...
Nocny 2019

Kamil Chrubczyński i Agata Szczuka wygrali III WTK młodzików na Kujawach

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 24 Stycznia 2011

Kamil Chrubczyński (MKS Emdek Bydgoszcz) i Agata Szczuka (LUKS Chełmno) wygrali III WTK młodzików w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

młodzicy:
1. Chrubczyński    Kamil    Emdek
2. Strychalski    Filip    Tytan
3. Piotrowski    Mikołaj    Emdek
4. Byczkowski    Michał    Emdek
5. Makowski    Kacper    Piast Łasin
6. Jordan    Dawid    LUKS Chełmno
7. Zawadzinski    Paweł    Emdek
8. Jaszewski    Paweł    Piast Łasin
9. Liwak    Michał    Gwiazda Bydgoszcz
10. Gotowalski    Szymon    Sokół
11. Miloch    Wojciech    Kusy
12. Olszewski    Marcin    Emdek
13. Kaczmarek    Jarosław    ULKS Kamień Kr.
14. Pasternacki    Mikołaj    ULKS Kamień Kr.
15. Szymański    Paweł    Olimpia
16. Malicki    Tomasz    Olimpia
17. Jackowiak    Karol    Emdek
18. Kołodziejczak    Sebastian    Kusy
19-20.
Kała    Artur    Krajna
Thomas    Jacek    Krajna
21-24.
Stypka    Filip    Gwiazda Bydgoszcz
Błachowicz    Jan    Kusy
Kalaczyński    Szymon    UZTS Barcin
Polewski    Patryk    Sokół
25-32.
Młodzik    Szymon    Krajna
Palmowski    Dominik    LUKS Chełmno
Winklarz    Mateusz    Kusy
Lewandowski    Kacper    Tytan
Hessefalk    Bartłomiej    Gwiazda Bydgoszcz
Żurner    Piotr    Gwiazda Bydgoszcz
Lemański    Stanisław    Krajna
Wiśniewski    Patryk    Kusy
33-40.
Marchlewicz    Filip    Korona
Szynka    Jakub    Gwiazda Bydgoszcz
Witkowski    Kamil    Kusy
Jackowski    Mikołaj    UZTS Barcin
Zarębski    Mikołaj    Korona
Kwaśnik    Michał    Sokół
Winowiecki    Przemysław    Krajna
Kwiatkowski    Marcel    Tytan
41. Szynka    Bartosz    Gwiazda Bydgoszcz



REKLAMA Czytaj dalej



młodziczki:
1. Szczuka    Agata    LUKS Chełmno
2. Hennig    Katarzyna    LUKS Chelmno
3. Szatkowska    Natalia    LUKS Chelmno
4. Płachta    Kinga    LUKS Chełmno
5. Kocoń    Sandra    LUKS Chełmno
6. Szymczak    Julia    IKTS Noteć
7. Błażejewicz    Zuzanna    LUKS Chełmno
8. Gaca    Alicja    UZTS Barcin
9. Łożyńska    Agata    UZTS Barcin
10. Jeziorowska    Oliwia    IKTS Noteć
11. Litkowska    Agata    Kusy
12. Mitana    Marta    Kusy
13. Rink    Oliwia    Krajna
14. Kwiatkowska    Alicja    LUKS Chełmno
15. Nawrocka    Aleksandra    UZTS Barcin
16. Siwiec    Daria    IKTS Noteć
17. Kwiatkowska    Weronika    IKTS Noteć
18. Zaraś    Wioletta    Kusy
19-20.
Kwiatkowska    Marita    IKTS Noteć
Pawlak    Paulina    IKTS Noteć
21-24.
Jackowska    Julia    UZTS Barcin
Tobolska    Magdalena    Kusy
Płachta    Weronika    LUKS Chełmno
Wollermann    Patrycja    ULKS Kamień Kr.
25. Czapiewska    Weronika    ULKS Kamień Kr.


Ilość komentarzy: 6

MikołajP napisał:
24 Stycznia 2011
IP: 87.205.75.*
GRATKI DLA CHRUBKA

abcd napisał:
24 Stycznia 2011
IP: 83.11.48.*
A gdzie Chojecki??

anty mikołaj p napisał:
24 Stycznia 2011
IP: 82.146.224.*
hahaha mikołaj p ciekawe kto to hahaha chyba ten co był trzeci na wtk z jakiegoś mdq

pomyłka napisał:
24 Stycznia 2011
IP: 94.101.16.*
Nie Chrybczyński tylko Chrubczyński. Pomyłka w tytule

Damian W napisał:
25 Stycznia 2011
IP: 81.190.18.*
Gdyby Chojecki byl to byście nie mieli jak ^^
Brawo Chrubczynski ;p

Tomek napisał:
30 Stycznia 2011
IP: 178.183.129.*
Chrupek miszczu !

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.