...

Agata Zakrzewska i Krzysztof Bieniek wygrali II WTK juniorów na Mazowszu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Listopada 2014

Agata Zakrzewska (SCKiS HALS Warszawa) i Krzysztof Bieniek (UKS Return Piaseczno) wygrali II WTK juniorów w woj. mazowieckim.

klasyfikacje:

juniorki:

1. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 08480 SCKiS HALS Warszawa 70
2. BAGROWSKA Katarzyna 1998-05-03 05768 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 66
3. KOGUT Beata 1997-04-13 07592 MKS POGOŃ Siedlce 62
4. BOŻEK Weronika 2000-09-01 00305 GLKS Nadarzyn 59
5-6. PRZESMYCKA Magdalena 1997-09-03 08467 SCKiS HALS Warszawa 56
WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 08478 SCKiS HALS Warszawa 56
7-8. ZBOROWSKA Agnieszka 1999-08-29 08483 SCKiS HALS Warszawa 52
LIS Martyna 2002-03-25 05805 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 52
9-12. PŁASKONKA Barbara 1998-10-19 08580 UKS LUPUS KABATY Warszawa 47
ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22 00296 SKTS Sochaczew 47
REDNOWSKA Zuzanna 2002-01-22 00330 GLKS Nadarzyn 47
WERESZCZAKA Anna 1998-02-18 00344 GLKS Nadarzyn 47
13-16. WOLIŃSKA Dominika 1999-06-28 PZTS MLUKS NADWIŚLANIN Płock 39
KRZOSEK Karolina 1999-07-24 08159 IKTS BROŃ Radom 39
NOWAKOWSKA Anna 1997-01-27 06300 MLUKS NADWIŚLANIN Płock 39
DRANIAK Paulina 1999-08-04 00345 GLKS Nadarzyn 39
17-24. SZTUKA Paulina 2000-03-13 08475 SCKiS HALS Warszawa 28
BEDNARCZYK Dominik 2001-04-24 07236 GLUKS START Łyse 28
PARZYCH Klaudia 1999-06-13 07237 GLUKS START Łyse 28
KWIATKOWSKA Alicja 2000-04-21 08238 KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki 28
DRANIAK Natalia 2002-11-08 00346 GLKS Nadarzyn 28
PISIAK Łucja 2000-09-11 07239 GLUKS START Łyse 28
PIORUNEK Wiktoria 1999-09-09 07238 GLUKS START Łyse 28
BREJNAK Nikola 2003-03-31 05808 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 28



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. BIENIEK Krzysztof 1997-03-14 05684 UKS RETURN Piaseczno 70
2. MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 08129 GLKS Nadarzyn 66
3. CABAN Jakub 1997-08-05 08728 KTS Kozienice 62
4. BOROWSKI Dominik 1998-03-26 05686 UKS RETURN Piaseczno 59
5-8. PACZÓSKI Maciej 1998-09-23 07596 MKS POGOŃ Siedlce 54
WASIAK Damian 1997-02-04 00818 KS SPÓJNIA Warszawa 54
MODELEWSKI Kacper 1999-04-11 03596 KS SPÓJNIA Warszawa 54
SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 08472 SCKiS HALS Warszawa 54
9-12. JAROSŁAWSKI Mateusz 1997-07-28 03568 KS SPÓJNIA Warszawa 47
SOSZYŃSKI Artur 1998-02-11 08148 IKRTS Józefów 47
KICIŃSKI Mateusz 1997-08-19 00322 GLKS Nadarzyn 47
SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 03597 KS SPÓJNIA Warszawa 47
13-16. KUCZKOWSKI Marcin 1997-05-19 03575 KS SPÓJNIA Warszawa 39
KICIŃSKI Mikołaj 2002-12-15 00323 GLKS Nadarzyn 39
KRAJEWSKI Jakub 2000-08-03 05803 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 39
MISZKURKA Jakub 2001-02-06 08463 SCKiS HALS Warszawa 39
17-20. MICHALCZYK Artur 2001-01-16 05807 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 32
CZERNIAK Maksymilian 2000-12-01 05691 UKS RETURN Piaseczno 32
BOŻEK Patryk 1999-06-08 00303 GLKS Nadarzyn 32
ŁYJAK Piotr 1997-12-02 04284 STS Szydłowiec 32
21-24. ŚLIWIŃSKI Arkadiusz 1998-07-12 03584 KS SPÓJNIA Warszawa 25
JASTRZĘBSKI Franciszek 1997-04-08 07833 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa 25
KAŁABUN Sebastian 1998-11-21 07589 MKS POGOŃ Siedlce 25
GODAWSKI Jakub 1999-08-12 05801 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 25
25-32. MICHALAK Jan 1998-01-22 07595 MKS POGOŃ Siedlce 16
TRZASKA Sebastian 1997-11-06 08585 UKS LUPUS KABATY Warszawa 16
SZCZESIK Michał 1999-09-29 08473 SCKiS HALS Warszawa 16
SIEROTA Daniel 1997-10-14 03582 KS SPÓJNIA Warszawa 16
JAWORSKI Piotr 1999-09-27 08452 SCKiS HALS Warszawa 16
OLCZAK Kacper 2000-05-24 05703 UKS RETURN Piaseczno 16
KONICZUK Paweł 1997-04-15 03572 KS SPÓJNIA Warszawa 16
JAMORSKI Łukasz 2000-10-29 08451 SCKiS HALS Warszawa 16
33-40. PŁONKA Daniel 1997-02-18 07837 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa 11
MACIEJEWSKI Maciej 1999-11-19 06937 UKS CZTERNASTKA URSUS Warszawa 11
NASKRĘCKI Szymon 1999-06-01 07835 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa 11
ZALEWSKI Kamil 1999-05-05 07367 KS SOKÓŁ Serock 11
RUDNICKI Piotr 1998-01-07 08470 SCKiS HALS Warszawa 11
MOLIŃSKI Kacper 2000-12-25 03581 KS SPÓJNIA Warszawa 11
NOWAK Michał 1998-03-10 07836 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa 11
41-48. SZTUKA Rafał 1998-04-10 05710 UKS RETURN Piaseczno 9
MUCHA Piotr 2000-07-08 00327 GLKS Nadarzyn 9
WACHOWSKI Krzysztof 2001-01-29 07831 UKS MOSiR BASKET Sochaczew 9
KORDEL Jakub 1999-11-30 06934 UKS CZTERNASTKA URSUS Warszawa 9
KONECKI Jakub 1999-10-19 07832 UKS MOSiR BASKET Sochaczew 9
49-64. STAŃCZAK Mateusz 1999-11-14 09514 UKS BIELANY 273 Warszawa 8
MENDREK Michał 1999-01-15 08169 IKTS BROŃ Radom 8
CIEŚLIK Oskar 1998-10-13 PZTS SKTS Sochaczew 8
SZELIGA Adrian 1998-03-14 00314 GLKS Nadarzyn 8
WAROWNY Sebastian 2000-05-22 07364 KS SOKÓŁ Serock 8
TRZOPEK Piotr 1999-05-25 07363 KS SOKÓŁ Serock 8
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.