...

Jakub Matkowski i Milena Chrabąszcz wygrali III WTK młodzików na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 15 Lutego 2015

Jakub Matkowski (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) i Milena Chrabąszcz (MKS Rokita Brzeg Dolny) wygrali III WTK młodzików w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:

1. CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 4428 MKS ROKITA Brzeg Dolny 50
2. GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 188 KU AZS UE Wrocław 47
3. OŻGA Weronika 2003-12-03 1731 niestowarzyszona 44
4. GIRULSKA Julia 2002-03-11 190 KU AZS UE Wrocław 42
5-6. CHMARA Karolina 2002-12-22 2196 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 3768 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 39
7-8. SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 1118 GLKS ORLĘTA Krosnowice 37
KOLBUSZ Julia 2002-07-25 1141 MKS WOLAVIA Wołów 37
9-12. OSSOWSKA Nina 2002-12-02 1142 MKS WOLAVIA Wołów 33
SOŁOTWIŃSKA Oliwia 2002-10-11 1121 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
JARECKA Malwina 2006-03-08 5238 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 33
SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 1117 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
13-16. WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 4439 MKS ROKITA Brzeg Dolny 28
MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 2205 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
ONYSZKIEWICZ Gabriela 2004-06-11 689 TKS GRANIT Strzelin 28
OŻGA Katarzyna 2005-01-05 1732 niestowarzyszona 28
17-20. FURMAN Julia 2005-03-06 5121 KU AZS UE Wrocław 23
GAWORSKA Natalia 2007-02-07 5122 KU AZS UE Wrocław 23
KURZELA Natalia 2004-05-18 1115 GLKS ORLĘTA Krosnowice 23
SMYKOWSKA Julia 2002-11-10 1373 ULKS URSUS Złotoryja 23
21-24. KOCHAŃSKA Dominika 2004-02-09 2202 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 1128 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
MOSIO Nikola 2002-10-16 2204 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
MUSIAŁ Lidia 2005-09-27 4434 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
25-32. ROGULSKA Roksana 2003-10-13 6970 UKS FAN Strzelin 11
RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 2194 UKS ŻAK Gierałtowiec 11
LEWICKA Daria 2003-08-19 6967 UKS FAN Strzelin 11
TOKARCZYK Patrycja 2003-08-16 2211 UKS ŻAK Gierałtowiec 11
BREŚ Aleksandra 2006-10-07 2220 UKS ŻAK Gierałtowiec 11
SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 2221 UKS ŻAK Gierałtowiec 11
SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 9502 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 1153 MKS WOLAVIA Wołów 11
33-39. RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 9831 MKS ROKITA Brzeg Dolny 7
ULATOWSKA Anna 2009-02-04 1149 MKS WOLAVIA Wołów 7
BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 9832 MKS ROKITA Brzeg Dolny 7
GRZYB Julia 2003-04-26 6966 UKS FAN Strzelin 7
SZYMAŃSKA Aleksandra 2003-03-19 6974 UKS FAN Strzelin 7
KACZAN Alicja 2006-07-29 1150 MKS WOLAVIA Wołów 7
SOBCZAK Natalia 2005-09-13 9503 GLKS ORLĘTA Krosnowice 7



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 3766 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 50
2. KOT Dominik 2002-07-04 4431 MKS ROKITA Brzeg Dolny 47
3. JADACH Oskar 2002-11-11 3667 LZS SKS Raszówka 44
4. WNĘK Stanisław 2004-10-15 5302 UKS FAN Strzelin 42
5-6. SEJ Szymon 2003-03-02 2207 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
UCHEREK Adam 2002-06-14 3760 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 39
7-8. GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 5613 TOP Bolesławiec 37
GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 678 TKS GRANIT Strzelin 37
9-12. WÓJTOWICZ Marcel 2002-04-08 1518 KS KONFEKS Legnica 33
KLIMEK Piotr 2004-11-18 3273 LKTS ZENIT Międzybórz 33
BUTRYN Rafał 2002-05-03 2195 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
SIELSKI Paweł 2002-04-24 3762 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
13-16. SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 1120 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28
SKULSKI Krystian 2003-03-27 1368 ULKS URSUS Złotoryja 28
DYKIEL Krzysztof 2002-07-25 3759 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 28
KLIMEK Maciej 2002-09-11 3272 LKTS ZENIT Międzybórz 28
17-20. MACHACZ Marek 2003-10-18 2203 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 4417 KS AZS Politechnika Wrocławska Wrocław 23
SOBOTA Krzysztof 2003-08-20 1689 MLKS SUDETY Międzylesie 23
SZPYTKO Paweł 2002-06-04 5129 KU AZS UE Wrocław 23
21-24. PIETRECKI Jakub 2003-07-27 1127 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 1125 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
SZUMACHER Jan 2005-04-08 1557 LKS ODRA Głoska 17
BOGUCKI Maciej 2003-10-04 5734 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
25-32. KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 6535 KS Polkowice 11
CZECH Michał 2003-10-24 2197 UKS ŻAK Gierałtowiec 11
PISARSKI Łukasz 2002-07-08 1366 ULKS URSUS Złotoryja 11
JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 6530 KS Polkowice 11
ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 1148 MKS WOLAVIA Wołów 11
WAGNER Wiktor 2004-12-01 694 TKS GRANIT Strzelin 11
MAZURCZAK Jakub 2004-09-24 6537 KS Polkowice 11
ARDELLI Jakub 2003-04-26 2216 UKS ŻAK Gierałtowiec 11
33-48. GACKOWSKI Mateusz 2003-03-21 1688 MLKS SUDETY Międzylesie 6
TURSKI Michał 2006-07-16 4438 MKS ROKITA Brzeg Dolny 6
MONDRZEJEWSKI Mikołaj 2003-02-15 6969 UKS FAN Strzelin 6
GOLIK Maciej 2005-03-09 1365 ULKS URSUS Złotoryja 6
RÓWNANEK Jan 2002-04-24 2206 UKS ŻAK Gierałtowiec 6
SOBOTA Kordian 2002-09-05 3281 LKTS ZENIT Międzybórz 6
RZESZUTEK Dominik 2003-10-21 1692 MLKS SUDETY Międzylesie 6
BUCZKOWSKI Dawid 2002-02-17 9335 UKS ŻAK Gierałtowiec 6
PLĄSKA Filip 2005-06-18 6538 KS Polkowice 6
KOŁODZIEJEK Stanisław 2003-02-08 4427 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 6
STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 7735 SL SALOS Dzierżoniów 6
RELISZKA Mateusz 2002-03-24 5375 UKS TS SPARTA Lubań 6
DOŁOWICZ Kacper 2002-03-18 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 0
BOJANOWSKI Jakub 2004-12-19 10025 MKS ROKITA Brzeg Dolny 6
PAWLUS Michał 2002-12-02 2191 UKS ŻAK Gierałtowiec 6
MATWISZYN Jakub 2004-08-15 6536 KS Polkowice 6
49-51. KOBYLARZ Konrad 2003-09-03 5381 UKS TS SPARTA Lubań 5
DRZYZGA Mateusz 2007-03-17 9844 UKS ŻAK Gierałtowiec 5
SZCZEPANKIEWICZ Igor 2005-09-30 9495 TKS GRANIT Strzelin 5


Ilość komentarzy: 1

kibic napisał:
17 Lutego 2015
IP: 37.152.19.*
Brawa dla Kuby

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.