...

Pszczyna zaprasza na turniej!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 20 Marca 2014

Pszczyna

Wyświetleń: 1282

Komentarzy: 0

Tagi:
turniej
Pszczyna

29 i 30 marca zostaną rozegrane XII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

Zawody zostaną rozegrane w kilku kategoriach wiekowych. 29 marca rywalizować będą uczniowie szkół podstawowych (początek godz. 10.00), kategoria open (godz. 14.00) oraz VIP (godz. 16.00). Drugiego dnia (30 marca) startować będą z kolei: gimnazjaliści (godz. 10.00), amatorzy (14.00) oraz weterani (godz. 15.00).

regulamin:REKLAMA Czytaj dalej1. Organizatorzy – Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, ULKTS Pszczyna, ZS nr 1 w Pszczynie.
2. Miejsce - Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, ul. K. Wielkiego 5.
3. Termin - 29-30 marca 2014 r.
4. Kategorie wiekowe - turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:
Szkoły podstawowe (dziewczęta i chłopcy)
Żacy - 11 lat i młodsi - Klasy I-IV
Młodzik - 12-13 lat - Klasy V-VI
Kadet - 14-17 lat - Gimnazjum dziewczęta i chłopcy
Amator - młodzież oraz osoby dorosłe (kobiety, mężczyźni, do kategorii amator
zaliczamy zawodników bez licencji klubowych);
Weterani (powyżej 50 lat)
OPEN - kategoria otwarta (kobiety, mężczyźni)
VIP - zaproszeni goście.
Zapisy przyjmowane są 30 minut przed daną kategorią. W turnieju nie pobiera się opłaty.

5. Cel zawodów - popularyzacja tenisa stołowego na terenie powiatu pszczyńskiego; wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach.
6. System gier - pucharowy, do dwóch przegranych pojedynków (szczegółowe informacje przed turniejem). W turnieju obowiązują przepisy PZTS. Interpretacja przepisów należy do sędziego głównego.
7. Nagrody - organizator przewiduje nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek (pamiątkowe dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe i drobne upominki do gry w tenisa stołowego). 8. Uczestnicy oświadczają, że są zdrowi, mają zgodę lekarza na udział w zawodach oraz biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie posiadają pisemna zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach.
9. Ubezpieczenie – uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
10. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć podczas zawodów i publikowanie ich w serwisie internetowym www.posir.pszczyna.pl oraz innych mediach.
11. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do podporządkowania się zaleceniom organizatora w zakresie ładu i porządku na obiekcie sportowym, w którym rozgrywane są zawody.
12. Zabrania się uczestnictwa w zawodach po spożyciu alkoholu lub innych środkach odurzających oraz w przypadku złego samopoczucia.
13. Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży.
14. Uczestnicy zawodów posiadają odpowiednie obuwie sportowe, zamienne od tego, w którym się przyszło i z czystą podeszwą oraz odpowiedni strój sportowy.
15. Uczestnicy zawodów akceptują postanowienia niniejszego regulaminu.
16. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy wartościowe uczestników zagubione lub skradzione podczas zawodów.
16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie oraz prawo do podejmowania ostatecznej decyzji w kwestiach spornych, a także spraw nieujętych w niniejszym regulaminie.

Szczegółowe informacje udziela Janusz Friebe (tel. 605 73 00 13).


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.