...

Beata Daszykowska i Łukasz Madej wygrali III WTK żaków na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 06 Lutego 2011

Łukasz Madej/foto by POZTS

Wyświetleń: 3804

Komentarzy: 0

Tagi:
WTK
żacy
Podkarpackie
Podkarpacie
Łukasz Madej
Beata Daszykowska

Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka) i Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia) wygrali III WTK żaków w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja żaczek:
1. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
2. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno)
3. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
4. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
5. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
6. Justyna Typer (LUKS ZSP Zasów)
7. Małgorzata Zielińska (LUKS ZSP Zasów)
8. Klaudia Froń (UKS Wielopole Skrzyńskie)
9. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
10. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
11. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
12. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka)
13. Klaudia Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
14. Natalia Hadała (LZS Kąkolówka)
15. Weronika Kwaśny (LZS Kąkolówka)
16. Aleksandra Gromadzka (niestowarzyszona)
17. Aleksandra Kwaśny (LZS Kąkolówka)
18. Martyna Jarema (UMKS Dubiecko)
19. Magdalena Stec (LZS Kąkolówka)
20. Monika Siuta (UKS Wielopole Skrzyńskie)
21. Paulina Przybysz (PUKS Arka Łętownia)
22. Magdalena Gromadzka (niestowarzyszona)
23. Barbara Ossolińska (LZS Kąkolówka)
24. Anna Lipa (UKS SP Korzeniów)
25. Weronika Czapla (LZS Kąkolówka)
26. Klaudia Fujarowicz (UKS Feniks SP Krzeczowice)
27. Barbara Antochów (LZS Kąkolówka)
28. Justyna Zielińska (LUKS ZSP Zasów)
29. Magdalena Koznecka (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
30. Gabriela Hadała (LZS Kąkolówka)
31. Wiktoria Typer (LUKS ZSP Zasów)
32. Natalia Szczęch (UKS SP Korzeniów)
33. Mariola Kozłowska (PUKS Arka Łętownia)
=. Aleksandra Bieszczad (LZS Kąkolówka)

Pełna klasyfikacja żaków
:
1. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
2. Jakub Nienajadło (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
3. Dawid Łapa (UKS SP Korzeniów)
4. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
5. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
6. Łukasz Stanek (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
7. Adam Sowula (UMKS Dubiecko)
8. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
9. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław)
10. Dominik Grzebyk (LKS Jar Kielnarowa)
11. Arkadiusz Suchy (PKS Kolping Jarosław)
12. Karol Angrys (KS Łańcut)
13. Michał Majcher (KS Łańcut)
14. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
15. Miłosz Wielgos (LZS Kąkolówka)
16. Filip Kołek (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
17. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
18. Dominik Futoma (SP Łopuszka Wielka)
19. Krzysztof Paluch (LKS Jar Kielnarowa)
20. Dawid Gawron (UKS Wielopole Skrzyńskie)
21. Michał Opałka (KS Łańcut)
22. Kamil Nowak (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
23. Jakub Kulas (UKS Gryfek Dębica)
24. Karol Wojdyła (LKS Brzostowianka Brzostek)
25. Marcin Podpora (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
26. Mateusz Domino (LKS Jar Kielnarowa)
27. Konrad Pękala (LKS Jar Kielnarowa)
28. Maksymilian Bronhard (LKS Jar Kielnarowa)
29. Konrad Skóra (SP Łopuszka Wielka)
30. Daniel Drąg (UKS Wielopole Skrzyńskie)
31. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)
32. Kamil Zięba (UKS Feniks SP Krzeczowice)
33. Radosław Pasterczyk (LKS Strażak Bratkówka)
=. Marcin Liszka (SP Łopuszka Wielka)
=. Mateusz Warzocha (UKS Rokita Rokietnica)
=. Sebastian Skop (UKS Rokita Rokietnica)
=. Tomasz Szarek (LKS Strażak Bratkówka)
=. Kamil Bała (LKS Strażak Bratkówka)
=. Bartosz Zając (SP Łopuszka Wielka)
=. Mateusz Krawiec (WKS Górnovia Górno)
=. Karol Lelek (LZS Kąkolówka)
=. Łukasz Flis (PUKS Arka Łętownia)
=. Dominik Wójcik (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
=. Marek Dziepak (LZS Kąkolówka)
=. Karol Kindlik (KS Łańcut)
=. Filip Żal (UKS Gryfek Dębica)
=. Łukasz Stasiowski (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
=. Dawid Walczyk (UKS Wielopole Skrzyńskie)
49. Mateusz Stolański (niestowarzyszony)
=. Sebastian Grodzki (UKS Wielopole Skrzyńskie)
=. Rafał Długosz (UKS Wielopole Skrzyńskie)
=. Kacper Barański (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
=. Paweł Łyko (PUKS Arka Łętownia)
=. Dominik Kołodziej (LZS Kąkolówka)
=. Kamil Warchoł (LKS Jar Kielnarowa)
=. Bartłomiej Golonka (UKS Feniks SP Krzeczowice)
=. Gabriel Maj (UKS Rokita Rokietnica)
=. Piotr Chłodnicki (KS Łańcut)
=. Kacper Leski (UKS SP Korzeniów)
=. Piotr Warzocha (UKS Rokita Rokietnica)
=. Kacper Zając (KSTS MOSiR Krosno)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.