...

Karolina Tokarczyk i Sebastian Baran zostali mistrzami Śląska młodzików

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 06 Kwietnia 2011

Wyświetleń: 1859

Komentarzy: 0

Tagi:
młodzicy
WTK
śląskie
Śląsk
Karolina Tokarczyk
Sebastian Baran

Karolina Tokarczyk (LITS Anders Jedność Żywiec) i Sebastian Baran (MOSiR Mysłowice) zostali mistrzami Śląska młodzików w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 60
2. Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 56
3-4.
Tomecka Julia 2002 KTS Mysłowice 52
Sala Magdalena 1998 KTS Mysłowice 52
5. Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 49
6. Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 47
7-8.
Brudniok Claudia 1998 KTS Mysłowice 44
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 44
9-12.
Hetnał Sandra 1999 LITS Anders Jedność Żywiec 40
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 40
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 40
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 40
13-16.
Gałęziowska Natalia 2000 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 33
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 33
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
Kulasińska Sonia 2000 KTS Mysłowice 33
17-24.
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 24
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 24
Gąsior Jolanta 1999 niestowarzyszona 24
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 24
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 24
Krypczyk Zuzanna 1999 RKS Cukrownik Chybie 24
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 24
25-32.
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 13
Furtak Kinga 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 13
śyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 13
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 13
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 13
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 13
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 13
Grzesińska Zuzanna 2001 KTS Mysłowice 13



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 60
2. Felkel Grzegorz 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 56
3-4.
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 52
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 52
5. Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 49
6. Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 47
7-8.
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 44
Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 44
9-12.
Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 40
Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 40
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 40
13-16.
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 33
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 33
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 33
Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 33
17-24.
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 24
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 24
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 24
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 24
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 24
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 24
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 24
25-32.
Smolarczyk Wiktor 1999 MOSiR Łaziska Górne 13
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 13
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 13
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 13
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 13
Ostrzołek Szymon 1998 Niestowarzyszony 13
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 13
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 13


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.