...

Maciej Łuczyk i Ewelina Matwiszyn wygrali II WTK juniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 17 Listopada 2013

Maciej Łuczyk (KU AZS UE Wrocław) i Ewelina Matwiszyn (MKSTS Polkowice) wygrali II WTK juniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

juniorki:

1 01482 MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 MKSTS Polkowice 70
2 01997 KASENBERG Magdalena 1997-12-14 UKS DWUNASTKA Wrocław 66
3 02372 UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 62
4 02497 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 59
5-6 02378 JAWORSKA Aleksandra 1996-11-06 MKS ROKITA Brzeg Dolny 56
02496 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 56
7-8 02365 GENDERA Sonia 2002-03-12 UKS SMECZ Milicz 52
01484 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 MKSTS Polkowice 52
9-12 02492 CIURA Aleksandra 1999-05-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 47
05617 KRAWCZYK Patrycja 1996-04-03 LKTS ZENIT Międzybórz 47
02491 BORSZOWSKA Alicja 1999-03-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 47
02520 BUTRYM Sandra 2000-05-31 LZS Włosień 47
13-16 07025 WILCZOPOLSKA Gabriela 1999-01-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
02376 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 39
07024 WIERZBICKA Dominika 1998-12-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
02374 KWIATKOWSKA Urszula 1999-11-16 MKS ROKITA Brzeg Dolny 39
17-20 05614 KLIMEK Angelika 2001-01-08 LKTS ZENIT Międzybórz 32
07020 MOSIO NIKOLA 2002-10-16 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
07017 CHMARA KAROLINA 2002-12-22 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
02377 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 32
21-24 01943 PETRUŚ NIKOLA 2000-12-31 LKS ODRA Głoska 25
01890 KOWALCZYK Ines 1996-01-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
05193 NEBESNA Marta 2000-12-14 TOP Bolesławiec 25
01948 WIELGUS ROKSANA 2000-04-29 LKS ODRA Głoska 25
25-29 01942 PETRUŚ MARIKA 2002-08-02 LKS ODRA Głoska 16
01991 PIETKIEWICZ Marianna 2001-10-02 UKS DWUNASTKA Wrocław 16
01492 GRUCHAŁA KAMILA 2000-09-29 MKSTS Polkowice 16
01946 WAŚNIEWSKA EMILIA 1999-04-23 LKS ODRA Głoska 16
07583 WOŹNIAK BARBARA 1996-12-04 UKS TS SPARTA Lubań 16



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1 01614 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KU AZS UE Wrocław 70
2 01900 ZAŁUSKI Jakub 1997-05-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 66
3 00859 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 62
4 01612 BŁASZCZYK Grzegorz 1997-12-29 KU AZS UE Wrocław 59
5-6 00861 MAĆKOWSKI Nikodem 1998-06-25 LKS ODRA Głoska 56
01613 CZAJA Cezary 1997-04-01 KU AZS UE Wrocław 56
7-8 07631 SKOWRONEK Szymon 1996-02-10 LZS NYSA Wolbromek 52
06266 KOŚCIAK Maciej 1997-03-20 SL SALOS Dzierżoniów 52
9-12 01312 JAKUBOWSKI Tomasz 1996-08-24 TKS GRANIT Strzelin 47
00860 DELIKATNY Kamil 1996-01-14 LKS ODRA Głoska 47
01329 SUŁKOWSKI Kamil 1997-07-14 TKS GRANIT Strzelin 47
07632 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS NYSA Wolbromek 47
13-16 05469 GRONCZEWSKI Adrian 1998-08-13 AKS Strzegom 39
01949 WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 LKS ODRA Głoska 39
01888 KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 39
02494 MAJEWSKI Daniel 1998-01-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 39
17-20 01616 ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 KU AZS UE Wrocław 32
02526 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 LZS Włosień 32
09189 ŚWIĄTKOWSKI Fabio 1998-10-31 KS KONFEKS Legnica 32
07022 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
21-24 07026 WILCZOPOLSKI Rafał 1997-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
01951 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 25
05815 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 25
05623 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 25
25-32 05613 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 16
05820 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 16
05470 BERESTECKI Krystian 1997-09-13 AKS Strzegom 16
02525 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS Włosień 16
01886 KOZŁOWSKI Krzysztof 1998-04-09 GLKS ORLĘTA Krosnowice 16
05471 SKÓRA Sebastian 1999-01-27 AKS Strzegom 16
05419 WÓJCIK Łukasz 1997-10-02 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 16
02366 RYBKA Sebastian 1997-07-01 UKS SMECZ Milicz 16
33-48 01950 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 LKS ODRA Głoska 10
05611 GREGORCZYK Marcin 1997-04-08 LKTS ZENIT Międzybórz 10
07016 BUTRYN Rafał 2002-05-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 10
04608 HAZNAR Sebastian 1996-07-15 KTS Legnickie Pole 10
01891 KOWALCZYK Kacper 1998-08-02 GLKS ORLĘTA Krosnowice 10
05182 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 TOP Bolesławiec 10
05209 MAREK Krzysztof 1999-07-20 TOP Bolesławiec 10
06272 CAL Radosław 1996-07-26 SL SALOS Dzierżoniów 10
06501 SZUMERA Wojciech 1996-03-28 LZS TĘCZA Pisarzowice 10
05472 WENDROWSKI Wiktor 1997-09-11 AKS Strzegom 10
02380 KOT Dominik 2002-07-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 10
01884 JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 10
01996 RYDZ Patryk 2001-03-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 10
05814 KOTOWICZ Rafał 1997-07-13 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10
06072 RZEPECKI Mateusz 1999-02-10 KS AZS PW Wrocław 10
03733 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 MKS BOBRY Jelenia Góra 10
49-64 05817 UCHEREK Adam 2002-06-14 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 8
01316 KOZARYN Adrian 2002-05-04 TKS GRANIT Strzelin 8
09185 BASIURA Rafał 1998-07-23 KS KONFEKS Legnica 8
01314 KORKUŚ Bartłomiej 1997-04-21 TKS GRANIT Strzelin 8
01309 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 8
05822 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 8
05204 WILK Sebastian 1998-07-06 TOP Bolesławiec 8
07027 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
06268 MACIUSZEK Krystian 1997-11-18 SL SALOS Dzierżoniów 8
07580 RELISZKA Jakub 1999-03-21 UKS TS SPARTA Lubań 8
06085 DERECHOWSKI Artur 1998-03-23 KS AZS PW Wrocław 8
05818 SIELSKI Jan 1999-01-27 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 8
05096 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 8
03066 KOPEĆ Tymoteusz 2001-05-25 MKS NYSA Kłodzko 8
05827 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 8
05183 GOLEŃSKI Jan 2001-03-02 TOP Bolesławiec 8
65-79 01947 WAŚNIEWSKI Maksymilian2001-03-17 LKS ODRA Głoska 6
01324 ONYSZKIEWICZ Dawid 2003-01-18 TKS GRANIT Strzelin 6
01945 SZUMERA Bartłomiej 2000-04-19 LKS ODRA Głoska 6
07019 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 6
07588 CZERKAS Rafał 1998-05-15 UKS TS SPARTA Lubań 6
01306 BŁACHUTA Kacper 2002-04-27 TKS GRANIT Strzelin 6
05205 WINTER Eryk 2000-03-11 TOP Bolesławiec 6
01944 PIASECKI Emil 2003-09-22 LKS ODRA Głoska 6
07581 SZKLANY Kamil 2000-09-27 UKS TS SPARTA Lubań 6
06274 PASZKOWSKI Maciej 1997-01-08 SL SALOS Dzierżoniów 6
07028 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 6
02368 ZAWADA Tomasz 1999-11-17 UKS SMECZ Milicz 6
05785 KONECKI Marcin 1999-06-21 TKS GRANIT Strzelin 6
03065 KOPEĆ Michał 2002-12-12 MKS NYSA Kłodzko 6
03064 KOPEĆ Mateusz 1998-04-24 MKS NYSA Kłodzko 6


Ilość komentarzy: 1

hihihi napisał:
06 Stycznia 2014
IP: 78.8.56.*
Ewelaaa jest super !

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.