W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Andrzej Szczyt wygrał 2. GP Olsztyna amatorów
Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 13 Kwietnia 2011
Andrzej Szczyt (UKS Tempo-25) wygrał najbardziej prestiżową kategorię - OPEN drugiego turniej z cyklu Grand Prix Olsztyna amatorów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 76. zawodników i zawodniczek.
klasyfikacje:
Wyniki II turnieju Open:
1. Szczyt Andrzej
2. Czerwienko Jarosław
3. Ratyński Wojciech
4. Krawczyk Bolewsław
5. Dost Łukasz
6. Bossowski Cezary
7. Główczyk Sebastian
8. Wawrzyniak Przemysław
9. Paliwoda Zdzisław
10. Prusiński Henryk
11. Woźniak Zuzanna
12. Jastrzębowski Franciszek
13. Unruh Marek
14. Złakowski Wiesław
15. Mazurkiewicz Piotr
16. Gruszkiewicz Ryszard
17. Krasicki Radosław
18. Bucholc Waldemar
19. Baczewski Jacek
20. Kuczyński Edmund
21. Urban Sławomir
22. Wąsiewska Barbara
23. Podsiadłowicz Andrzej
24. Zaborowski Robert
25. Kurzelowski Damian
26. Bartycha Dariusz
27. Okólski Łukasz
28. Świtalski Jacek
29. Zalewski Andrzej
30. Biernat Kacper
31. Dyjak Bartosz
32. Bossowski Artur
33. Wełnic Zenon
34. Albin Adrian
35. Mańkut Jarosław
36. Aleksiejczyk Tomasz
37. Dziedzic Jerzy
Klasyfikacja generalna Open:
1. Paliwoda Zdzisław 50 28 78
2. Ratyński Wojciech 32 44 76
3. Szczyt Andrzej 19 50 69
4. Mazurkiewicz Piotr 47 18 65
5. Unruh Marek 44 20 64
6. Krawczyk Bolesław 22 41 63
7. Główczyk Sebastian 28 32 60
8. Bossowski Cezary 17 35 52
9. Czerwienko Jarosław 0 47 47
10. Jastrzębowski Franciszek 24 22 46
11. Linowski Adrian 41 0 41
12. Dost Łukasz 0 38 38
12. Ogrodniczak Michał 38 0 38
14. Skiba Marcin 35 0 35
15. Woźniak Zuzanna 11 24 35
16. Krasicki Radosław 16 16 32
17. Wawrzyniak Przemysław 0 30 30
17. Sikora Dariusz 30 0 30
19. Prusiński Henryk 2 26 28
20. Gumiński Grzegorz 26 0 26
21. Kuczyński Edmund 10 13 23
22. Złakowski Wiesław 1 19 20
23. Onufrowicz Jacek 20 0 20
24. Bartycha Dariusz 12 7 19
25. Wojda Leszek 18 0 18
26. Zaborowski Robert 9 9 18
27. Gruszkiewicz Ryszard 0 17 17
28. Bossowski Artur 15 1 16
29. Bucholc Waldemar 0 15 15
30. Wełnic Zenon 14 1 15
31. Baczewski Jacek 0 14 14
32. Albin Adrian 13 1 14
33. Kurzelowski Damian 6 8 14
34. Urban Sławomir 1 12 13
35. Okólski Łukasz 7 6 13
36. Wąsiewska Barbara 0 11 11
37. Podsiadłowicz Andrzej 0 10 10
38. Sargalski Michał 8 0 8
39. Świtalski Jacek 0 5 5
39. Więcek Paweł 5 0 5
41. Zalewski Andrzej 0 4 4
41. Chojnacki Jakub 4 0 4
43. Biernat Kacper 0 3 3
43. Kulesz Mirosław 3 0 3
45. Dyjak Bartosz 0 2 2
46. Mańkut Jarosław 1 1 2
47. Aleksiejczyk Tomasz 0 1 1
47. Dziedzic Jerzy 0 1 1
47. Hatała Bogdan 1 0 1
47. Suchodolski Dariusz 1 0 1
47. Wiszniewski Waldemar 1 0 1
47. Ambo Rafał 1 0 1
47. Góralczyk Janusz 1 0 1
47. Skrocki Dariusz 1 0 1
47. Kamiński Maciej 1 0 1
47. Kapelewski Sebastian 1 0 1
47. Lis Piotr 1 0 1
47. Albin Piotr 1 0 1
47. Lichomski Paweł 1 0 1
47. Skrzypczyk Mirosław 1 0 1
Wyniki II turnieju juniorów:
1. Woźniak Zuzanna
2. Bossowski Cezary
3. Albin Piotr
4. Biernat Kacper
5. Piotrowski Cezary
6. Bojarowicz Jarosław
7. Świtalski Jacek
7. Barbachowski Jacek
9. Chojnacki Jakub
10. Sakowski Michał
11. Tkacz Arkadiusz
12. Mańkiewicz Maja
13. Prokop Adam
14. Woźniak Szymon
14. Jaguszewski Paweł
16. Dyjak Bartosz
16. Lichomski Paweł
18. Ryba Błażej
19. Predko Gracjan
20. Woźniak Jakub
21. Sadowski Patryk
21. Lis Paweł
23. Suchodowski Jakub
24. Kamiński Maciej
25. Ziemiak Patryk
Klasyfikacja generalna juniorów:
1. Woźniak Zuzanna 50 50 100
2. Bossowski Cezary 44 47 91
3. Okólski Łukasz 35 35 70
4. Biernat Kacper 20 44 64
5. Kawiak Krystian 26 32 58
6. Albin Adrian 30 24 54
7. Wiszniewski Waldemar 47 0 47
8. Bojarowicz Jarosław 17 30 47
9. Piotrowski Cezary 19 26 45
10. Świtalski Jacek 0 41 41
10. Chojnacki Jakub 41 0 41
12. Wąsiewska Barbara 0 38 38
13. Sakowski Michał 16 22 38
14. Albin Piotr 18 20 38
15. Kapelewski Sebastian 38 0 38
16. Ryba Błażej 32 0 32
17. Prokop Adam 0 28 28
17. Ryba Joanna 28 0 28
19. Mańkiewicz Maja 24 0 24
20. Kamiński Maciej 22 0 22
21. Dyjak Bartosz 0 19 19
Wyniki II turnieju kadetów:
1. Wożniak Zuzanna
2. Kawiak Krystian
3. Świtalski Jacek
4. Biernat Kacper
5. Albin Piotr
6. Piotrowski Cezary
7. Bojarowicz Jarosław
8. Prokop Adam
9. Woźniak Szymon
10. Dyjak Bartosz
11. Sakowski Michał
12. Predko Gracjan
13. Woźniak Jakub
14. Sadowski Patryk
Klasyfikacja generalna kadetów:
1-2.
Woźniak Zuzanna 47 50 97
Kawiak Krystian 50 47 97
3. Albin Piotr 38 38 76
4. Biernat Kacper 30 41 71
5. Piotrowski Cezary 22 35 57
6. Bojarowicz Jarosław 20 32 52
7. Świtalski Jacek 0 44 44
7. Barbachowski Jacek 44 0 44
9. Chojnacki Jakub 41 0 41
10. Sakowski Michał 16 24 40
11. Tkacz Arkadiusz 35 0 35
12. Mańkiewicz Maja 32 0 32
13. Prokop Adam 0 30 30
14. Wożniak Szymon 0 28 28
14. Jaguszewski Paweł 28 0 28
16. Dyjak Bartosz 0 26 26
16. Lichomski Paweł 26 0 26
18. Ryba Błażej 24 0 24
19. Predko Gracjan 0 22 22
20. Woźniak Jakub 0 20 20
21. Sadowski Patryk 0 19 19
21. Lis Paweł 19 0 19
23. Suchodowski Jakub 18 0 18
24. Kamiński Maciej 17 0 17
25. Ziemiak Patryk 15 0 15
who is who napisał:
13 Kwietnia 2011
IP: 89.228.64.*
a KTO TO TEN SZCZYT,a gdzie dawne gwiazdy z Olsztyna??
byk napisał:
13 Kwietnia 2011
IP: 89.228.64.*
Pawełek G. coś namieszał 37 to było w open a junior kadet to powietrze
lowelas napisał:
14 Kwietnia 2011
IP: 95.40.24.*
Andrzej Szczyt, to człowiek z lasu hehehe
nie mam pojącia jak on to wygrał?
Zostaw komentarz