...

Cezary Bossowski, Krystian Kawiak i Henryk Prusiński wygrali II GP Olsztyna amatorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 31 Października 2013

Cezary Bossowski, Krystian Kawiak i Henryk Prusiński wygrali turniej 36. Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Open:

1 Czarek Bossowski 50
2 Grzegorz Gumiński 47
3 Artur Bossowski 44
4 Sebastian Główczyk 41
5 Dariusz Bartycha 38
6 Henryk Prusiński 35
7 Andrzej Szczyt 32
8 Rafał Jastrzębowski 30
9 Bolesław Krawczyk 28
10 Przemysław Wawrzyniak 26
11 Kamil Stepnowski 24
12 Wiesław Złakowski 22
13 Andrzej Zalewski 20
14 Krystian Kawiak 19
15 Franciszek Jastrzębowski 18
16 Łukasz Salach 17
17 Piotr Albin 16
18 Jacek Maśnicki 15
19 Mirosław Skrzypczyk 14
20 Ryszard Gruszkiewicz 13
21 Patryk Sadowski 12
22 Jakub Klimczewski 11



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria Open po 2 turniejach:
1 Cezary Bossowski 50 50 100
2 Grzegorz Gumiński 47 47 94
3 Dariusz Bartycha  41 38 79
4 Artur Bossowski  32 44 76
5 Sebastian Główczyk 35 41 76
6 Wiesław Złakowski 38 22 60
7 Henryk Prusiński 24 35 59
8 Bolesław Krawczyk 28 28 56
9 Maciej Morawski 44 0 44
10 Mirosław Skrzypczyk 30 14 44
11 Przemysław Wawrzyniak 17 26 43
12 Franciszek Jastrzębowski 22 18 40
13 Andrzej Zalewski 15 20 35
14 Andrzej Szczyt 0 32 32
15 Rafał Jastrzębowski 0 30 30
16 Kazimierz Wróblewski 26 0 26
17 Jacek Maśnicki 11 15 26
18 Ryszard Gruszkiewicz 12 13 25
19 Kamil Stepnowski 0 24 24
20 Jacek Barbachowski 20
21 Andrzej Podsiadłowicz 19 0 19
21 Krystian Kawiak 0 19 19
23 Rafał Dąbrowski 18 0 18
24 Łukasz Salach  0 17 17
25 Mariusz Kania 16 0 16
26 Piotr Albin 0 16 16
27 Damian Kurzelowski 14 0 14
28 Janusz Góralczyk 13 0 13
29 Patryk Sadowski 0 12 12
30 Jakub Klimczewski 0 11 11
31 Stanisław Kowalczyk 10 0 10
32 Leszek Grochowski 9 0 9
33 Rafał Szarek 8 0 8

Kategoria +50:
1 Henryk Prusiński 50
2 Dariusz Bartycha 47
3 Grzegorz Gumiński 44
4 Bolesław Krawczyk 41
5 Wiesław Złakowski 38
6 Franciszek Jastrzębowski 35
7 Jerzy Ibron 32
8 Ryszard Gruszkiewicz 30
9 Mirosław Skrzypczyk 28
10 Dariusz Życzko 26

Kategoria +50 po 2 turniejach:
1 Grzegorz Gumiński 50 44 94
2 Wiesław Złakowski 47 38 85
2 Dariusz Bartycha     38 47  85
2 Bolesław Krawczyk 44 41 85
5 Henryk Prusiński  32 50 82
6 Franciszek Jastrzębowski 41 35 76
7 Mirosław Skrzypczyk 35 28 63
8 Ryszard Gruszkiewicz 24 30 54
9 Dariusz Życzko 28 26 54
10 Jerzy Ibron 0 32 32
11 Kazimierz Wróblewski 30 0 30
12 Janusz Góralczyk 26 0 26
13 Stanisław Kowalczyk 22 0 22
14 Leszek Grochowski 20 0 20
15 Waldemar Bucholc 19 0 19

Juniorzy:
1 Krystian Kawiak 50
2 Piotr Albin 47
3 Kamil Stepnowski 44
4 Grzegorz Rabij 41
5 Patryk Sadowski 38
6 Łukasz Salach 35
7 Miłosz Zieliński 32
8 Jakub Klimczewski 30
9 Artur Szawerdak  28
10 Marta Kawiak  26
11 Remigiusz Jaros 24

Juniorzy po 2 turniejach:
1 Piotr Albin 47 47 94
2 Łukasz Salach 44 35 79
3 Grzegorz Rabij 38 41 79
4 Jakub Klimczewski 4130 71
5 Miłosz Zieliński 32 32 64
6 Artur Szawerdak  35 28 63
7 Jacek Barbachowski 50 0 50
7 Krystian Kawiak  0 50  50   
9 Kamil Stepnowski 0 44 44
10 Patryk Sadowski 0 38 38
11 Marcin Sobczuk 30 0 30
12 Marta Kawiak   0 26 26
13 Remigiusz Jaros 0 24 24
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.