...

Znamy zwycięzców otwartych mistrzostw Gniewa

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 24 Lutego 2011

Bartosz Zabrocki, Waldemar Sadowski, Patryk Zmudczyński, Jacek Świtalski i Bartosz Klofczyński po sześciu tygodniach walki zostali zwycięzcami otwartych mistrzostw Gniewa w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria Open:
1. Zabrocki Bartosz
2. Choszcz Tomasz
3. Manterys Paweł
4. Górski Mikołaj
5. Dau Łukasz
6. Sadowski Waldemar
7. Komorowski Krzysztof
8. Szurgot Piotr
9. Zmudczyński Patrick
10. Dering Filip
11. Bartycha Dariusz
12. Frątczak Krzysztof
13. Gumiński Grzegorz
14. Banach Zbigniew
15. Tomczyk Mariusz
16. Wałdoch Krzysztof
17. Miklaszewski Witold
18. Charczuk Stanisław
19. Wlazło Wojciech
20. Justa Grzegorz
21. Nowak Ariel
22. Świtalski Jacek
23. Rychlicki Mateusz
24. Górski Wojciech
25. Szwarc Zbigniew
26. Kozikowski Adam
27. Nowak Piotr
28. Piontek Jolanta
29. Dziwosz Agata
30. Pior Norman
31. Klofczyński Bartosz
32. Wendzierski Piotr
33. Kamiński Ariel
34. Dost Łukasz
35. Kapuściński Julian
36. Klofczyńska Patrycja
37. Rezmer Dawid
38. Templer Paweł
39. Urbańczyk Mieczysław
40. Malinowski Kacper
41. Gerowski Sławomir
42. Miklaszewska Maja
43. Krauza Bartosz
44. Bucholc Teresa
45. Czajka Jarosław
46. Sikora Dariusz
47. Libura Tomasz
48. Tebecio Wojciech
49. Janus Piotr
50. Rajek Dawid
51. Tocha Krzysztof
52. Kwiatkowski Patryk
53. Szmit Jakub
54. Grudzień Roman
55. Boettcher Marek
56. Brzycki Mikołaj
57. Kriger Janusz
58. Linowski Adrian
59. Sala Paweł
60. Rybarski Paweł
61. Rybarska Kamila
62. Pietrzniak Zbigniew
63. Bojanowski Krzysztof
64. Florin Zbigniew
65. Ciechanowicz Henryk
66. Kozłowski Paweł
67. Kąkel Damian
68. Wroniak Bartosz
69. Sak Sławomir
70. Wicembach Mateusz
71. Stawicki Mateusz
72. Grzelak Krystian
73. Nadolny Grzegorz
74. Lange Michał
75. Sikorski Patryk
76. Cieśliński Radosław
77. Brożek Artur
78. Staniszewski Kamil
79. Iwicki Piotr
80. Skiba Marcin
81. Sprengel Leszek
82. Rogaczewski Wojciech
83. Potocki Sławomir
84. Willner Julia
85. Sznaza Zygmunt
86. Ratkowski Michał
87. Kowalik Andrzej
88. Leszek Roman
89. Szymański Sebastian
90. Augustyniak Łukasz
91. Siwczak Artur
92. Karczmarzyk Arkadiusz
93. Zelka Filip
94. Ostrowski Miłosz
95. Ryszkowski Radosław
96. Żółkowski Andrzej
97. Żyła Radosław
98. Plichta Wojciech
99. Flisikowski Robert
100. Kowalski Leszek
101. Goll Łukasz
102. Krzyszkowski Marcin
103. Ziółkowski Maricn
104. Staniszewski Michał
105. Frydrych Karina
106. Kornath Dawid
107. Baron Karol
108. Gierszewski Piotr
109. Orzechowski Szymon
110. Potocki Dominik
111. Świerżewska Patrycja
112. Ogórek Sebastian
113. Sawczenko Andrzej
114. Mazurek Emilia
115. Witucka Aleksandra
116. Mokwa Maciej
117. Tucholski Paweł



REKLAMA Czytaj dalej



KATEGORIA ŻAK:
1. KLOFCZYŃSKI BARTOSZ
2. KAPUŚCIŃSKI JULIAN
3. REZMER DAWID
4. MIKLASZEWSKA MAJA
5. KWIATKOWSKI PATRYK

KATEGORIA MŁODZIK:
1. ŚWITALSKI JACEK
2. RYCHLICKI MATEUSZ
3. NOWAK PIOTR
4. PIOR NORMAN
5. WENDZIERSKI PIOTR
 
KATEGORIA KADET-JUNIOR:
1. ZMUDCZYŃSKI PATRYK
2. DERING FILIP
3. WLAZŁO WOJCIECH
4. ARIEL NOWAK
5. PIONTEK JOLANTA
 
KATEGORIA SENIOR:
1. ZABROCKI BARTOSZ
2. CHOSZCZ TOMASZ
3. MANTERYS PAWEŁ
4. GÓRSKI MIKOŁAJ
5. DAU ŁUKASZ
 
KATEGORIA WETERANI:
1. SADOWSKI WALDEMAR
2. BARTYCHA DARIUSZ
3. FRĄTCZAK KRZYSZTOF
4. GUMIŃSKI GRZEGORZ
5. BANACH ZBIGNIEW


Ilość komentarzy: 3

x napisał:
24 Lutego 2011
IP: 178.252.4.*
gratulacje dla zwycięzcy!!!!!

lolo napisał:
26 Lutego 2011
IP: 178.252.4.*
Gratulacje, kilku niezłych zaawodników, warto spróbować za rok

znak napisał:
27 Lutego 2011
IP: 46.134.102.*
Jacek Świtalski to kadet a nie młodzik

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.