...

Łowicz również grał dla WOŚP

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 11 Stycznia 2012

Łowicz - WOŚP 2012

Wyświetleń: 4035

Komentarzy: 2

Tagi:
WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Łowicz

8 stycznia  rozegrany został w Łowiczu piąty turniej tenisa stołowego w ramach ogólnopolskiej akcji "100 Turniejów dla Jerzego".

Zwycięzcą najbardziej prestiżowej kategorii open mężczyzn został Witold Uzarczyk (LKS Omega Kleszczów), który pokonał w finale 3:1 kolegę z klubu Jarosława Nitka 3:0. Drugie miejsce wywalczył trener łowickiego UKMS „Księżak” Krzysztof Placek, a czwarte zawodnik z Legionu Skierniewice Andrzej Nowicki.

klasyfikacje:



REKLAMA Czytaj dalej



szkoły podstawowe chłopcy – 10 zawodników:
1. Szczepanek Michał  - Łowicz
2. Balcerzak  Dawid    - Słupca
3. Guzek Mateusz -  Wyborów  
4. Wójcik Szymon – Dębowa Góra
5-6.
Baranowski Jakub - Moszczenica
Nowicki Rafał - Skierniewice
7-8.
Wójcik Michał   - Łowicz
Kruk Mateusz – Zduny
9-10.
Muras Piotr    -  Zduny
Jaros Piotr - Zduny
            
szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne chłopcy – 22 zawodników:
1. Uzarczyk Witold    – Kleszczów
2. Misztal Igor     – Skierniewice
3. Podsędek Piotr    – Łowicz
4. Winnicki Damian – Łowicz
5-6.
Podsędek Mateusz – Łowicz
Caban Alan - Maków
7-8.
Wąsicki Jakub – Łask
Szczepanek Dominik - Łowicz
9-12.
Makowski Maciej - Zduny
Białecki Krystian - Sanniki
Guzek Rafał – Zduny
Skibior Damian – Łask
13-16.
Gruziel Mateusz - Łaguszew
Nasalski Patryk - Zduny
Strawiak Jakub – Zduny 
Politowicz Filip - Zduny
17-22.
Michalski Patryk – Strzelcew
Gajewski Mateusz – Zduny
Tarkowski Bartłomiej – Zduny
Sapiński Patryk – Zduny
Lus Tomasz – Przemysłów
Kołaczyński Wojciech - Przemysłów

open kobiet – 6 zawodniczek
:
1. Włuczyńska Ksenia - Łowicz
2. Nowakowska Anna - Płock
3. Gaś Marta – Skierniewice
4. Kuwerska Katarzyna – Moszczenica
5-6.
Midera Amelia – Moszczenica
Włodarczyk Magda - Moszczenica

open mężczyzn – 32 zawodników
:
1. Uzarczyk Witold – Kleszczów
2. Placek Krzysztof - Skierniewice
3. Nitek Jarosław - Kleszczów
4. Nowicki Andrzej - Skierniewice
5-6.
Radwański Robert - Łódź
Misztal Igor – Skierniewice
7-8.
Podsędek Mateusz – Łowicz
Papuga Dawid - Łowicz
9-12.
Podsędek Piotr – Łowicz
Placek Jakub - Skierniewice                   
Dens Marcin – Brzeziny
Myczka Przemysław - Bednary
13-16.
Winnicki Damian – Łowicz
Wójcik Paweł – Łowicz
Wąsicki Jakub - Łask
Orzechowski Zdzisław - Łowicz
17-24.
Białecki Dawid - Sanniki
Skibior Damian - Łask
Tataj Mariusz – Bednary
Szczepanek Dominik – Łowicz
Politowicz Filip – Zduny
Makowski Maciej – Bogoria
Lus Tomasz – Przemysłów
Gruziel Mateusz - Łaguszew
25-32.
Guzek Rafał – Zduny
Szczepanek Michał    – Łowicz
Gajewski Mateusz – Zduny
Caban Alan - Maków
Strawiak Jakub – Zduny 
Tarkowski Bartłomiej – Zduny
Sapiński Patryk – Zduny
Kuras Konrad – Kiernozia
              
Wręczone zostały przez burmistrza Krzysztofa Jana Kalińskiego również nagrody specjalne dla najmłodszego uczestnika turnieju – Rafała Nowickiego ze Skierniewic oraz  dla najmłodszej uczestniczki – Magdy Włodarczyk z Moszczenicy.

Sędzia główny: Arkadiusz Podsędek


 


Ilość komentarzy: 2

Qba i Filip napisał:
11 Stycznia 2012
IP: 83.30.201.*
brawo Igor wymiatasz!!!

x] napisał:
12 Stycznia 2012
IP: 109.196.145.*
dzięki

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.