...

Beata Daszykowska i Łukasz Madej najlepszymi żakami na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 07 Marca 2011

Wyświetleń: 2615

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
żacy
Podkarpackie
Podkarpacie
Łukasz Madej
Beata Daszykowska

Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka) i Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia) zostali mistrzami Podkarpacia żaków w tenisie stołowym.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja żaczek:
1. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
2. Wiktoria Rut (UKS Dedal Urzejowice)
3. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno)
4. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
5. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
6. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
7. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
8. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
9. Klaudia Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
10. Małgorzata Zielińska (LUKS ZSP Zasów)
11. Aleksandra Kwaśny (LZS Kąkolówka)
12. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka)
13. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
14. Justyna Typer (LUKS ZSP Zasów)
15. Dominika Gorczyca (KKTS MOSiR Krosno)
16. Magdalena Stec (LZS Kąkolówka)
17. Dominika Hejnosz (UKS Dedal Urzejowice)
18. Karolina Patruś (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
19. Natalia Hadała (LZS Kąkolówka)
20. Weronika Kwaśny (LZS Kąkolówka)
21. Weronika Czapla (LZS Kąkolówka)
22. Gabriela Hadała (LZS Kąkolówka)
23. Natalia Szczęch (UKS SP Korzeniów)
24. Anna Lipa (UKS SP Korzeniów)
25. Barbara Ossolińska (LZS Kąkolówka)
26. Barbara Antochów (LZS Kąkolówka)

Pełna klasyfikacja żaków:
1. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
2. Jakub Nienajadło (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
3. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
4. Adam Wąsik (STS MDK Przemyśl)
5. Łukasz Stanek (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
6. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
7. Dawid Łapa (UKS SP Korzeniów)
8. Dominik Grzebyk (LKS Jar Kielnarowa)
9. Arkadiusz Suchy (PKS Kolping Jarosław)
10. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław)
11. Adam Sowula (UMKS Dubiecko)
12. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
13. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
14. Filip Kołek (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
15. Karol Angrys (KS Łańcut)
16. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)
17. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
18. Kacper Barański (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
19. Marcin Podpora (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
20. Michał Opałka (KS Łańcut)
21. Konrad Gąsiorek (UKS SP Korzeniów)
22. Konrad Pękala (LKS Jar Kielnarowa)
23. Wiktor Świerzyński (STS MDK Przemyśl)
24. Krzysztof Paluch (LKS Jar Kielnarowa)
25. Dominik Wójcik (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
26. Radosław Pasterczyk (LKS Strażak Bratkówka)
27. Karol Wojdyła (LKS Brzostowianka Brzostek)
28. Mateusz Domino (LKS Jar Kielnarowa)
29. Kamil Smela (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
30. Łukasz Flis (PUKS Arka Łętownia)
31. Marcin Wolanin (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
32. Kamil Kozak (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
33. Kamil Zięba (UKS Feniks SP Krzeczowice)
=. Maksymilian Bronhard (LKS Jar Kielnarowa)
=. Tomasz Szarek (LKS Strażak Bratkówka)
=. Patryk Popiołek (UKS SP Korzeniów)
=. Karol Lelek (LZS Kąkolówka)
=. Dominik Kołodziej (LZS Kąkolówka)
=. Michał Smela (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
=. Bartosz Ziaja (LKS Jar Kielnarowa)
=. Kacper Zając (KSTS MOSiR Krosno)
=. Dawid Janusz (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
=. Marek Dziepak (LZS Kąkolówka)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.