...

Znamy nowych mistrzów Gliwic

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 13 Listopada 2014

Dominik Idczak, Wojciech Głuszek, Kamil Michalik, Artur Szołtysek, Bogusław Madej, Sebastian Krupa i Agnieszka Ochman zostali mistrzami Gliwic w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Podstawówki:

1 Idaczyk Dominik
2 Przywuski Jakub
3 Mugowski Arkadiusz
4 Zaremba Marcin
5 Łysakowski Bartłomiej
6 Dulak Szymon
7 Łysakowski Michał
8 Dulak Filip
9-12 Leśniak Matylda
Marta Kasica
Dras Jakub
Peciak Julia
13Przywuska Hanna



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne:
1 Głuszek Wojciech
2 Połoszczański Dawid
3 Sinicki Maciej
4 Kalisz Fabian
5 Piech Paweł
6 Matejczyk Mateusz
7 Felkel Grzegorz
8 Bomba Artur
9-12 Bobrowski Łukasz
Misiak Mateusz
Sowa Bartosz
Brożek Piotr
13-16 Szymiczek Szymon
Krąpiec Klaudiusz
Rząsa Adrian
Morawiec Daniel
17-24 Brząkalik Rafał
Ruszkiewicz Adam
Karwot Kacper
Stefaniak Michał
Jędrzejak Patryk
Kula Aneta
Krajewski Daniel
Sołtysik Sylwia
25-31 Cyndera Jakub
Bzdak Bartłomiej
Szykulski Szymon
Paduch Bartłomiej
Gumoliński Piotr
Wons Daniel
Dziadkowiec Jakub

Kategoria 22-40 lat:
1 Michalik Kamil
2 Eliasz Adrian
3 Szotek Karol
4 Cioch Błażej
5 Tobiasz Wojciech
6 Kwodawski Bartłomiej
7 Wajda Wojciech
8 Minda Michał
9-12 Sołtysik Piotr
Badura Artur
Kasperski Adam
Balawajder Paweł
13-15 Jankowski Dariusz
Opozda Rafał
Papis Łukasz

Kategoria 41-55 lat:
1 Szołtysek Artur
2 Krupa Sebastian
3 Balawajder Jacek
4 Kuczera Dariusz
5 Wiża Roman
6 Jeż Antoni
7 Balawajder Boguslaw
8 Żamojda Andrzej
9-11 Lolo Leszek
Steuer Rudolf
Kotowski Zdzisław

Kategoria +55 lat:

1 Madej Bogusław
2 Biaduń Antoni
3 Kwodawski Marian
4 Szymkiewicz Bernard

Kategoria Kobiet:
1 Ochman Agnieszka
2 Młynek Natalia
3 Jarosz Georgina
4 Kotowska Bożena
5 Rus Martyna
6 Malińska Aleksandra
7 Sołtysik Sylwia
8 Kurach Dominika
9-12 Kula Anna
Kopyra Barbara
Kula Aneta
Kaczmarczyk Katarzyna

Kategoria Amator:
1 Krupa Sebastian
2 Balawajder Jacek
3 Balawajder Paweł
4 Kuczera Dariusz
5 Wójcik Rafał
6 Klafczyński Robert
7 Wajda Wojciech
8 Wons Daniel
9-12 Kotowska Bożena
Ruszkiewicz Adam
Jankowski Dariusz
Krajewski Daniel
13-16 Malińska Aleksandra
Kula Anna
Bzdak Bartłomiej
Kotowski Zdzisław
17-23 Knoppik Mariusz
Stefaniak Michał
Dras Jakub
Szymkiewicz Bernard
Lolo Leszek
Irla Bartosz
Solski Rafał

Kategoria Open:
1 Michalik Kamil
2 Szotek Karol
3 Eliasz Adrian
4 Cioch Błażej
5 Głuszek Wojciech
6 Szołtysek Artur
7 Krupa Sebastian
8 Felkel Grzegorz
9-12 Wiża Roman
Połoszczański Dawid
Wajda Wojciech
Tobiasz Wojciech
13-16 Balawajder Bogusław
Papis Łukasz
Sinicki Maciej
Jeż Antoni
17-24 Balawajder Jacek
Badura Artur
Piech Paweł
Kasperski Adam
Misiak Mateusz
Opozda Rafał
Steuer Rudolf
Morawiec Daniel
25-32 Morawiec Mateusz
Jarosz Georgina
Madej Bogusław
Szymiczek Szymon
Sołtysik Piotr
Krąpiec Klaudiusz
Cyndera Jakub
Mugowski Arkadiusz
33-42 Wyszyński Patryk
Lolo Leszek
Kotowski Zdzisław
Rus Martyna
Stefaniak Michał
Szykulski Szymon
Kotowska Bożena
Balawajder Paweł
Kwodawski Bartek
Michał Minda


Ilość komentarzy: 2

HALEX Swierkla napisał:
13 Listopada 2014
IP: 83.5.192.*
Brawo Dominiku IDACZYK-grasz wspaniale,
będziesz kiedyś"wielki"

kibic napisał:
13 Listopada 2014
IP: 195.82.165.*
Brawo Akademia- Poziom i nagrody na wysokim poziomie !!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.