...

Pingpongowa orkiestra w Hrubieszowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 12 Stycznia 2011

Sobota i niedziela to zmagania tenisistów stołowych w rozgrywanym po raz trzeci w naszym mieście turnieju "Gramy dla Jerzego”  z serii ogólnopolskich turniejów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Turniej rozegrano w kategoriach: żaków, młodzików, kadetów, juniorów i seniorów. Do godzin wieczornych rywalizowali zawodnicy o miejsca na podium. W niedzielę swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Miasta Hrubieszowa Pan Tadeusz Garaj, który wręczał najlepszym żakom i młodzikom dyplomy i puchary. Były piękne szklane okolicznościowe statuetki, koszulki z festiwalowym nadrukiem oraz nagrody rzeczowe.

 Poza zmaganiami sportowymi była to  dwudniowa akcja charytatywna, podczas, której zbierane były fundusze do puszek na poczet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
Turniej był największą imprezą tenisa stołowego w powiecie hrubieszowskim (rozgrywany na 10-ciu stołach w ciągu dwóch dni). Zgromadził dużą liczbę uczestników i dał im dużo satysfakcji, zarówno z udziału jak i uprawiania tej dyscypliny sportu 

Żaki Dziewczęta:
1. Kowalczuk Weronika 2000 SP Gozdów Gm. Hrubieszów
2. Ciesielczuk Oliwia 2001 SP 3 Hrubieszów

Żaki - Chłopcy:
1. Malowany Maciej 2000 SP3 Hrubieszów
2. Capiuk Paweł 2001 SP3 Hrubieszów
3. Zalewski Jakub 2000 SP3 Hrubieszów
4. Szeląg Paweł 2000 SP3 Hrubieszów

Młodzik - Dziewczęta:
1. Ciesielczuk Wiktoria 1998 SP 3 Hrubieszów
2. Czerw Adriana 1999 SP 3 Hrubieszów
3. Roch Karolina 1999 SP 3 Hrubieszów

Młodzik - Chłopcy:
1. Kowalczuk Łukasz 1998 SP Gozdów Gozdów
2. Antonowicz Hubert 1998 SP Teratyn Uchanie
3. Goch Dominik 1998 SP Podhorce Werbkowice
4. Dziadosz Hubert 1999 SP Mircze Mircze
5. Kazan Kacper 1998 SP 3 Hrubieszów
5. Pietrusiewicz Kacper 1999 SP 1 Hrubieszów
7. Łukaszczyk Jakub 1999 SP Mircze Mircze
7. Żaroffe Michał 1999 SP 3 Hrubieszów
9. Łukaszczyk Karol 1999 SP Mircze Mircze

Kadet - mężczyźni:
1. Kowalczuk Patryk 1996 ZS2 Gozdów
2. Niedźwiedź Bartłomiej 1996 G Mircze Mircze
3. Wawrzaszek Adrian 1996 G1 Hrubieszów Husynne
4. Kluczek Paweł 1997 ZS 2 Gozdów
5. Woś Krzysztof 1996 G Przewodów Przewodów
5. Krokop Dawid 1996 G Werbkowice Podhorce
7. Małyszek Szymon 1996 G Mircze Mircze
7. Bukowski Tomasz 1996 G Przewodów Przewodów
9. Kozieł Dominik 1997 G Przewodów Przewodów
9. Łopocki Michał 1996 G1 Hrubieszów Hrubieszów
9. Margol Sylwester 1996 G1 Hrubieszów Moroczyn
9. Mołodkiewicz Daniel 1996 G1 Hrubieszów Hrubieszów
13. Bielecki Kamil 1997 G Mircze Mircze
13. Klamer Łukasz 1997 G Mircze Mircze
13. Szarowolec Krzysztof 1996 G Mircze Mircze
13. Rymarski Michał 1996 G Przewodów Setniki
17. Polak Łukasz 1997 G Mircze Mircze
17. Kusztykiewiecz Konrad 1997 G Mircze Mircze
17. Umer Przemysław 1996 G Mircze Mircze
17. Szelepajło Kamil 1996 G Mircze Mircze
17. Derdziak Patryk 1997 G Przewodów Przewodów
17. Kutera Szymon 1996 ZS2 Teptiuków
17. Laszuk Sebastian 1997 G Mircze Mircze
25. Pańko Kajetan 1996 ZS2 Hrubieszów
25. Harapiuk Kamil 1996 G1 Hrubieszów Hrubieszów
25. Pogwizd Karol 1997 G1 Hrubieszów Hrubieszów
25. Pogwizd Konrad 1997 G1 Hrubieszów Hrubieszów

Kadet - kobiety:
1. Paluch Alicja 1996 G Mircze Mircze
2. Mazurek Monika 1997 G Przewodów Przewodów
3. Wiatrzyk Katarzyna 1996 G Mircze Mircze
4. Wasilewska Paulina 1997 G Przewodów Przewodów
5. Lewandowska Joanna 1996 ZS2 Hrubieszów Szpikołosy
5. Żarska Katarzyna 1996 G Przewodów Przewodów
7. Bronicka Kinga 1997 G3 Hrubieszów Hrubieszów
7. Karczewska Karolina 1997 G Przewodów Przewodów
9. Kowal Gabriela 1996 G Mircze Mircze
9. Gwardeńczuk Ewelina 1996 ZS2 Hrubieszów Mircze
9. Kamińska Beata 1996 G Przewodów Przewodów
9. Karwacka Ewelina 1996 G Mircze Mircze

Junior - mężczyźni:
1. Karpiuk Kamil 1994 ZS Turkowice Gozdów
2. Drop Adam 1994 ZS2 Hrubieszów Podhorce
3. Turek Adrian 1993 ZS2 Hrubieszów Jarosławiec
4. Dąbrowski Kamil 1993 ZS1 Hrbieszów Podhorce
5. Milewicz Maciej 1994 ZS1 Hrbieszów Mircze
5. Sokołowski Grzegorz 1993 ZS1 Hrbieszów Mircze
7. Kuna Łukasz 1995 G Mircze Modryń kol.
7. Suś Przemysław 1994 ZS4 Hrubieszów Brodzica
9. Biczak Edwin 1995 G Mircze Mircze
9. Kostrubiec Łukasz 1995 G Mircze Modryniec
9. Malowany Krystian 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
9. Różanski Dominik 1995 G Mircze Modryniec
13. Fila Karol 1994 ZS2 Hrubieszów Trzeszczany
13. Flis Artur 1993 ZS2 Hrubieszów Hrubieszów
13. Jasina Piotr 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
13. Talarowski Marek 1993 ZS3 Hrubieszów Mircze
17. Kłodziński Iwo 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17. Kuźminski Krystian 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17. Lisiczyński Piotr 1994 ZS1 Hrbieszów Husynne
17. Sokal Jakub 1995 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17. Tkaczuk Patryk 1994 G3 Hrubieszów Hrubieszów
17. Wasilewski Szymon 1995 G Mircze Modryniec

Junior - kobiety:
1. Wójcicka Marta 1995 G1 Hrubieszów Hrubieszów
2. Wójcicka Dorota 1995 G1 Hrubieszów Hrubieszów
3. Nawój Katarzyna 1995 G Mircze Wiszniów
4. Łukaszczyk Justyna 1995 G Mircze Sahryń
5. Dyl Małgorzata 1995 G Kryłów Małków

Open - Kobiety:
1. Oliwiak Beata 1982 Hrubieszów
2. Jurek Irena 1992 Podhorce
3. Krauz Justyna 1993 Kryłów
4. Ciesielczuk Wiktoria 1998 Hrubieszów
5. Ciesielczuk Anna 1970 Hrubieszów

Open - mężczyźni:
1. Jarzyński Marek 1965 Hrubieszów
2. Bednarz Patryk 1991 Werbkowice
3. Czarnecki Piotr 1991 Werbkowice
4. Drop Adam 1994 Podhorce
5. Kurzawa Marian 1962 Gozdów
5. Dąbrowski Damian 1989 Podhorce
7. Kowalczuk Patryk 1996 Gozdów
7. Esing Ernest 1997 Gozdów
9. Karpiuk Kamil 1994 Gozdów
9. Cisło Marian 1946 Hrubieszów
9. Pachla Andrzej 1970 Hrubieszów
9. Polikowski Adrian 1992 Podhorce
13. Malowany Krystian 1995 Hrubieszów
13. Dąbrowski Kamil 1993 Podhorce
13. Słupski Kamil 1990 Podhorce
13. Łubkowski Zbigniew 1965 Hrubieszów
17. Kluczek Paweł 1997 Gozdów
17. Skrzyński Bartłomiej 1991 Czerniczyn
17. Turek Adrian 1993 Jarosławiec
17. Przepiórka Krzysztof 1993 Hrubieszów
17. Dyrda Krystian 1994 Hrubieszów
17. Mielniczuk Jarosław 1974 Hrubieszów
17. Lisiczyński Piotr 1994 Husynne
17. Flis Artur 1993 Hrubieszów
25. Mazurek Paweł 1991 Hrubieszów
25. Kowalczuk Łukasz 1998 Gozdów
25. Krokop Dawid 1996 Podhorce
25. Suś Przemysław 1994 Brodzica
25. Pańko Kajetan 1996 Hrubieszów
25. Goch Dominik 1998 Podhorce
25. Gorajek Michał 1995 Hrubieszów
25. Orzechowski Marek 1962 Hrubieszów
33. Wyskiel Patryk 1997 Podhorce
33. kowalczuk Jarosław 1978 Gozdów
33. Kusztykiewicz Konrad 1997 Modryniec
33. Ciesielczuk Mirosław 1966 Hrubieszów
33. Kutera Szymon 1996 Teptiuków
33. Łyko Maciej 1968 Hrubieszów
33. Śliwiński Mieczysław 1951 Hrubieszów
33. Krawczuk Zbigniew 1958 Hrubieszów
33. Malon Mariusz 1969 Hrubieszów
33. Gałka Rafał 1987 Hrubieszów
33. Wawrzaszek Adrian 1996 Husynne
33. Błazik Daniel 1992 Podhorce

Specjalna - Kobiety:
1. Oliwiak Beata 1982 WTZ Hrubieszów
2. Podgórska Agnieszka 1977 WTZ Hrubieszów
3. Urbańczyk Katarzyna 1984 WTZ Hrubieszów

Specjalna - mężczyźni:
1. Kudrel Mariusz 1970 WTZ Hrubieszów
2. Mieczan Zbigniew 1982 WTZ Hrubieszów
3. Talar Daniel 1976 WTZ Hrubieszów
4. Cisło Bogdan 1990 WTZ Hrubieszów
5. Lewandowski Wiesław 1980 WTZ Hrubieszów
6. Kowalski Marek 1984 WTZ Hrubieszów
7. Mędrek Gustaw 1976 WTZ Hrubieszów
 


Ilość komentarzy: 4

asd napisał:
13 Stycznia 2011
IP: 77.255.229.*
a w hrubieszowie znowu jeden z największych turnieji, fajne nagrody , a nikogo z czołówki województwa . turniej bez poziomu ..

Waldek napisał:
13 Stycznia 2011
IP: 89.174.254.*
Są różne pomysły na organizowanie tych imprez i jedna obowiązująca zasada:
RÓBTA CO CHCETA.
Turniej w Hrubieszowie to rokrocznie ***** gwiazdek za całokształt.
Kilku zawodników z bardzo dobrym poziomem nie zapewni pełnych puszek tak jak kilaset osób które grają zawsze w Hrubieszowie.
Dobrym pomysłem jest np zaproszenie gwiazdy lub zorganizowanie pokazu.
POZDRAWIAM Pana Zbigniewa Krawczuka i GRATULUJĘ wspaniałego turnieju.

pp napisał:
13 Stycznia 2011
IP: 62.244.136.*
trzeba przyznać zamość nie dużo km dalej od Hrubieszowa ale tam lepiej zoorganizowali ten turniej , napewno zebrali więcej pieniędzy. A i mogę się założyć , że był tam dużo lepszy poziom.

... :) napisał:
25 Lutego 2011
IP: 95.40.192.*
Ekstra Impreza zorganizowana przez Hrubieszów. Pozdrawiam Pana Zbigniewa Krawczuka !!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.