...

Michał Pszonka i Magdalena Sala wygrali III WTK młodzików na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 22 Lutego 2011

Magdalena Sala/foto by kukułka

Wyświetleń: 3032

Komentarzy: 2

Tagi:
młodzicy
WTK
śląskie
Śląsk
Michał Pszonka
Magdalena Sala

Michał Pszonka (BISTS Bielsko-Biała) i Magdalena Sala (KTS Mysłowice) wygrali III WTK młodzików w woj. śląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. Sala Magdalena 1998 KTS Mysłowice 50
2. Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 47
3. Hetnał Sandra 1999 LITS Anders Jedność Żywiec 44
4. Gąsior Jolanta 1999 niestowarzyszona 42
5. Brudniok Claudia 1998 KTS Mysłowice 40
6. Tomecka Julia 2002 KTS Mysłowice 39
7. Kulasińska Sonia 2000 KTS Mysłowice 38
8. Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 36
9-12.
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 33
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 33
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 33
13-16.
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 28
śyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 28
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 28
17-24.
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 20
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 20
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 20
Gałęziowska Natalia 2000 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 20
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 20
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 20
Furtak Kinga 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 20
Ryguła Magdalena 1999 ULKTS Pszczyna 20
25-32.
Szlęk Karolina 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 11
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 11
Lelowicz Julia 2000 niestowarzyszona 11
Moskała Marta 1998 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 11
Fołta Monika 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 11
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 11
Krypczyk Zuzanna 1999 RKS Cukrownik Chybie 11
33-46.
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Migas Julia 2001 MUKS Jedynka Pszów 6
Gąsior Natalia 2004 AKS Mikołów 6
Blachlińska Kinga 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 6
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 6
Chmiel Martyna 2002 MOSM Tychy 6
Noga Klaudia 1999 ULKTS Pszczyna 6
Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Mizerska Zuzanna 2000 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6
Franaszczuk Klaudia 2002 KTS Mysłowice 6
Czepczor Gabriela 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
Utracka Weronika 1999 KTS Mysłowice 6
Mola Patrycja 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 6
Piórko Emilia 1999 ULKTS Pszczyna 6



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 50
2. Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 47
3. Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 44
4. Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 42
5. Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 40
6. Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 39
7. Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 38
8. Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 36
9-12.
Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 33
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 33
Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 33
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
13-16.
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 28
Ostrzołek Szymon 1998 Niestowarzyszony 28
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 28
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 28
17-24.
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 20
Wigłasz Piotr 1998 LKTS Victoria HaŜlach 20
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 20
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 20
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 20
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 20
Grela Paweł 1998 KS Naprzód Borucin 20
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 20
25-32.
Urbańczyk Dawid 1999 MOSiR Mysłowice 11
Dąbrowski Wojciech 1998 UKS The Best Bestwinka 11
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 11
Cierpiał Michał 1998 KU AZS AJD Częstochowa 11
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 11
Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 11
Golik Amadeusz 1998 UKS The Best Bestwinka 11
Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 11
33-48,
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 6
Gilewski Damian 2000 LKS Orzeł Stanica 6
Smolarczyk Wiktor 1999 MOSiR Łaziska Górne 6
Guzy Piotr 1998 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6
Konopka Marcin 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Gutowski Paweł 1999 SKS Spartakus Gliwice 6
Szewieczek Piotr 1999 MKS Czechowice-Dziedzice 6
Skórski Michał 1999 UKS Huragan Sosnowiec 6
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 6
Domin Łukasz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 6
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 6
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 6
Grela Artur 2000 KS Naprzód Borucin 6
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 6
Kucharski Mateusz 2000 MOSiR Mysłowice 6
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 6
49-64.
Urban Arkadiusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
Tomaszewski BłaŜej 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 4
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 4
Wrzesień Szymon 1998 UKS Huragan Sosnowiec 4
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 4
Kulesza Mateusz 2000 UKS Huragan Sosnowiec 4
Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Paszenda Krzysztof 1999 LKS Orzeł Stanica 4
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 4
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 4
Barański Jakub 2001 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 4
Sikora Krzysztof 1999 MKS Czechowice-Dziedzice 4
Kraut Robert 1999 ULKTS Pszczyna 4
Ptaszek Grzegorz 1999 MOSiR Mysłowice 4
Kochel Szymon 1999 MOSiR Mysłowice 4
65-92.
Tomaszczyk Marcin 1998 UKS The Best Bestwinka 3
Dobczyński Wojciech 2000 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3
Brzęk Cyprian 1998 AKS Mikołów 3
Litwin Karol 1998 KKS Kolejarz Gliwice 3
Rygiel Adam 2000 LKTS Victoria HaŜlach 3
Michalik Dawid 1998 AKS Mikołów 3
Haładus Julian 2000 UKS Huragan Sosnowiec 3
Suchoń Jakub 2001 MOSiR Łaziska Górne 3
Gwizdon Oliwier 2003 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3
Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 3
Tomas Piotr 1999 niestowarzyszony 3
Piotrowicz Daniel 1998 MOSiR Mysłowice 3
Guzy Paweł 1998 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3
Pszczółka Bartłomiej 1999 LKTS Victoria Hażlach 3
Copik Bartłomiej 1999 KKS Kolejarz Gliwice 3
Augustyn Kamil 1999 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3
Gemborys Jakub 2002 MOSM Tychy 3
Rydzewski Dawid 2001 GKS Gwarek Ornontowice 3
Dróżdż Szymon 2000 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 3
Roszkowicz Wiktor 1998 KKS Kolejarz Gliwice 3
Woźniak Jakub 2001 GKS Gwarek Ornontowice 3
Brząkalik Rafał 2001 MOSiR Łaziska Górne 3
Pilch Miłosz 2001 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3
Zuber Adam 2000 GKS Gwarek Ornontowice 3
Konieczny Michał 2000 LKTS Victoria Hażlach 3
Brzęk Bartłomiej 1999 AKS Mikołów 3
Tabacki Maciej 1999 LKS StraŜak Mikołów 3


Ilość komentarzy: 2

Agassi napisał:
22 Lutego 2011
IP: 81.219.220.*
Gratulacje dla Michała Pszonki z Polsporu Bielsko-Biała. Oby tak dalej.

:) napisał:
22 Lutego 2011
IP: 83.30.22.*
Bravo Madzia

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.