...

IKS Tarnobrzeg DMP osób niepełnosprawnych!

Kategoria: Inne wiadomości - Niepełnosprawni / 12 Kwietnia 2011

W Drzonkowie zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Drużynowym mistrzem Polski została drużyna IKS Tarnobrzeg w składzie: Krzysztof Żyłka, Karolina Pęk, Maciej Nalepka i Marek Taczalski.

Drużyna prowadzona przez trenera Jacka Lachora, która  pokonała w półfinale IKS Warszawa 3:1 a w finale 3:0 Start Radom. Drugie i miejsce zajęli pingpongiści RSSiRON "Start" Radom, a trzecie IKS AWF Warszawa.

IP: 95.49.216.*
Gratulacje dla całej tarnobrzeskiej drużyny, szczególne dla Karoliny i trenera Jacka! Brawo!

Zawodnik napisał:
IP: 79.190.159.*
Mam pytanko czy grał może Pan Krzemiński Waldemar i Kwiatkowski Andrzej na tych mistrzostwach?
Z góry dziękuję za odpowiedz

Rafi napisał:
IP: 193.189.76.*
Gratulacje dla medalistów, szczególnie dla Tarnobrzega!

zawodnik2 napisał:
13 Kwietnia 2011
IP: 83.10.227.*
Nie było Panów z "6", Andrzeja i Waldka.
Gratulacje dla Wszystkich

? napisał:
IP: 78.8.193.*
Tak trzeba przyznac ta druzyna z Tarnobrzega byla wielka rewelacja ,dla mnie szczegolnie mlodziutka Karolinka jak rowniez zawodnicy na wozkach.Szegolnie Maciej ktory gral w wyzszej grupie 8 z zawodnikami stojacymi i swietnie sobie z nimi poradzil.Brawo Maciej za tak duza odwage i walke z zawodnikami stojacymi6-8.