...

Katarzyna Węgrzyn i Maciej Kołodziejczyk wygrali III WTK młodzików w woj. dolnośląskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 23 Stycznia 2011

Maciej Kołodziejczyk (KU AZS UE Wrocław) i Katarzyna Węgrzyn (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) wygrali III WTK młodzików w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

młodzicy:
1. KOŁODZIEJCZYK_M     MACIEJ     14.01.01     KU AZS UE     WROCŁAW     50
2. WITKOWSKI_J     JAKUB     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     47
3. STUDNIARZ     KRZYSZTOF     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     44
4. ŚLIWA     MATEUSZ     11.07.98     KS AZS PW     WROCŁAW     42
5. DRZYZGA_Km     KAMIL     08.04.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     40
6. RAWICKI_Dn     DANIEL     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     39
7. TRAWICKI_Dm     DAMIAN     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     38
8. MINIACH     MICHAŁ     14.05.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     36
9-12.
KOŁODZIEJCZYK_A     ADRIAN     26.02.98     UKS     WIŃSKO     33
KOZYRA     MATEUSZ     25.01.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
KOWALCZYK     KACPER     02.08.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     33
KRZAK     KONRAD     29.03.98     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     33
13-16.
MAREK     KRZYSZTOF     20.07.99     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     28
KOZAK_K     KAROL     05.01.00     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     28
MAMCZAREK     KACPER     27.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
ZIEMBICKI     KAROL     25.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
17-24.
WOJTYŁA_N     NORBERT     12.12.01     LKS ODRA     GŁOSKA     20
GEŁESZ     KRYSTIAN     17.04.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
KROCZAK     RAFAŁ     03.11.98     LKS ODRA     GŁOSKA     20
GRZEGOREK_A     ARKADIUSZ     11.03.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
DRZYZGA_Kc     KACPER     08.04.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
WITKOWSKI_T     TOMASZ     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     20
JURKIEWICZ_K     KAMIL     20.11.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
KOZŁOWSKI     KRZYSZTOF     09.04.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
25-32.
CUPIAŁ     KONRAD     07.02.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     11
RYBKA     JAKUB     12.01.00     UKS LIDER     MILICZ     11
GIELEZY     MARCEL     26.08.98     KS AZS PW     WROCŁAW     11
RAKOCZY     DANIEL     10.03.98     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     11
PRZYBYLAK     JAKUB     07.03.99     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     11
WAPIŃSKI_K     KAMIL     09.06.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     11
MOŻDŻECH     PIOTR     02.01.98     UKS LIDER     MILICZ     11
KOCAN     MICHAŁ     23.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     11
33-48.
KOT     DOMINIK     04.07.02     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     6
GRZELAK_D     DOMINIK     11.12.99     LZS ORION     BUKOWICE     6
PISKORSKI_T     TOBIASZ     01.03.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     6
LEŚNIEWSKI     SZYMON     14.02.99     KS AZS PW     WROCŁAW     6
BORYNIEC     MARIUSZ     22.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     6
wEŁESZCZUK     JAROSŁĄW     27.03.98     TKS GRANIT     STRZELIN     6
KOWALSKI_J     JACEK     17.07.99     MKSTS     POLKOWICE     6
KASZUBA     KACPER     06.08.00     MKS NYSA     KŁODZKO     6
SZPAK     MARCIN     21.05.99     LZS     WŁOSIEŃ     6
ZABÓWKA     MICHAŁ     21.02.99     KS AZS PW     WROCŁAW     6
ADAMSKI     MARCIN     21.06.98     UKS     WIŃSKO     6
WÓJCIK     JAKUB     10.09.98     UKS LIDER     MILICZ     6
WAPIŃSKI_M     MACIEJ     28.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     6
BŁACHUTA     KACPER     27.04.02     TKS GRANIT     STRZELIN     6
TONDEL     MACIEJ     11.11.98     UKS     WIŃSKO     6
OPYD     OSKAR     28.11.01     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     6
49-64.
DOBRZAŃSKI     KRZYSZTOF     12.06.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     4
STOPA     ARTUR     23.09.99     KS AZS PW     WROCŁAW     4
BARCZYCKI     TOMASZ     03.07.01     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     4
HEŁMECKI     MICHAŁ     23.01.99     KS AZS PW     WROCŁAW      
RYDZ     PATRYK     21.03.01     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     4
JAKUBOWSKI_J     JACEK     05.06.01     TKS GRANIT     STRZELIN     4
KUBIAK     OLIWIER     17.12.02     TKS GRANIT     STRZELIN     4
TARANTINO     DOMINIK     12.09.98     KS AZS PW     WROCŁAW      
JAKUBOWSKI_E     ERYK     19.02.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     4
RACZYK     PATRYK     16.04.98     MKS NYSA     KŁODZKO     4
GURDZIEL     KRYSTIAN     16.01.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     4
BIERNAT     JÓZEF     16.03.01     MKSTS     POLKOWICE     4
LUBAŃSKI     ADAM     30.03.98     LZS ORION     BUKOWICE     4
SAWICKI     MATEUSZ     21.07.03     TKS GRANIT     STRZELIN     4
DYKIEL     KRZYSZTOF     25.07.02     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     4
RABIEGA     KRYSTIAN     14.07.99     UKS     WIŃSKO     4
65-66.
KOLEŚNIAK     ERYK     28.06.02     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     3
UCHEREK     ADAM     14.06.02     GOKIS     KĄTY WROCŁ.
     



REKLAMA Czytaj dalej



młodziczki:
1. WĘGRZYN_K     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     50
2. WĘGRZYN_A     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     47
3. ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     44
4. STUDNIARZ     ADRIANNA     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     42
5. BORSZOWSKA     ALICJA     09.03.99     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     40
6. WIERZBICKA_D     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     39
7. MATWISZYN_N     NATALIA     02.06.00     MKSTS     POLKOWICE     38
8. KŁOSOWSKA     ALICJA     09.08.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     36
9-12.
MALICHA     NATALIA     05.05.01     KS AZS PW     WROCŁAW     33
WACH     MARTYNA     26.12.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     33
GENDERA     SONIA     12.03.02     UKS LIDER     MILICZ     33
KWIATKOWSKA_U     URSZULA     16.11.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
13-16.
BUTRYM     SANDRA     31.05.00     LZS ŚWIĘCI     RADOSTÓW     28
WILCZOPOLSKA     GABRIELA     24.01.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
MARTUSEWICZ     BARBARA     12.08.98     KS AZS PW     WROCŁAW     28
KOWALSKA     MARTA     29.03.98     LZS ORION     BUKOWICE     28
17-24.
DRZYZGA     DOMINIKA     22.10.02     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
PIECH     SANDRA     03.05.00     LZS ORION     BUKOWICE     20
KUBIAK     PATRYCJA     16.03.01     KS AZS PW     WROCŁAW     20
STACHERA_Ma     MARTA     05.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
CHRABĄSZCZ_Mi     MILENA     19.11.02     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     20
GNIAZDOWSKA_Z     ZUZANNA     11.04.99     MKS NYSA     KŁODZKO     20
CHMIELOWSKA     DOROTA     28.07.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
MICHNO     ANDŻELIKA     20.04.99     LZS     WŁOSIEŃ     20
25-31.
MICHAŁEK     MARTA     22.11.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     11
DZIEDZIC     DARIA     02.08.98     GOKIS     KĄTY WROCŁ.      
MOJSKA     MALWINA     08.04.99     SKS LZS     RASZÓWKA      
PIRÓG     MARCELINA     02.07.02     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     11
SAJEWSKA_M     MARTYNA     04.02.02     GOKIS     KĄTY WROCŁ.      
KWIATKOWSKA_E     ELŻBIETA     24.01.03     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     11
SAJEWSKA_K     KLAUDIA     05.01.01     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     


Ilość komentarzy: 1

jans napisał:
24 Stycznia 2011
IP: 83.11.254.*
Żaczki-bliźniaczki rozrabiają wśród młodziczek na Dolnym Śląsku! Kolejne diamenty ze Stronia Śl.?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.