...

Tarnobrzeżanki walczą o finał Pucharu ETTU

Kategoria: Turnieje za granicą - Puchar ETTU / 14 Kwietnia 2011

Renata Štrbíková/foto by MSK Břeclav

Wyświetleń: 1071

Komentarzy: 0

Tagi:
półfinał
Puchar ETTU
KTS Tarnobrzeg
ETTU
TTC Berlin

Tarnobrzeżanki stoją przed dużą szansą na awans do finału europejskiego pucharu. Wystarczy, że w piątek o godzinie 18. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu wygrają dwie gry w spotkaniu przeciwko TTC Eastside Berlin.


REKLAMA Czytaj dalej

W pierwszym meczu w Berlinie Forbet OWG niespodziewanie wysoko 3:1 pokonał TTC Eastside. W dużej mierze do sukcesu na wyjeździe przyczyniła się Czeszka Renata Strbikova, która po pięciosetowej batalii z zawodniczką z Hongkongu Song Ah Sim dała KTS-owi pierwszy punkt. – Nic nie jest pewne, rozstrzygnięcia zapadną dopiero przy stole i każdy wynik jest możliwy. Obie drużyny mają tak wyrównane składy, że trudno prorokować – mówi Zbigniew Nęcek.

W szeregach TTC występują dwie reprezentantki Węgier Georgina Pota oraz Petra Lovas, do tego wspomniana Song oraz Chorwatka Andrea Bakula. – Nie wiemy czy rywale nie zdecydują się na zmianę składu i nie wpuszczą na przykład Bakuli, która nieźle gra przeciw obronie. Jednak musimy myśleć o sobie, o tym, co my zrobimy a nie koncentrować się na przeciwniku, bo wiele zależy od nas samych – dodaje Li Qian. O awansie zdecyduje lepszy bilans dwumeczu.
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.