...

Stanisław Sójka, Jurij Fomin i Mateusz Lasota wygrali wielkanocny turniej w Mikołowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 01 Kwietnia 2013

Jurij Fomin/foto by Wojciech Wojtasiński

Wyświetleń: 3041

Komentarzy: 0

Tagi:
Stanisław Sójka
Mikołów
Jurij Fomin
Mateusz Lasota

Stanisław Sójka, Jurij Fomin i Mateusz Lasota wygrali VII edycję Turnieju Wielkanocnego Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Mikołowa.

klasyfikacje:

KATEGORIA OPEN:

1. Stanisław Sójka - WOLEJ Ruda Śląska
2. Mateusz Kowalczyk - RÓJ Żory
3. Jakub Michalski - SKARBEK Tarnowskie Góry
4. Dawid Kotwica - STRAŻAK Mikołów
5/6. Jurij Fomin - AZS UŚ Katowice
5/6. Kazimierz Rybak - OGNIWO Rogoźna Żory
7/8. Karolina Zając - UKS Dalachów
7/8. Dominik Dziedzic - AZS UŚ Katowice
9/12. Andrzej Wnęk - Poraj
9/12. Jerzy Miśkowiec - OGNIWO Rogoźna Żory
9/12. Rafał Wójcik - OSiR SKAŁKA Świętochłowice
9/12. Adam Roszkowski - LKS Pogórze
13/16. Roman Wiża - QUO VADIS Makoszowy
13/16. Artur Badura - UKS Dalachów
13/16. Grzegorz Wichowski - KUŹNIA Rybnik
13/16. Jacek Fiedorek - Bielsko Biała
17/24. Jacek Broda - RÓJ Żory
17/24. Łukasz Papis - KOLEJARZ Gliwice
17/24. Adam Kasperski - AZS UŚ Katowice
17/24. Łukasz Kowalski - HALEMBIANKA Ruda Śląska
17/24. Krzysztof Cader - LUKS Węgierska Górka
17/24. Piotr Sasyków - QUO VADIS Makoszowy
17/24. Robert Olencki - LKS Bujaków
17/24. Łukasz Misiarz - Kozy
25/31. Zdzisław Śliwka - Bielsko Biała
25/31. Filip Matyskiewicz - KTS Lędziny
25/31. Adam Makselon - Gliwice
25/31. Grzegorz Kanik - Łodygowice
25/31. Adam Kupczak - LUKS Węgierska Górka
25/31. Adam Staniczek - Tychy
25/31. Andrzej Sawrutin - Gliwice

KATEGORIA WETERAN:

1. Jurij Fomin - AZS UŚ Katowice
2. Roman Wiża - QUO VADIS Makoszowy
3. Jerzy Miśkowiec - OGNIWO Rogoźna Żory
4. Jacek Balawajder - JEDYNKA Pszów
5/6. Zdzisław Śliwka - Bielsko Biała
5/6. Andrzej Wnęk - Poraj
7/8. Adam Staniczek - Tychy
7/8. Jacek Fiedorek - Bielsko Biała
9/12. Grzegorz Wilaszek - STRAŻAK Mikołów
9/12. Sławomir Radło - QUO VADIS Makoszowy
9/12. Kazimierz Rybak - OGNIWO Rogoźna Żory
9/12. Zbigniew Wiża - QUO VADIS Makoszowy
13/14. Andrzej Sawrutin - Gliwice
13/14. Kazimierz Michalec - LKS Binarowa



REKLAMA Czytaj dalej



KATEGORIA SENIOR:
1. Mateusz Lasota - JEDYNKA Pszów
2. Dawid Kotwica - STRAŻAK Mikołów
3. Jakub Michalski - SKARBEK Tarnowskie Góry
4. Adam Roszkowski - LKS Pogórze
5/6. Łukasz Papis - KOLEJARZ Gliwice
5/6. Rafał Wójcik - OSiR SKAŁKA Świętochłowice
7/8. Dominik Dziedzic - AZS UŚ Katowice
7/8. Robert Olencki - LKS Bujaków
9/12. Grzegorz Wichowski - KUŹNIA Rybnik
9/12. Piotr Sasyków - KOLEJARZ Gliwice
9/12. Łukasz Misiarz - Kozy
9/12. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów
13/16. Krzysztof Kotowski - Zabrze
13/16. Tomasz Tabacki - STRAŻAK Mikołów
13/16. Filip Matyskiewicz - KTS Lędziny
13/16. Artur Badura - UKS Dalachów
17/21. Szymon Radło - QUO VADIS Makoszowy
17/21. Monika Rożek - LKS Bujaków
17/21. Jacek Broda - RÓJ Żory
17/21. Monika Słowicka - STRAŻAK Mikołów
17/21. Michał Kuta - STRAŻAK Mikołów

KATEGORIA JUNIOR:
1. Mateusz Lasota - JEDYNKA Pszów
2. Karolina Zając - UKS Dalachów
3. Łukasz Bobrowski - SPARTAKUS Gliwice
4. Wojciech Szczyrba - STRAŻAK Mikołów
5/6. Wiktor Smolarczyk - BURZA Borowa Wieś
5/6. Szymon Radło - QUO VADIS Makoszowy
7/8. Monika Rożek - LKS Bujaków
7/8. Michał Kuta - STRAŻAK Mikołów
9/12. Adrian Rząsa - LKS Bujaków
9/12. Monika Słowicka - STRAŻAK Mikołów
9/12. Piotr Banasik - DWÓJKA Sosnowiec
9/12. Paweł Wyjadłowski - Będzin
13/14. Maciej Urbaś - Mikołów
13/14. Dawid Wilaszek - Ruda Śląska

źródło Mikolowianin.pl


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.