...

GO: Jakub Kosowski lepszy od Dimitrija Ovtcharova!

Kategoria: Turnieje za granicą - Pro Tour / 25 Lutego 2011

Nie ma już Polaków w German Open. Mimo tego, na ustach całego pingpongowego świata jest Jakub Kosowski, który w pierwszej rundzie wyeliminował jednego z faworytów gospodarzy, Dimitrija Ovtcharova.

wyniki:

1. runda:
BOLL Timo GER - BLASZCZYK Lucjan POL 4:0 (6, 6, 6, 1)
YOON Jae Young KOR - SUCH Bartosz POL 0:4 (-9, -5, -6, -6)
WANG Zeng Yi POL - CHEN Qi CHN 0:4 (-8, -5, -11, -9)
KOSOWSKI Jakub POL - OVTCHAROV Dimitrij GER 4:3 (-5, 10, 7, -1, -6, 7, 6)
GUO Yue CHN - STEFANSKA Kinga POL 4:0 (1, 2, 6, 8)
PARTYKA Natalia POL - LI Jiawei SIN 2:4 (-11, 8, -6, -4, 10, -10)
FADEEVA Oksana RUS - LI Qian POL 4:1 (7, 6, 7, -12, 5)REKLAMA Czytaj dalej2. runda:
SUCH Bartosz POL - CHUANG Chih-Yuan TPE 2:4 (-13, -5, -4, 12, 6, -9)
CHTCHETININE Evgueni BLR - KOSOWSKI Jakub POL 4:1 (9, -11, 11, 3, 5)
 


Ilość komentarzy: 15

Jerry napisał:
25 Lutego 2011
IP: 79.184.170.*
To taki uśmiech przez łzy: z jednej strony gratulacje dla Jakuba że pokazał Dymitrowi gdzie jego miejsce, ale z drugiej przegrana zaraz potem ze Szczecininem gasi blask poprzedniego zwycięstwa. Czy to naprawdę tak trudno wygrać z tym emerytem-obrońcą? Coś z tym trzeba zrobić bo tak dalej być nie może. Jedyna wymierna korzyść z tego zwycięstwa to taka, że teraz chyba przez jakiś czas na mecze Frickenhausen będzie przychodziło więcej kibiców, chcących zobaczyć pogromcę słynnego Ovczarova. Tym niemniej szkoda, że Jakuba stać było jedynie powiedzieć "aa" ale zabrakło ambicji lub umiejętności żeby powiedzieć "bee"

cee napisał:
25 Lutego 2011
IP: 95.160.218.*
Brawa dla Kosy i Sucha.
No coz na tym poziomie jest bardzo malo obroncow i nie mozna tak go winic. Kto ma mozliwosc takiego treningu ten pewnie poradzilby sobie. Ale z drugiej strony czy wygralby z Ovczarowem ???

mex napisał:
25 Lutego 2011
IP: 91.193.86.*
Zwycięstwo nad Ovtcharovem świadczy o możliwościach Polaka. Oczywiście, szkoda że nie udało się ograć Białorusina. Być może bardzo dobry występ pomógł w przełamaniu się i efektownych występach na arenie europejskiej czy międzynarodowej.
Szkoda także dlatego, że o występach naszych zawodników musimy pisać w trybie przypuszczającym.

a napisał:
25 Lutego 2011
IP: 83.22.178.*
Nie w porządku ograł światowej klasy zawodnika jakim jest bez wątpienia OVTCHAROV a przegrywa w następnej rundzie z przeciętnym CHTCHETININEM!! Widać musiał grać piękne życie z niemcem!

kokosowy napisał:
25 Lutego 2011
IP: 93.23.46.*
Jerry odstaw to co bierzesz. Tak z pewnoscią Kosie zabrakło ambicji

Dima napisał:
25 Lutego 2011
IP: 80.187.96.*
Cieszcie sie ze zwycieztw polakow bo ostatnio nie bylo ku temu powodow a nie przypuszczajcie Co by bylo gdyby itd...a Jak chcecie sie sie juz wypowiadac to zainwestujcie,przyje dzcie i zobaczymy Jak bylo i wtedy zabierajcie Glos.dziekuje,pozdra wiam!

45letni szeteni napisał:
25 Lutego 2011
IP: 217.96.50.*
kosa nigdy nie umial grac na obrońców. ot co, cala prawda. na pro turze w Wawie z naturalizowanym chinczykiem z dominikany nawet nie jęknął. po zwyciestwie z dima na pewno wolalby zagrac z jakims innym jezdzcem a nizeli z obronca!

PawelG napisał:
26 Lutego 2011
IP: 178.36.230.*
Sukces Kosy, ale jedna jaskolka...zwroccie uwage, ze zadna kobieta nie przebrnela 1. rundy i zaden mezczyzna 2. Niestety, taki prezentujemy poziom

CZOPY WYMIATAJĄ napisał:
26 Lutego 2011
IP: 89.228.64.*
KIedy JAKIŚ pOLAK OGRAŁ OBROŃCĘ NA WAŻNEJ IMPREZIE ---PAMIĘTA KTOŚ

nie ważne napisał:
26 Lutego 2011
IP: 46.134.247.*
kosa gra super

do przemądrzal napisał:
26 Lutego 2011
IP: 93.105.118.*
No rzeczywiście, a te pozostałe zawodniczki co odpadły w pierwszej rundzie też są słaabe? chyba żadna z nich nie chciała przegrać? Wy gracie lepiej czy tylko tak teoretycznie wszystko wiecie?

Tom napisał:
26 Lutego 2011
IP: 46.134.71.*
Brawo Kosa,łoić tyłki zawodnikom wschodniego bloku,może byś się Jerry malkontencie jednak przewietrzył?może mała wycieczka na Hel dobrze by Ci zrobiła,emocje będziesz miał większe niż Kosa w grze z Twoim Szczecinianinem bo od bidy można tam teraz podobno dojść lądolodem,a i faktycznie nie aplikuj sobie tego co łykasz bo maryśka przy tym to...sezamki.

? napisał:
26 Lutego 2011
IP: 78.8.118.*
Sluszna racja TOM- Jerry jest tak upierdliwy z tymi ocenami naszych zawodnikow, ze nie chce sie uwierzyc .Czyzby on byl znakomitym zawodnikiem kadrowym."Smiechu Warte".Nie kazdy ma dzien konia na slabszych od siebie rankingowo zawodnikow,tym bardziej obroncow.Od oceny gry kadrowiczow sa trenerzy kadrowi.Czyzby ten super krytyk JERRY wiedzial jak sie gra na obroncow.Chyba nigdy nie mial z nimi rzadnej gry.

Jerry napisał:
27 Lutego 2011
IP: 83.21.70.*
do Toma i pytajnika: co z was za ludzie, że jesteście zadowoleni gdy nasi zawodnicy przegrywają? Moglibyście wyjasnić wszystkim, którzy na tą stronę wchodzą, czym się kierujecie, wyrażając zadowolenie z niepowodzeń naszych tenisistów stołowych? Bo ja cieszę się gdy wygrywają a jestem niepocieszony, gdy przegrają. A wy macie inne podejście? To baaardzo ciekawe! Pozdrawiam

? napisał:
01 Marca 2011
IP: 78.8.197.*
Jerry bardzo zes sie pomylil co do tego, ze my sie cieszymy gdy kadrowcy przegrywaja.Z twoich wpisow tak mozna wywnioskowac.Rowniez my ubolewamy nad tym ze Jakub przegral z tym obroncom.Ale wiemy ze nie kazdy zawodnik atakjacy lubi z takim zawodnikiem grac.Byc moze i to byl powod przegrania Kuby z obroncom.Zagral w tym turnieju tak na ile bylo go stac.A napewno dla niego jest zaszczyt ze ogral Ovczarowa.I chwala mu za to.Nie poddal sie latwo w tym turnieju jak i Dubaju.Bo rowniez i tam swietnie zagral.Wiec nie oceniaj nas takjak wyzej napisales.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.