...

Oliwier Gwizdon i Natalia Gajewska wygrali II WTK młodzików na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 25 Października 2015

Oliwier Gwizdon

Wyświetleń: 1304

Komentarzy: 1

Tagi:
młodzicy
WTK
śląskie
Śląsk
Oliwier Gwizdon
Natalia Gajewska

Oliwer Gwizdon (KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice) i Natalia Gajewska (LITS MEBLE ANDERS Żywiec) wygrali II WTK młodzików w woj. śląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1 04216 GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 50
2 01965 HEBDA Małgorzata 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 47
3 04194 TOMCZAK Weronika 2004-05-25 JKTS Jastrzębie-Zdrój 44
4 01350 KACZANOWSKA Weronika 2003-10-04 UKTS SOKÓŁ Orzesze 42
5 04213 GASZ Weronika 2005-03-20 KTS Mysłowice 40
6 04198 PUSTELNIK Kamila 2004-05-03 JKTS Jastrzębie-Zdrój 39
7-8 03150 BIEŃ Karolina 2003-09-08 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 37
00480 SUROWIAK Laura 2003-05-09 RKS CUKROWNIK Chybie 37
9-12 01349 CEBULA Wiktoria 2004-12-26 UKTS SOKÓŁ Orzesze 33
02397 JEZIK Aleksandra 2005-04-24 KU AZS AJD Częstochowa 33
01971 RYT Jagoda 2004-06-30 MKS Czechowice-Dziedzice 33
05493 TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie 33
13-16 03151 CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 28
00477 MICHALSKA Jagoda 2005-06-28 RKS CUKROWNIK Chybie 28
02400 RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 KU AZS AJD Częstochowa 28
01347 TKOCZ Julia 2005-04-15 UKTS SOKÓŁ Orzesze 28
17-24 01348 CZYRNIA Justyna 2005-07-16 UKTS SOKÓŁ Orzesze 20
00474 FOLEK Klaudia 2004-07-08 RKS CUKROWNIK Chybie 20
04387 KOT Kornelia 2004-06-22 UKS HURAGAN Sosnowiec 20
04040 LECHOCKA Kamila 2005-06-24 MUKS JEDYNKA Pszów 20
02398 MAZUR Klaudia 2003-04-10 KU AZS AJD Częstochowa 20
05341 SIKORA Julia 2003-03-06 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 20
04043 SUCHODOLSKA Tatiana 2004-12-27 MUKS JEDYNKA Pszów 20
01970 SUROWIECKA Klaudia 2005-02-08 MKS Czechowice-Dziedzice 20
25-32 04268 CEGLARZ Klaudia 2004-09-24 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 11
09113 KLOCZKOWSKA Nadia 2003-12-13 JKTS Jastrzębie-Zdrój 11
00690 PRZEWŁOCKA Patrycja 2003-03-26 AKS Mikołów 11
04165 RUCKA Celina 2003-09-24 FUNDACJA TALENT Cieszyn 11
04266 RUDNK Julka 2004-12-11 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 11
00251 SUCHANOWSKA Julia 2003-09-20 TTS POLONIA Bytom 11
01297 WABNIC Justyna 2005-05-21 LKS RÓJ Żory 11
00481 ŻERDKA Marta 2004-04-15 RKS CUKROWNIK Chybie 11
33-48 08543 BEM Martyna 2006-11-17 ULKS Pławniowice 6
04267 BITNER Paulina 2004-05-12 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 6
04406 BRZEZIŃSKA Maja 2005-06-27 UKS HURAGAN Sosnowiec 6
04580 CHWASTEK Martyna 2003-09-18 MOSM Tychy 6
04256 DESPERAK Kinga 2006-08-12 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 6
04677 FESER Małgorzata 2004-05-17 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 6
04581 GAWLAS Wiktoria 2007-09-21 MOSM Tychy 6
01380 GOJNICZEK Katarzyna 2003-05-17 MKS CIESZKO Cieszyn 6
00484 GRUCHAŁA Laura 2005-11-04 RKS CUKROWNIK Chybie 6
02314 GULBA Maria 2003-07-24 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 6
06643 JURASZUS Weronika 2004-09-11 GKS GWAREK Ornontowice 6
05619 MUCHA Wiktoria 2004-07-08 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 6
04262 PASAK Nikola 2005-03-02 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 6
07978 PASIERB Wiktoria 2003-10-19 ULKS RUCH Pniów 6
04671 SZCZEPANIAK Julia 2004-02-24 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 6
04263 WIECHA Natalia 2005-10-20 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 6
49-54 08544 CUDOK Anastazja 2006-10-18 ULKS Pławniowice 5
09182 GĄSKA Maria 2004-11-07 AKS Mikołów 5
07999 KOŁODZIEJCZYK Emilia 2004-03-17 ULKS RUCH Pniów 5
06651 PRZYBYŁA Aleksandra 2004-07-06 GKS GWAREK Ornontowice 5
08802 TEKLA Aleksandra 2006-11-17 ULKS Pławniowice 5
04269 WERK Patrycja 2003-08-25 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 5



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1 03159 GWIZDON Oliwier 2003-11-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 50
2 05337 SŁAWIŃSKI Kacper 2003-10-16 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 47
3 00002 SZATNY Łukasz 2004-03-02 MOSiR Łaziska Górne 44
4 01966 GAWLAS Michał 2005-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice 42
5 04042 STECYSZYN Jakub 2003-04-15 MUKS JEDYNKA Pszów 40
6 00019 BOGACZ Adrian 2006-01-16 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 39
7-8 04594 MALINOWSKI Dawid 2003-11-12 MOSM Tychy 37
04221 RUŁKA Filip 2003-08-24 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 37
9-12 04402 JĘSIEK Jakub 2003-08-21 UKS HURAGAN Sosnowiec 33
02537 OSTACHOWSKI Piotr 2003-11-09 FUNDACJA TALENT Cieszyn 33
05313 SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 niestowarzyszony 33
04590 STRZYMSZOK Kamil 2004-01-21 MOSM Tychy 33
13-16 02851 ADAMCZYK Mikołaj 2005-04-22 UKS WOLEJ Ruda Śląska 28
04234 BIAŁOŃ Artur 2003-02-02 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 28
04035 KABUT Mateusz 2004-01-30 MUKS JEDYNKA Pszów 28
02403 KOWALCZYK Kacper 2003-03-14 KU AZS AJD Częstochowa 28
17-24 03154 FILICZAK Maciej 2005-05-30 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 20
02306 GULBA Juliusz 2005-05-27 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 20
01373 JENDRULEK Paweł 2005-06-09 MKS CIESZKO Cieszyn 20
00694 KAPELA Jan 2005-06-10 AKS Mikołów 20
00253 ŁYSAKOWSKI Michał 2004-08-20 TTS POLONIA Bytom 20
03609 NAMYŚLNIK Kamil 2003-07-04 ATS Ligota Łabędzka 20
04222 RUS Maksymilian 2005-11-03 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 20
02407 WRZEŚNIAK Tomasz 2005-03-19 KU AZS AJD Częstochowa 20
25-32 04030 DRONSZCZYK Szymon 2005-10-09 MUKS JEDYNKA Pszów 11
02408 DYMARCZYK Filip 2004-08-06 KU AZS AJD Częstochowa 11
01306 GOLDA Marcin 2006-02-20 LKS RÓJ Żory 11
03158 GWIZDON Maksymilian 2007-03-16 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 11
03160 HAMALA Mateusz 2005-10-27 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 11
03161 JANOTA Jarosław 2004-08-13 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 11
05097 JELEŃ Tomasz 2003-08-07 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 11
01375 WASZUT Piotr 2003-11-25 MKS CIESZKO Cieszyn 11
33-48 02041 BROSZKIEWICZ Karol 2007-12-20 KTS Lędziny 6
01681 CHAMERA Szymon 2004-08-05 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 6
02166 GUMIŃSKI Krzysztof 2003-11-03 KS MARTEX Rybnik 6
05099 KASPERCZYK Mateusz 2004-09-19 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 6
03164 KIEPIELA Maksymilian 2005-02-04 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 6
00714 KOŁACZ Maksymilian 2004-07-12 AKS Mikołów 6
01379 KRÓTKI Sebastian 2004-03-06 MKS CIESZKO Cieszyn 6
00999 KUCHARSKI Maksym 2003-09-22 UKS IKAR Mierzęcice 6
00683 KURPANIK Kamil 2004-12-14 AKS Mikołów 6
01688 NIEROBA Franciszek 2003-09-12 KS BURZA BOROWA WIEŚ Mikołów 6
04235 OSTROWSKI Jakub 2003-04-23 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 6
04236 SŁOWIK Marcin 2004-07-07 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 6
04589 SZANDAR Kamil 2005-01-28 MOSM Tychy 6
04197 WIZNER Jakub 2004-05-22 JKTS Jastrzębie-Zdrój 6
01302 ZIELAWSKI Filip 2005-02-26 LKS RÓJ Żory 6
04382 ZIĘTARA Hubert 2006-07-12 UKS HURAGAN Sosnowiec 6
49-64 09042 BASAK Kamil 2003-09-11 UKS HURAGAN Sosnowiec 4
04200 DOMIN Maciej 2005-07-02 JKTS Jastrzębie-Zdrój 4
01007 DULIK Mikołaj 2003-09-19 UKS IKAR Mierzęcice 4
04592 DYLDA Jakub 2004-12-07 MOSM Tychy 4
03156 GARSZCZYŃSKI Patryk 2004-04-07 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 4
04032 GŁUCHACZKA Kamil 2005-01-06 MUKS JEDYNKA Pszów 4
02173 KOLORZ Bartosz 2003-07-31 KS MARTEX Rybnik 4
04038 KRAKOWCZYK Jakub 2005-03-07 MUKS JEDYNKA Pszów 4
00710 KRYSIAK Łukasz 2003-07-10 AKS Mikołów 4
01305 KUŚ Szymon 2005-10-13 LKS RÓJ Żory 4
01346 ŁUKASIK Jan 2006-04-04 UKTS SOKÓŁ Orzesze 4
00711 OSTAPKOWICZ Kacper 2003-07-02 AKS Mikołów 4
03290 PIECOWSKI Miłosz 2006-12-15 KS NAPRZÓD Borucin 4
03168 PTAK Wiktor 2008-06-03 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 4
04260 WERK Przemek 2006-05-13 LUKS GWIAZDA Zwierzyniec Pierwszy 4
04673 ZOCŁOŃSKI Wojciech 2004-05-11 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska 4
65-74 07973 CEGLARSKI Oliwier 2006-07-08 ULKS RUCH Pniów 3
06385 GOREWODA Dawid 2006-12-15 MKS CIESZKO Cieszyn 3
09118 JAMROZY Jakub 2005-07-11 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 3
06388 KALINIAK Maciej 2004-02-27 MKS CIESZKO Cieszyn 3
04591 PAWLUS Szymon 2004-06-21 MOSM Tychy 3
07992 PIWOWARSKI Jakub 2007-05-11 ULKS RUCH Pniów 3
03169 PLEBANKIEWICZ Bartosz 2007-08-06 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 3
01303 SOBIK Łukasz 2006-08-16 LKS RÓJ Żory 3
08550 SUCHAN Patryk 2005-01-15 ULKS Pławniowice 3
03171 SZCZYRBA Oliwer 2006-08-15 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice 3
 


Ilość komentarzy: 1

Kibicka napisał:
25 Października 2015
IP: 213.17.137.*
Brawo Kacper i Julka. Poczesna walczy !

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.