...

Znamy finalistów MMP

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 08 Marca 2014

Klaudia Kusińska, Sandra Wabik, Antoni Witkowski i Michał Korycki to finaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. W półfinale odpadł jeden z faworytów do złota, Konrad Kulpa, ulegając Koryckiemu 3:4.


REKLAMA Czytaj dalej

wyniki do finału:
mężczyźni
kobiety


Ilość komentarzy: 4

znawca napisał:
08 Marca 2014
IP: 5.172.252.*
Czy tylko mi się wydaje, że Burger ma ogromny potencjał, ale brakuje mu porzaądnego treningu? Jak widziałm jakie piły ładował forhendem to byłem zszokowany jego siłą i czuciem piłki. Sądzę, że nie jeden senior z czołówki pozazdrościł by jego zagrań z fh.

Key napisał:
08 Marca 2014
IP: 89.200.214.*
Nie wydaje Ci się...Darek ma dar, ale nie zależy mu na tenisie...Trenuje na serio raz w miesiącu. Dla mnie i tak jest wygranym tego turnieju... Kurczę...nie wierzyłem,że będzie tak blisko medalu. Jakbym wiedział,że Darek tak będziesz grał to pojechałbym z Tobą do Ostródy zobaczyć to na żywo))Pełen szacun chłopie)))

do znawcy napisał:
09 Marca 2014
IP: 78.8.137.*
Tenis Darka B. to prawie, że chińska gra z tym, że Burger ma wyraźną dziurę w bh i mimo tego, że jest bardzo szybki i do wielu piłek dochodzi to jednak, przez brak jednej strony traci jakieś 40% wygranych piłek. Jego styl to nieustanne ryzyko, jak go oglądałem to miałem wraźenie, źe słowo blok że strony fh jest mu obce, bo dosłownie z każdej piłki próbował kontrować. Ale, ale koniec tego chwalenia, widać wyraźny brak sprawności górnej części ciała co może być przyczyną słabego bh. Słaba gra flipem oczywiście bh, a chciałbym jeszcze napisac, że gra niesamowitą zmienność z forhendu, od niego nie leci nigdy taka sama pilka, tego brakuje wielu sportową. P.S key to jest nie mozliwe, że on przykłada się tylko raz w miesiacu, takich piłek jak on nie zagra byle kto... Nie wiem czy ma z kim trenowac, ale sądzę że pod okiem dobrego klubu rok może 2 i będzie czołówka krajowa

do do znawcy napisał:
09 Marca 2014
IP: 5.172.252.*
Niemożliwe powiadasz? To może dam Ci telefon do niego, jego trenerów albo jakiegokolwiek kolegi z jego klubu a przekonasz się. On jakiś czas temu przestał widzieć sens grania w tenisa.W klubie ma tak naprawdę tylko jednego sparingpartnera-Piot rka Bereziuka, reszta to 3-4 ligowcy...wszyscy o tym wiedzą na Dolnym Śląsku. Lepsi zawodnicy tego klubu wyjechali za pieniędzmi, w sumie nie dziwie się. Masz słuszne spostrzeżenia dotyczące jego gry, ma braki i jak chce je szybko nadrobić to chyba powinien zmienić otoczenie bo znowu nabrał ochoty do rozwoju...

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.