...

Natalia Bajor i Nestor Wasylkowski najlepsi w III WTK seniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 15 Stycznia 2012

Nestor Wasylkowski (LKS Odra Głoska) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) wygrali III WTK seniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

kobiety:
1. BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW 90
2. MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 AZS DWSPIT POLKOWICE 85
3-4.
ŻAK ANNA 11.08.90 KU AZS UE WROCŁAW 79
JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW 79
5-8.
CHRZĄSTOWSKA ALICJA 11.10.94 KU AZS UE WROCŁAW 71
CHRABĄSZCZ_Ma MARTA 13.06.97 KU AZS UE WROCŁAW 71
KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KU AZS UE WROCŁAW 71
RYDZ PAULINA 15.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 71
9-12.
MARCHEWSKA AGNIESZKA 14.04.95 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 62
MAZUR_M MAGDALENA 19.03.91 AZS DWSPIT POLKOWICE 62
WOŁK AGATA 09.03.95 LZS ORION BUKOWICE 62
BORKOWSKA ANJA 20.07.95 KU AZS UE WROCŁAW 62
13-16.
SZUL_P PATRYCJA 21.01.94 LZS NYSA WOLBROMEK 53
KASENBERG MAGDALENA 14.12.97 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 53
KOTYL EWA 10.12.93 LZS ORION BUKOWICE 53
WIERZBICKA_A ANNA 01.09.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 53
17-24.
MATWISZYN_E EWELINA 15.12.97 AZS DWSPIT POLKOWICE 40
WIERZBICKA_D DOMINIKA 24.12.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 40
SZUL_A AGATA 03.04.95 LZS NYSA WOLBROMEK 40
KWIATKOWSKA_U URSZULA 16.11.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
ANCYPA MARCELINA 23.01.98 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
MATWISZYN_N NATALIA 02.06.00 AZS DWSPIT POLKOWICE 40
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
WILCZOPOLSKA GABRIELA 24.01.99 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 40
25-28.
CHMIELOWSKA DOROTA 28.07.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 25
CHRABĄSZCZ_Mi MILENA 19.11.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 25
KWIATKOWSKA_E ELŻBIETA 24.01.03 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 25
RAKOCZY DOMINIKA 13.10.93 GOKIS KĄTY WROCŁ. 25



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. WASYLKOWSKI NESTOR 26.02.92 LKS ODRA GŁOSKA 90
2. DOROCIŃSKI JAKUB 08.08.92 LKS ODRA GŁOSKA 85
3-4.
DUNIEC KAMIL 30.11.90 KU AZS UE WROCŁAW 79
FORTUNKO TOMASZ 12.12.87 KU AZS UE WROCŁAW 79
5-8.
KOŚCIELNIAK PRZEMYSŁAW 13.06.93 KU AZS UE WROCŁAW 71
BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN 71
MOCZKO_Ma MATEUSZ 11.07.90 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 71
DWORAKOWSKI RAFAŁ 08.10.92 KU AZS UE WROCŁAW 71
9-16.
ZAŁUSKI JAKUB 05.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 57
KAPŁON ANDRZEJ 10.03.72 MKS POGOŃ GÓRA 57
WALENCKI_W WOJCIECH 14.12.93 MKS POGOŃ GÓRA 57
RACZYŃSKI MACIEJ 08.04.92 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 57
WALENCKI_M MICHAŁ 17.04.91 MKS POGOŃ GÓRA 57
MATUSZEWSKI PIOTR 22.06.92 KU AZS UE WROCŁAW 57
LISIECKI PAWEŁ 31.01.84 GLKS ŚWIDNICA 57
ADAMCZUK_Ł ŁUKASZ 18.12.94 LZS TS ZARĘBA 57
17-20.
KOWALSKI MICHAŁ 05.02.92 LZS TS ZARĘBA 44
PIEŚLA TOMASZ 06.01.77 GLKS ŚWIDNICA 44
DERKOWSKI ROBERT 23.06.69 NIESTOWARZYSZONY WAŁBRZYCH 44
HRYNACZ TOMASZ 01.12.71 GLKS ŚWIDNICA 44
21-24.
SKOWRONEK SZYMON 10.02.96 LZS NYSA WOLBROMEK 36
GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 36
CZAJA CEZARY 01.04.97 KU AZS UE WROCŁAW 36
MOCZKO_Mi MICHAŁ 23.05.96 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 36
25-32.
TRAWICKI_Dn DANIEL 27.04.98 LZS WŁOSIEŃ 25
KORZYŃSKI MAREK 09.07.65 TKS GRANIT STRZELIN 25
BATÓG TOMASZ 12.07.75 MKS POGOŃ GÓRA 25
BŁASZCZYK GRZEGORZ 29.12.97 KU AZS UE WROCŁAW 25
ELIAS BARTOSZ 21.06.90 KU AZS UE WROCŁAW 25
KOTYL_W WOJCIECH 29.09.96 LZS ORION BUKOWICE 25
ŁUCZYK MACIEJ 26.01.97 KU AZS UE WROCŁAW 25
MALINOWSKI PIOTR 26.07.95 AZS DWSPIT POLKOWICE 25
33-48.
WALCZAK DOMINIK 15.04.92 SL SALOS DZIERŻONIÓW 17
WAPIŃSKI_K KAMIL 09.06.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 17
CICHOCKI MICHAŁ 22.12.94 SL SALOS DZIERŻONIÓW 17
JAKUBOWSKI TOMASZ 24.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 17
WILCZOPOLSKI RAFAŁ 24.10.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 17
PRZYBOROWSKI PIOTR 17.12.88 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 17
HUMELT KRZYSZTOF 11.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 17
NOWACKI RAFAŁ 13.09.88 ULKS ŻOK ŻMIGRÓD 17
SUŁKOWSKI KAMIL 14.07.97 TKS GRANIT STRZELIN 17
SZARSKI JACEK 11.04.95 KU AZS UE WROCŁAW 17
ADAMCZUK_A ANDRZEJ 10.11.67 LZS TS ZARĘBA 17
DELIKATNY KAMIL 14.01.96 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 17
KOCIMSKI KRYSTIAN 19.02.92 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 17
ZIEMBICKI KAROL 25.06.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 17
MARCHEWSKI WINCENTY 19.07.56 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 17
KWIATEK ŁUKASZ 16.02.77 TKS GRANIT STRZELIN 17
49-64.
KOZYRA MATEUSZ 25.01.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 14
GRZEGOREK ARKADIUSZ 11.03.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
WITKOWSKI_T TOMASZ 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 14
JASIŃSKI EMIL 28.02.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
KOTYL_M MARIUSZ 02.06.95 LZS ORION BUKOWICE 14
WOŁK JĘDRZEJ 22.02.93 LZS ORION BUKOWICE 14
KOŚCIAK MACIEJ 20.03.97 SL SALOS DZIERŻONIÓW 14
CIEŚLIK TOBIASZ 19.07.94 TKS GRANIT STRZELIN 14
ADAMCZUK_M MATEUSZ 05.09.93 LZS TS ZARĘBA 14
WITKOWSKI_J JAKUB 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 14
MAKAJEW MACIEJ 02.11.97 LZS NYSA WOLBROMEK 14
NĘDZA PIOTR 15.01.92 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
DRZYZGA_Kc KACPER 08.04.99 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
CUPAK ŁUKASZ 10.06.95 TKS GRANIT STRZELIN 14
DRZYZGA_Km KAMIL 08.04.00 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
ŚWIRSKI MARCIN 24.03.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
65-71.
GENDERA ARTUR 07.07.68 SL SALOS DZIERŻONIÓW 10
KOT DOMINIK 04.07.02 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 10
STANEK MATEUSZ 13.02.97 TKS GRANIT STRZELIN 10
RAKOCZY_D DANIEL 10.03.98 GOKIS KĄTY WROCŁ. 10
TRAWICKI_Dm DAMIAN 27.04.98 LZS WŁOSIEŃ 10
WAPIŃSKI_M MACIEJ 28.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 10
RAKOCZY_J JACEK 03.11.68 GOKIS KĄTY WROCŁ. 10


Ilość komentarzy: 3

mars napisał:
15 Stycznia 2012
IP: 87.206.202.*
Bajorka? Daj innym wygrac! Gratulacje!!!

bruno napisał:
16 Stycznia 2012
IP: 195.82.165.*
to jest wtk żaków czy seniorów

bongo napisał:
16 Stycznia 2012
IP: 89.72.100.*
Powtórka z rozrywki razy 3

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.