...

Michał Bańkosz i Natalia Bajor mistrzami Dolnego Śląska!

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 09 Lutego 2015

mistrzostwa Dolnego Śląska - seniorki 2015/foto by facebook

Wyświetleń: 1438

Komentarzy: 0

Tagi:
Michał Bańkosz
WTK
Natalia Bajor
dolny śląsk
dolnośląskie

Michał Bańkosz (LKS Odra Głoska) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) zostali mistrzami Dolnego Śląska w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

kobiety:

1. BAJOR Natalia 1997-03-07 00179 KU AZS UE Wrocław 120
2. JOŃCZYK Ada 1995-11-13 00180 KU AZS UE Wrocław 115
3-4. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 01729 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 107
WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 01730 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 107
5-8. CHRABĄSZCZ Marta 1997-06-13 00182 KU AZS UE Wrocław 98
MICHORCZYK Natalia 1994-03-08 00249 KS Polkowice 98
OSIŃSKA Katarzyna 1994-03-12 00192 KU AZS UE Wrocław 98
KASENBERG Magdalena 1997-12-14 02366 UKS DWUNASTKA Wrocław 98
9. RYDZ Paulina 1995-09-15 02367 UKS DWUNASTKA Wrocław 92
10-11. GENDERA Sonia 2002-03-12 00191 KU AZS UE Wrocław 90
BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 01725 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 90
12-15. MATWISZYN Natalia 2000-06-02 00253 KS Polkowice 85
KRAWCZYK Patrycja 1996-04-03 03274 LKTS ZENIT Międzybórz 85
MARCHEWSKA Agnieszka 1995-04-14 05246 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 85
GIRULSKA Julia 2002-03-11 00190 KU AZS UE Wrocław 85
16-19. BROMBOSZCZ Barbara 1951-03-28 01108 GLKS ORLĘTA Krosnowice 75
MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 00252 KS Polkowice 75
WIERZBICKA Dominika 1998-12-24 02213 UKS ŻAK Gierałtowiec 75
KLIMEK Angelika 2001-01-08 03271 LKTS ZENIT Międzybórz 75
20-21. WOŹNIAK Barbara 1996-12-04 05374 UKS TS SPARTA Lubań 65
BERESTECKA Natalia 1989-04-12 01107 GLKS ORLĘTA Krosnowice 65



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 00097 LKS ODRA Głoska 120
2. CHODORSKI Piotr 1991-12-10 00099 LKS ODRA Głoska 115
3-4. WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 00103 LKS ODRA Głoska 107
BEREZIUK Piotr 1984-01-27 00773 UKS DWUNASTKA Wrocław 107
5-8. CZAJA Cezary 1997-04-01 05119 KU AZS UE Wrocław 98
ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 05131 KU AZS UE Wrocław 98
DUGIEL Adrian 1997-11-15 00100 LKS ODRA Głoska 98
GALAS Michał 1995-11-13 00775 UKS DWUNASTKA Wrocław 98
9. KORZYBSKI Adrian 1984-03-28 00266 KS Polkowice 92
10-11. WALENCKI Michał 1991-04-17 01139 MKP Wołów 90
ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 05125 KU AZS UE Wrocław 90
12-15. DWORAKOWSKI Rafał 1992-10-08 00774 UKS DWUNASTKA Wrocław 85
BŁASZCZYK Grzegorz 1997-12-29 05118 KU AZS UE Wrocław 85
MOCZKO Mateusz 1990-07-11 00779 UKS DWUNASTKA Wrocław 85
PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 00257 KS Polkowice 85
16-19. BUREK Szymon 1997-05-10 00098 LKS ODRA Głoska 75
MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 00259 KS Polkowice 75
MOCZKO Michał 1996-05-23 00780 UKS DWUNASTKA Wrocław 75
ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 05130 KU AZS UE Wrocław 75
20-35. GREGORCZYK Marcin 1997-04-08 03269 LKTS ZENIT Międzybórz 56
KWASZYŃSKI Przemysław 1995-01-12 01114 GLKS ORLĘTA Krosnowice 56
JANUS Józef 1990-04-01 01136 MKP Wołów 56
ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 02210 UKS ŻAK Gierałtowiec 56
SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 03280 LKTS ZENIT Międzybórz 56
SZARSKI Jacek 1995-04-11 05128 KU AZS UE Wrocław 56
GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987-07-08 00263 KS Polkowice 56
KONECKI Marcin 1999-06-21 00683 TKS GRANIT Strzelin 56
KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 01113 GLKS ORLĘTA Krosnowice 56
GIRULSKI Robert 1974-05-17 05124 KU AZS UE Wrocław 56
NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 01624 TOP-SPIN Miłków 56
KLIMEK Damian 1997-06-11 03270 LKTS ZENIT Międzybórz 56
SUŁKOWSKI Kamil 1997-07-14 00692 TKS GRANIT Strzelin 56
HUMELT Krzysztof 1996-08-11 00679 TKS GRANIT Strzelin 56
MAJEWSKI Daniel 1998-01-19 01727 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 56
KOTYL Wojciech 1996-09-29 00101 LKS ODRA Głoska 56
36-49. JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 01109 GLKS ORLĘTA Krosnowice 40
KOBYLARZ Jakub 2001-06-14 05376 UKS TS SPARTA Lubań 40
SŁOWIK Daniel 1996-10-20 09825 TKS GRANIT Strzelin 40
ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 05368 UKS TS SPARTA Lubań 40
KORKUŚ Bartłomiej 1997-04-21 00684 TKS GRANIT Strzelin 40
SZKLANY Krystian 1973-11-08 05371 UKS TS SPARTA Lubań 40
DRZYZGA Kamil 2000-04-08 02189 UKS ŻAK Gierałtowiec 40
KOWAL Mateusz 1988-12-29 01223 KTS Jelenia Góra 40
KLIMEK Piotr 2004-11-18 03273 LKTS ZENIT Międzybórz 40
GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 00678 TKS GRANIT Strzelin 40
ŻRÓDŁO Damian 2000-09-13 01146 MKP Wołów 40
GÓRECKI Leszek 1973-05-07 03268 LKTS ZENIT Międzybórz 40
SZKLANY Kamil 2000-09-27 05372 UKS TS SPARTA Lubań 40
BŁACHUTA Kacper 2002-04-27 00676 TKS GRANIT Strzelin 40
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.