005-03-01 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 46
STANISZEWSKI Dawid 2005-04-03 KS SOKÓŁ Serock mazowieckie 46
BOHN Krzysztof 2005-10-31 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 46
KUZIO Maciej 2005-04-16 UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 46

żaczki:
1. BRZYSKA Anna 2005-06-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 120
2. HEBDA Małgorzata 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 105
3-4. WIELGOS Zuzanna 2005-11-08 LZS Kąkolówka podkarpackie 95
KAŹMIERCZAK Weronika 2005-09-24 MKTS Opalenica wielkopolskie 95
5-8. KARCZMARCZYK Klaudia 2005-06-25 LUKS SOBOLIK Sobolów małopolskie 85
CYRWUS Anna 2005-02-22 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 85
LEMAŃSKA Klara 2006-09-11 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 85
FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 85
9-12. KILISZEK Kamila 2005-07-15 UPKS ARKA Ryki lubelskie 80
WRÓBEL Wiktoria Weronika 2006-04-23 LTSR Buczek łódzkie 80
TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie śląskie 80
CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 80
13-16. SERAFIN Wiktoria 2005-02-15 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 75
SASS Dorota 2006-02-02 GLKS Nadarzyn mazowieckie 75
GUZIK Aleksandra 2006-02-04 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 75
DĄBRZAŁ Zuzanna 2006-08-16 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 75
17-20. ŚLIWKA Zofia 2007-05-15 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 72
SKWAREK Julia 2006-01-03 WKS PROSNA Wieruszów łódzkie 72
GASZ Weronika 2005-03-20 KTS Mysłowice śląskie 72
SKUBA Emilia 2005-09-08 AZS UMCS Lublin lubelskie 72
21-24. JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 68
WÓJTOWICZ Karolina 2005-02-09 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 68
BOREK Zuzanna 2006-03-02 UPKS ARKA Ryki lubelskie 68
IWANIUK Zofia 2005-05-12 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 68
25-32. JEZIK Aleksandra 2005-04-24 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 65
KRAKOWIAK Ewa 2005-03-21 GKTS Gdańsk pomorskie 65
GŁADYSZ Julia 2005-11-07 LKTS Luboń wielkopolskie 65
KRUKAR Maja 2005-03-27 UKS TKKF MOSiR Dukla podkarpackie 65
WACHOWIAK Klaudia 2006-02-13 LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 65
TEODORCZUK Kinga 2005-02-03 SP Mordy mazowieckie 65
RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 65
TKOCZ Julia 2005-04-15 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 65
33-40. LIPSKA Agata 2005-02-04 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 57
PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 57
DRĄG Marta 2005-09-23 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 57
GĄSIOR Oliwia 2007-10-03 AKS Mikołów śląskie 57
OŻGA Katarzyna 2005-01-05 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 57
SZULC Wiktoria 2005-08-29 SKS 40 Warszawa mazowieckie 57
PAWELEC Zuzanna 2006-11-19 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 57
KORCZAK Natasza 2006-05-14 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 57
41-48. PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 2007-04-10 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 53
GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 53
CZERNIAK Weronika 2005-12-01 UKTS Lubsko lubuskie 53
SKIBA Emilia 2007-02-03 LZS Kąkolówka podkarpackie 53
MARUSZAK Emilia 2006-12-26 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 53
JURCZYK Julia 2005-02-06 UKS Dalachów opolskie 53
JARKOWSKA Alicja 2005-05-13 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 53
MAGDZIARZ Dominika 2005-01-02 UKTS Lubsko lubuskie 53
49-56. STAROŃ Kinga 2007-03-26 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 49
KRAJEWSKA Aleksandra 2006-02-21 SKS 40 Warszawa mazowieckie 49
ŁAWNICZAK Agata 2006-04-06 MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 49
OSIŃSKA Oliwia 2007-04-15 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 49
MALLEK Magdalena 2005-03-02 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 49
BARTKIEWICZ Julia 2007-02-26 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 49
KOBUS Natalia 2005-02-12 MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 49
KUBACKA Monika 2005-05-11 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 49
57-64. STRZAŁKA Anna 2006-12-15 UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 46
OLSZOWA Dominika 2005-12-17 UKS Dalachów opolskie 46
SŁUCHOCKA Natalia 2006-11-08 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 46
KOLASA Iwona 2007-04-27 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 46
BOGDANOWICZ Natalia 2007-01-10 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 46
GÓRALSKA Anna 2005-06-06 ITR JEZIORAK Iława warmińsko-mazurskie 46
ZIÓŁEK Nadia 2005-09-01 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 46


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.